صفحه 38 از 113 نخستنخست ... 28293031323334353637383940414243444546474888 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 371 تا 380 , از مجموع 1126

موضوع: تحصيل در استوني

Member heavenboy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communications and Computer Networks Engineering, POLITO

پیش فرض پاسخ : تحصيل در استوني

نقل قول نوشته اصلی توسط Kiyaarash نمایش پست ها
    سلام دوستان محترم

متاسفانه در نظام ارزشیابی مدارک تحصیلی وزارت علوم دانشگاه های استونی رو ارزشیابی نکردن و هر چی هم بهشون در این خصوص ایمیل میزنم جواب نمی دن . دوستان کسی هست اینجا در دانشگاه تالین http://www.tlu.ee/en تحصیل کرده باشه و یا اینکه بدونه آیا وزارت علوم این دانشگاه رو قبول داره یا نه؟ متشکرم پاسخ بدید.
    بیشتر دقت کن دوست عزیز
    http://grad.saorg.ir/Credential-Eval...AE%D9%88%D8%A8
    خداوندا؛ یک عمر هر دردی به من دادی، حس می کنم عین نیازم بود !

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TUT, Cyber Security

نقل قول نوشته اصلی توسط kardkond نمایش پست ها
    من دارم قدم به قدم پر میکنم اینه ک سوال پیش میاد ، میام میپرسم...
    اونجا ک مدارک رو باید آپلود کنیم ، باید فقط انگلیسی هارو آپلود کنیم(ترجمه ریز نمرات + دانشنامه)..؟؟ جایی ندیدم ک بنویسه اصل مدرک هم اپلود بشه و چون قرار هس از بررسی این مدرک یجورایی ارزیابی اولیه رو انجام بدن ، منطقیش اینه ک فقط انگلیسی رو آپلود کنیم دیگه... خواستم از دوستان قدیمی تر کمک بگیرم ک مطمئن بشم...

ممنون از وقتی ک میذارید
    سلام
    من همشو اپلای کردم و فکر کنم اورجینال مدارک رو به زبان محلی خواستن. حالا حداقلش اینه که اگه آپلود کنید ضرر نمیبینید چون ما ندیدیم. ولی اگه آپلود نکنی شاید ریسک باشه!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TUT, Cyber Security

[QUOTE=heavenboy;1857348]بیشتر دقت کن دوست عزیز
    http://grad.saorg.ir/Credential-Eval...AE%D9%88%D8%A8[/QUOTE
    دانشگاه تالین با دانشگاه تکنولوژی تالین فرق میکنه که فلن جزو این ارزشیابی نیست!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TUT, Cyber Security

ی سوال دیگه هم اینکه وقتی داریم از طریق dream apply اقدام میکنیم ، اینجوری ک من فهمیدم ، باید اپلیکیشن رو تکمیل کنیم ، بعدش آخر کار پرینت بگیریم و بفرستیم واسه دانشگاهی ک انتخاب اولمون بوده..؟؟ یعنی اگه بیشتر از یک دانشگاه و رشته انتخاب کرده باشیم ، فقط ب اون اولیه باید پست کنیم و بقیشون آنلاین چک میکنن...؟؟

سوال بعدی اینکه Tallinn University of Technology نوشته ک 100 یورو میگیره واسه اپلیکیشن فی ، ولی واسه University of Tartu چیزی ندیدم من اونم میخواد یا چجوریاست...؟؟
    دانشگاه تارتو نمیخواد. بله باید مدارک رو به اولی بفرستید. 100 یورو رو هم میتونید صبر کنید پذیرش دادن واریز کنید. حالا یا از طریق صراف یا یکی خارج از ایران!
    ویرایش توسط mf1987ir : January 15th, 2015 در ساعت 02:24 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TUT, Cyber Security

اینجوری ک من دارم بررسی می کنم ، واسه رشته IT ، و گرایش شبکه رشته مشخصی پیدا نکردم.. یه Cyber هست ک اونم همچین نگفته ک بچه های کامپیوتر و آی تی اقدام کنن... به انضمام computer science و computer engineering ک بیشتر تمرکزشون رو مهندسی نرم افزار هست...
    ممنون میشم اگه رشته ای بهم معرفی کنید ک به فیلد شبکه نزدیک باشه...
    دوست عزیز نوشته که علوم کامپیوتر یعنی کلیه گرایشها مد نظر هستند! منظور اینها با اون علوم کامپیوتری که تو ابران هست فرق میکنه!!
    در ضمن سایبر دروس شبکه هم زیاد داره که اختیار با خودتونه تو کدوم بخش از سایبر کار کنید و نسبت به اون دروس رو انتخاب کنید..

