صفحه 33 از 113 نخستنخست ... 23242526272829303132333435363738394041424383 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 1126

موضوع: تحصيل در استوني

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک

پیش فرض پاسخ : تحصيل در استوني

دوستان میخواستم ببینم کسی میدونه که واسه من که میخوام دندانپزشکی یا پزشکی بخونم... کجا میتونم تو اروپا راحت تر پذیرش بگیرم...؟؟البته جایی که به زبون اونجا بتونم پزشکی یا دندان بخونم (یعنی شهریه تقریبا رایگان!!). کلا چه شرایطی باید داشته باشم؟؟؟ امتحان؟معدل؟مدرک؟ مراحل پذیرش؟؟؟؟؟دوستان لطفا راهنمایی کنید

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin719 نمایش پست ها
    دوستان میخواستم ببینم کسی میدونه که واسه من که میخوام دندانپزشکی یا پزشکی بخونم... کجا میتونم تو اروپا راحت تر پذیرش بگیرم...؟؟البته جایی که به زبون اونجا بتونم پزشکی یا دندان بخونم (یعنی شهریه تقریبا رایگان!!). کلا چه شرایطی باید داشته باشم؟؟؟ امتحان؟معدل؟مدرک؟ مراحل پذیرش؟؟؟؟؟دوستان لطفا راهنمایی کنید
    دوست عزیز به نظر من ایتالیا از همه جا بهتر هست. هم زبونش راحتتره و هم راحتتر میتونین پذیرش بگیرین. البته باید امتحان آلفا تست رو اول پاس کنید.

Junior Member

سلام دوستان
    با معدل ١٢/٨٥ و آيلتس ٦/٥ چقدراحتمال پذيرش از دانشگاههاى استونى وجود داره؟
    لطفاراهنمايى كننيد

نقل قول نوشته اصلی توسط sunrise2 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    با معدل ١٢/٨٥ و آيلتس ٦/٥ چقدراحتمال پذيرش از دانشگاههاى استونى وجود داره؟
    لطفاراهنمايى كننيد
    یه چیزی دارن مثل وزرات علوم ما ، که فکر کنم معدل زیر 14 رو یه جورایی رد می کنه ، یا شانستون رو کم می دونه؛ بهتره خودتون ایمیل بدین به دانشگاه ها ... بعد از ترجمه مدارک .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Coldmoon نمایش پست ها
    من الان مدرک آیلتس رو نگرفتم و نمیدونم کی باید برم دنبالش، چون همش دو سال اعتبار داره.. کی و چجوری باید برای ویزا اقدام کرد، اعتبار ویزاش چند ماهه هست؟
    ببخشید سوالاتم مبتدی بود. ممنون.
    من یه راه حل دارم برای این مشکل که میتونی بهش فکر کنی.بسته به سطح زبان انگلیسیت می تونی امتحان هایه دیگه ای بدی مثله FCE, CPE, CAE, ... فرق این امتحان ها با آیلتس اینه که اینها اعتبارشون مادام العمره، من اول به این مدارک یکم شک داشتم به خاطر مادام العمر بودنشون اما بعد چک با سایت بهترین دانشگاههای دنیا مثل آکسفورد دیدم که سایت آکسفورد این مدارکو قبول داره، اگه آکسفورد قبول کنه بعید می دونم استونی یا دانشگاههای کوچکتر بخوان قبول نکنن.

Member heavenboy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communications and Computer Networks Engineering, POLITO

نقل قول نوشته اصلی توسط Patrick نمایش پست ها
    من یه راه حل دارم برای این مشکل که میتونی بهش فکر کنی.بسته به سطح زبان انگلیسیت می تونی امتحان هایه دیگه ای بدی مثله FCE, CPE, CAE, ... فرق این امتحان ها با آیلتس اینه که اینها اعتبارشون مادام العمره، من اول به این مدارک یکم شک داشتم به خاطر مادام العمر بودنشون اما بعد چک با سایت بهترین دانشگاههای دنیا مثل آکسفورد دیدم که سایت آکسفورد این مدارکو قبول داره، اگه آکسفورد قبول کنه بعید می دونم استونی یا دانشگاههای کوچکتر بخوان قبول نکنن.
    دوست عزیز دانشگاه ها مدرک CAE و CPE رو قبول میکنن . و اینکه سطح این آزمونا از آیلتس بالاتره و سخت تره.
    خداوندا؛ یک عمر هر دردی به من دادی، حس می کنم عین نیازم بود !

