صفحه 32 از 113 نخستنخست ... 22232425262728293031323334353637383940414282 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 1126

موضوع: تحصيل در استوني

پیش فرض پاسخ : تحصيل در استوني

دوستان یادتون نمیاد ، یا نمی تونین تو ایمیلتون چک کنین ببینید تکنولوژی تالین کی جوابش اومده واسه شما در گذشته ؟ من باید در 10 ، 12 روز آینده تصمیم بگیرم چیکار کنم و تارتو گفته 3 جون اما اینا تاریخ دقیق نگفتن ...
    ممنون.

Junior Member

با سلام

من دکترای رشته ریاضی هستم و تقریبا 1 ماه درسم تموم شده.
    4 تا مقاله اینترنشنال هم دارم. و همچنین نمره زبان (IELTS =5.5). می خواستم بدونم می تونم برای second phd در دانشگاه فنی تالین اقدام کنم. چون موضوع دکترای خودمو دوست ندارم و نمی خوام باهاش کار کنم.

ممنون می شم اگه راهنمائیم کنید...

سلام دوستان
    من لیسانی نرم افزار با معدل 16
    ارشد فیزیک ذرات با معدل 15
    آیلتس 6.5 دارم
    اولا تو dreamapply سرچ بکنی اون بالا نوشته مسلا فقط مربوط به ایران این یعنی چی؟
    دوما برا نرم افزار نوشته مصاحبه با اسکایپ. اگه ممکنه دوستان بگن چه جور سوالایی میپرسن؟
    سوما شانسی برا دکتری اقتصاد هستش؟
    ممنون

Banned
    رشته و دانشگاه
    Tallinn University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط JabbarSing نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من لیسانی نرم افزار با معدل 16
    ارشد فیزیک ذرات با معدل 15
    آیلتس 6.5 دارم
    اولا تو dreamapply سرچ بکنی اون بالا نوشته مسلا فقط مربوط به ایران این یعنی چی؟
    دوما برا نرم افزار نوشته مصاحبه با اسکایپ. اگه ممکنه دوستان بگن چه جور سوالایی میپرسن؟
    سوما شانسی برا دکتری اقتصاد هستش؟
    ممنون
    سلام
    جواب اولاً: بعضی کشورها Deadline مخصوص به خود رو دارن و با مشخص کردن کشور، اطلاعات مناسب شما براتون نشون داده میشه.
    جواب دوماً: یکی از دوستان که تجربه اش رو داشت می گفت که یه صفحه سوال مرتبط با رشته بهم دادن که باید براشون حل میکردم و میدادم. اطلاعات بیشتری ندارم.
    جواب سوماً: من بعید می دونم چون اصلاً رشته های قبلی تون رگه اقتصادی توش نیست!!!
    موفق باشید

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط afshaar نمایش پست ها
    با سلام

من دکترای رشته ریاضی هستم و تقریبا 1 ماه درسم تموم شده.
    4 تا مقاله اینترنشنال هم دارم. و همچنین نمره زبان (IELTS =5.5). می خواستم بدونم می تونم برای second phd در دانشگاه فنی تالین اقدام کنم. چون موضوع دکترای خودمو دوست ندارم و نمی خوام باهاش کار کنم.

ممنون می شم اگه راهنمائیم کنید...
    ایمیل بزنین به International study center و بپرسین چون نمیدونم در مورد دکترای دوم چه قوانینی هستش.

Banned
    رشته و دانشگاه

نوشته اصلی توسط shaghooli

دانشگاه تالین برای رشته MANAGEMENT که سالی ۳۰۰۰ یورو میگیره اگر درستون خوب باشه سال دوم بورس میکنه یا نه
    هزینه زندگی در اونجا چقدره؟ برای خوراک ؟ برای خوابگاه ؟‌... دو نفر باشیم چقدره

---------------------

سلام دوست عزیز
    سوال اول تون چندان برام واضح نیست چون تا اونجایی که من میدونم برای ارشد و دکتری شهریه نداره.... منظورتون مقطع لیسانس هستش؟
    هزینه زندگی رو که توی فروم بارها گفتم....
    در مورد خوابگاه و اینکه شما تنها باشی: خب انتخاب شما خیلی فرق ایجاد میکنه چون همه اتاق ها و ساختمانها قیمت یکسانی ندارن و بر این حساب پول خوابگاه شما در یه اتاق دو نفره از 70 تا 100 یورو می تونه متفاوت باشه. طبیعتاً اگه همون اتاق رو بخوایی تنهایی بگیری و هم اتاقی ای نباشه باید مبلغ رو ضربدر دو کنی که میشه بین 150 تا 200 یورو!!!!
    هزینه زندگی ساده زیستی رو ماهی 100 یورو در بگیر... بیمه رو هم ماهی 20 یورو.... پس با این حساب هر ماه شما تنهایی خرج تون بطور متوسط و ساده زیستانه میشه 220 یورو. حالا برا تفریح و اینا خودت یه مبلغی می تونی به این اضافه کنی.
    حالا اگه دو نفر باشین و با شرایط بالا بخوایین زندگی کنین که تقریباً خرج تون میشه ماهی 400 یورو ولی خب چون دستشویی و حموم و آشپزخونه با اتاق بغلی مشترک میشه فکر نکنم خانوم تون دوس داشته باشه توی خوابگاه بمونه و لذا باید خونه بگیرین.... که در اونصورت اجاره یه خونه معمولی 30-40 متری تکخوابه تقریباً میشه 450 یورو .... پس هزینه یه زندگی دونفره با اجاره خونه و خوردو خوراک میشه حدوداً ماهی 650 یورو....
    امیدوارم جواب کاملی داده باشم.
    شاد باشید
    ویرایش توسط hatefrad : July 2nd, 2014 در ساعت 11:54 AM

