صفحه 37 از 113 نخستنخست ... 27282930313233343536373839404142434445464787 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 361 تا 370 , از مجموع 1126

موضوع: تحصيل در استوني

پیش فرض پاسخ : تحصيل در استوني

سلام....
    واسه دانشگاه تارتو واسه ایران نوشته...
    Applicants from Iran

Applicants must ask their previous educational institution to send the official copy of their diploma and Transcript of Records directly to the University of Tartu.

دانشگاهمون تقریبا منحل شده ، یعنی تجزیه شده تو دانشگاه های دیگه.. اینجا نوشته خود دانشگاه باید بفرسته فقط..؟؟
    الان مدارک من دست خودم هست... مهر وزارت علوم و دادگستری و وزارت خارجه هم داره.. راه حل چیه...؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    رشته ادبیات فارسی دانشگاه پیام نور

با سلام میخواستم بدونم اکسچنج استیودنت دانشگاه های تالین مثل دانشگاه تکنولوژی مثلا اگر بره یک دانشگاهی در آمریکا باید هزینه اون ترمی رو که در آمریکاست مطابق با دانشگاه آمریکایی بده یا مطابق با دانشگاه تالین؟

سلام

دوستان ساکن استونی، میخواستم بدونم کسی در رشته ی حقوق از ایرانی ها تا حالا پذیرش گرفته از استونی مخصوصا در تالین یونیورسیتی یا تالین تکنیکال ؟

ممنونم
    ** Don't Surrender, because you can win...I did **

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TUT, Cyber Security

نقل قول نوشته اصلی توسط kardkond نمایش پست ها
    سلام....
    واسه دانشگاه تارتو واسه ایران نوشته...
    Applicants from Iran

Applicants must ask their previous educational institution to send the official copy of their diploma and Transcript of Records directly to the University of Tartu.

دانشگاهمون تقریبا منحل شده ، یعنی تجزیه شده تو دانشگاه های دیگه.. اینجا نوشته خود دانشگاه باید بفرسته فقط..؟؟
    الان مدارک من دست خودم هست... مهر وزارت علوم و دادگستری و وزارت خارجه هم داره.. راه حل چیه...؟؟
    سلام مشکلی نداره میتونید خودتون بفرستید.
    قبول میکنن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TUT, Cyber Security

نقل قول نوشته اصلی توسط shaghooli نمایش پست ها
    با سلام میخواستم بدونم اکسچنج استیودنت دانشگاه های تالین مثل دانشگاه تکنولوژی مثلا اگر بره یک دانشگاهی در آمریکا باید هزینه اون ترمی رو که در آمریکاست مطابق با دانشگاه آمریکایی بده یا مطابق با دانشگاه تالین؟
    سلام..
    مطابق ذانشگاه امریکا. ولی اگه داخل اروپا برید.. شهریه برا مدت دانشجوی مهمان نمیگیرن و پولی هم به عنوان کمک هزینه میدن.

Junior Member

با سلام دوستان کسی اطلاع داره این اپلیکیشن فی رو چطور از ایران باید واریز کرد و تا کی فرصت هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mf1987ir نمایش پست ها
    سلام مشکلی نداره میتونید خودتون بفرستید.
    قبول میکنن
    اینجوری ک من دارم بررسی می کنم ، واسه رشته IT ، و گرایش شبکه رشته مشخصی پیدا نکردم.. یه Cyber هست ک اونم همچین نگفته ک بچه های کامپیوتر و آی تی اقدام کنن... به انضمام computer science و computer engineering ک بیشتر تمرکزشون رو مهندسی نرم افزار هست...
    ممنون میشم اگه رشته ای بهم معرفی کنید ک به فیلد شبکه نزدیک باشه...

ی سوال دیگه هم اینکه وقتی داریم از طریق dream apply اقدام میکنیم ، اینجوری ک من فهمیدم ، باید اپلیکیشن رو تکمیل کنیم ، بعدش آخر کار پرینت بگیریم و بفرستیم واسه دانشگاهی ک انتخاب اولمون بوده..؟؟ یعنی اگه بیشتر از یک دانشگاه و رشته انتخاب کرده باشیم ، فقط ب اون اولیه باید پست کنیم و بقیشون آنلاین چک میکنن...؟؟

سوال بعدی اینکه Tallinn University of Technology نوشته ک 100 یورو میگیره واسه اپلیکیشن فی ، ولی واسه University of Tartu چیزی ندیدم من اونم میخواد یا چجوریاست...؟؟

من دارم قدم به قدم پر میکنم اینه ک سوال پیش میاد ، میام میپرسم...
    اونجا ک مدارک رو باید آپلود کنیم ، باید فقط انگلیسی هارو آپلود کنیم(ترجمه ریز نمرات + دانشنامه)..؟؟ جایی ندیدم ک بنویسه اصل مدرک هم اپلود بشه و چون قرار هس از بررسی این مدرک یجورایی ارزیابی اولیه رو انجام بدن ، منطقیش اینه ک فقط انگلیسی رو آپلود کنیم دیگه... خواستم از دوستان قدیمی تر کمک بگیرم ک مطمئن بشم...

ممنون از وقتی ک میذارید

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Candidate in Law, University of Fribourg, Switzerland

سلام دوستان محترم

متاسفانه در نظام ارزشیابی مدارک تحصیلی وزارت علوم دانشگاه های استونی رو ارزشیابی نکردن و هر چی هم بهشون در این خصوص ایمیل میزنم جواب نمی دن . دوستان کسی هست اینجا در دانشگاه تالین http://www.tlu.ee/en تحصیل کرده باشه و یا اینکه بدونه آیا وزارت علوم این دانشگاه رو قبول داره یا نه؟ متشکرم پاسخ بدید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)