Junior Member

سلام. من لیسانس ریاضی دارم. میخوام برای لیسانس مامایی اقدام کنم. میشه منو راهنمایی کنید. متشکرم کسی سایت دانشگاه داره بفرسته لطفا من این سایتها رو پیدا کردم http://www.ucc.ie/en/nursingmidwifery/ http://www.brighton.ac.uk

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mba

دوستان امروز یکی از اساتید دانشگاه تالین گفت که موضوع مورد نظر من رو برای دکتری قبول کرده و خیلی خوشش اومده . در ادامه نوشت که هیچ ضمانتی برای دریافت حقوق وجود نداره و اگر هم باشه واقعا ناچیزه. حالا واسه من سواله که تو سایت دانشگاه نوشته حدود 350 یورو هر دانشجویی فاند می گیره از دانشگاه. چجوری می شه؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    Tallinn University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط naghmak نمایش پست ها
    دوستان امروز یکی از اساتید دانشگاه تالین گفت که موضوع مورد نظر من رو برای دکتری قبول کرده و خیلی خوشش اومده . در ادامه نوشت که هیچ ضمانتی برای دریافت حقوق وجود نداره و اگر هم باشه واقعا ناچیزه. حالا واسه من سواله که تو سایت دانشگاه نوشته حدود 350 یورو هر دانشجویی فاند می گیره از دانشگاه. چجوری می شه؟
    سلام
    هر دپارتمانی یه تعداد سهمیه برا این 388 یورو داره و بعد از مصاحبه تصمیم میگیره که به چه کسی اینو بده..... بعضی استادا پروژه ای چیزی دستشون دارن که میان با دانشجو قرارداد کاری میبندن و ماهیانه حقوق میدن.... حالا کسی می تونه شانس بیاره و هر دو رو داشته باشه و یا یکیش رو داشته باشه و یا اصلاً نداشته باشه....
    به نظر من اگه استاده خوشش اومده بهش بگین که من بالاخره از یه جایی باید ساپورت مالی بشم وگرنه نمیام!!! چون واقعاً هم اگه چیزی نده که نمی ارزه....شما می خوایین 4 سال بیایین اینجا براشون تحقیق کنین و چیزی هم ندن!!!! زندگی خرج داره خب!!!! اگه واقعاً بخوادتون از یه جایی پول گیر میاره و میده....
    شاد باشید

سلام آقا مسعود
    ایشالا که حالت خوب باشه
    اول از همه باید تشکر کنم از وقتی که میذاریو به بقیه هموطنات کمک میکنی و اطلاعات مفید خودتو در اختیار همه ما ها میذاری...
    من بتازگی با کشور استونی و دانشگاه هاش آشنا شدم ، الان هم که دارم به شما پیغام میدم ، کل فروم رو خوندم از اولین تا آخرین پست..
    لیسانس مهندسی فناوری اطلاعات دانشگاه آزاد هستم 26 سالمه با معدل 14.78 و 3 سال سابقه کار بیمه ای مرتبط با رشتم دارم که همچنان هم ادامه داره.. دارم خودم آماده میکنم واسه آیلتس که حدود 4-5 ماه دیگه امتحان میخوام بدم.. نمره مد نظرم 7 هست به امید خدا...
    معافیت دائم + اصل تمام مدارکم رو هم دارم ، دانشنامه کارشناسی و ریز نمرات و همه چی..
    دانشگاه هارو که بررسی میکردم ، (دانشگاه تکنولوژی تالین و تورو ) رشته هایی که به ادامه ی درسم بخوره رو دارن یه 3- 4 تایی از جمله Cyber Security که به ظاهر جذاب میاد.. و بازم به ظاهر با توجه به شرایط و سابقه کاری و تحصیلی ، نباید قاعدتا واسه پذیرش مشکل خاصی داشته باشم.. بازم تو این باره اگه نظری داشته باشی خوشحال میشم بدونم...
    مسئله مهمی که این وسط هست ، اینکه من خودم شخصا و شاید خیلی از دوستان دیگه ادامه تحصیل رو بهانه و وسیله ای واسه مهاجرت بدونن ،یه مطالعه مختصر رو شاخص های اقتصادی و رفاهی استونی کردم خوشحال میشم تو هم که الان اونجا ساکن هستی تایید کنی که کشور متوسط رو به پایین اروپا هست تقریبا و اینکه یه بررسی تو سایت مهاجرت استونی کردم ، چند تا نکته داشت مثلا موندن 5سال واسه اقامت دائم و امتحال زبان استونیایی و داشتن کار به قول خودمون یه جورایی شرافتمندانه...
    با این تفاسیر با در نظر گرفتن اینکه دوره فوق لیسانس بطور عادی 2 ساله هست ، واسه تمدید ویزای موقت بعد از فارق التحصیلی(3 سال دیگه از 5 سال) چه شرایطی نیاز هست ؟ (نگن درست تموم شد ، دیگه برگرد کشورت)
    و دوم اینکه میدونم خیلی سلیقه ای هست ولی کلا به نظر خودت میشه به استونی به چشم مقصد نهایی مهاجرت نگاه کرد یا اینکه از اون هم باز به عنوان وسیله ای برای رفتن به کشورهای ثالث بهره گرفت..
    (یه سوال تو پرانتز که البته خیلی مهم هم هست اینکه، خود مردم اون کشور معمولا به کشور های دیگه مثل بریتانیا ، استرالیا ، نیوزلند ، آمریکا ،آلمان مهاجرت میکنن ، یا اینکه زندگی تو کشور خودشون رو ترجیح میدن ؟)
    بازم ممنون از وقتی که میذاری...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)