Junior Member

سلام جناب sliver sun این هزینه اجاره خونه 450 یورویی رو که فرمودین با شارژ و پول برق و ... اینترنت هست یا نه اجاره خونه به تنهایی میشه 450 یورو. ممنون

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط shervin_1 نمایش پست ها
    سلام جناب sliver sun این هزینه اجاره خونه 450 یورویی رو که فرمودین با شارژ و پول برق و ... اینترنت هست یا نه اجاره خونه به تنهایی میشه 450 یورو. ممنون

خونه داریم تا خونه....من یه خونه متوسط رو با همه هزینه هاش گفتم.

سلام.

دوستان برای زندگی در استونی به اطلاعات نیاز دارم.. متاسفانه اطلاعاتم زیاد نیست پس اگه میشه لطف کنید شفاف تر برام توضیح بدین خیلی ممنون میشم.

1- دوستی بهم استونی رو پیشنهاد داد، آیا گزینه های بهتر و خصوصن ارزون تری هم هست؟

2- برای "تحصیل و کار" در استونی باید چه کار کنم و دقیقن پیش نیازهای بنده چیه؟

3- هزینه رو هم لطفن برام روشن کنید که دقیقن چه مقدار هزینه بر میداره.

4- زمان بندی رو چجوری باید انجام داد؟ من الان مدرک آیلتس رو نگرفتم و نمیدونم کی باید برم دنبالش، چون همش دو سال اعتبار داره.. کی و چجوری باید برای ویزا اقدام کرد، اعتبار ویزاش چند ماهه هست؟

ببخشید سوالاتم مبتدی بود. ممنون.

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Coldmoon نمایش پست ها
    سلام.

دوستان برای زندگی در استونی به اطلاعات نیاز دارم.. متاسفانه اطلاعاتم زیاد نیست پس اگه میشه لطف کنید شفاف تر برام توضیح بدین خیلی ممنون میشم.

1- دوستی بهم استونی رو پیشنهاد داد، آیا گزینه های بهتر و خصوصن ارزون تری هم هست؟

2- برای "تحصیل و کار" در استونی باید چه کار کنم و دقیقن پیش نیازهای بنده چیه؟

3- هزینه رو هم لطفن برام روشن کنید که دقیقن چه مقدار هزینه بر میداره.

4- زمان بندی رو چجوری باید انجام داد؟ من الان مدرک آیلتس رو نگرفتم و نمیدونم کی باید برم دنبالش، چون همش دو سال اعتبار داره.. کی و چجوری باید برای ویزا اقدام کرد، اعتبار ویزاش چند ماهه هست؟

ببخشید سوالاتم مبتدی بود. ممنون.
    سلام
    در مورد گزینه های بهتر و ارزوتتر اطلاعی ندارم. فقط باید بگردین و مقایسه کنین.
    کاش. میگفتین رشته و مقطع تحصیلی تون چیه ولی در حالت کلی همه پیش نیازهای اپلای در پب سایت نوسته شده.... شما معدل تون باید بالای 14 باشه، تا سر رسید اپلیکیشن، مدرک زبان تون و ترجمه رسمی مداذک تون به دست دانشگاه رسیده باشه. حالا خودتون باید تنظیم کنین که تا اون تاربخ هنه شون آماده باشه. کار پیدا کردن در استونی چندان آسون نیست مخصوصاً که صنعت خوبی هم نداره و بیشتر ترجیح میدن طرف آشنا به زبان روسی و یا استونیایی باشه...البته توی رستوران میشه کار پیدا کرد چون توریست زیاد دارن.
    هزینه ها رو بارها به تفصیل نوشتم.... بکردین همینحا پیدا میکنین....
    ویزا گرفتن رو لاید از طریق سفارت فنلاند در تهران انجام بدین که ویزای سه ماهه میده. با در دست داشتن نامه پذیرش دانشگاه، ویزا رو راحت بهتون میدن.
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)