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TUT, Cyber Security

نقل قول نوشته اصلی توسط alpay1983 نمایش پست ها
    با سلام دوستان کسی اطلاع داره این اپلیکیشن فی رو چطور از ایران باید واریز کرد و تا کی فرصت هست؟
    این کارو میتونید یا از طریق صراف ها واریز کنید یا از طریق کسی خارج از ایران. فرصتش رو هم عجله نکنید من و چند تا از دوستام اول پذیرش گرفتیم بعد پول رو واریز کردیم. الیته این تجربه من و چند تا از دوستام بوده.. شما میتونید بیشتر تحقیق کنید من صد درصد نمیتونم بگم امسالم قبول کنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط mf1987ir نمایش پست ها
    سلام
    من همشو اپلای کردم و فکر کنم اورجینال مدارک رو به زبان محلی خواستن. حالا حداقلش اینه که اگه آپلود کنید ضرر نمیبینید چون ما ندیدیم. ولی اگه آپلود نکنی شاید ریسک باشه!
    آره بقول شما اضافه آپلود کردنه ضرر نداره...

دانشگاه تارتو نمیخواد. بله باید مدارک رو به اولی بفرستید. 100 یورو رو هم میتونید صبر کنید پذیرش دادن واریز کنید. حالا یا از طریق صراف یا یکی خارج از ایران!
    با این حساب مدارک رو آپلود میکنیم ، واسه رشته هایی ک شانس داریم ، بعد ک بررسی اولیه کردن و اگه پذیرش دادن ، اگه تارتو بود ک هزینه نداره... اگه تکنولوژی تالین بود 100 یورو هزینه رو با روش های موجود پرداخت میکنیم...

فرصتش رو هم عجله نکنید من و چند تا از دوستام اول پذیرش گرفتیم بعد پول رو واریز کردیم. الیته این تجربه من و چند تا از دوستام بوده.. شما میتونید بیشتر تحقیق کنید من صد درصد نمیتونم بگم امسالم قبول کنن
    واسه مطمئن شدن این موضوع اصن ب رو خودمون بیاریم یا نه...؟؟ اگه اره از کجا استعلام بگیریم بهتره... خود دانشگاه یا dream apply...؟؟

""ممنون از وقتی ک میذارید""

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TUT, Cyber Security

آره بقول شما اضافه آپلود کردنه ضرر نداره...

با این حساب مدارک رو آپلود میکنیم ، واسه رشته هایی ک شانس داریم ، بعد ک بررسی اولیه کردن و اگه پذیرش دادن ، اگه تارتو بود ک هزینه نداره... اگه تکنولوژی تالین بود 100 یورو هزینه رو با روش های موجود پرداخت میکنیم...

واسه مطمئن شدن این موضوع اصن ب رو خودمون بیاریم یا نه...؟؟ اگه اره از کجا استعلام بگیریم بهتره... خود دانشگاه یا dream apply...؟؟

""ممنون از وقتی ک میذارید""
    والا اگه به روتون بیارید اینا احتمال زیاد بگن قبلش واریز کنید.. مهتمرین چیزی که اینها میخوان مدرک زبانتون و ترجمه مدرک تحصیلیتون هستش.. اول اینها رو ارزیابی میکنن بعد اگه ببینن که به شما صد درصد ‍پذیرش تعلق میگره میگن شما پذیرفته شدید اما پول رو واریز کنید تا برگه ثبت نامتون رو بدیم برین برا ویزا اقدام کنید..

نقل قول نوشته اصلی توسط mf1987ir نمایش پست ها
    والا اگه به روتون بیارید اینا احتمال زیاد بگن قبلش واریز کنید.. مهتمرین چیزی که اینها میخوان مدرک زبانتون و ترجمه مدرک تحصیلیتون هستش.. اول اینها رو ارزیابی میکنن بعد اگه ببینن که به شما صد درصد ‍پذیرش تعلق میگره میگن شما پذیرفته شدید اما پول رو واریز کنید تا برگه ثبت نامتون رو بدیم برین برا ویزا اقدام کنید..
    خب یه آپدیت کنم ، من از طریق سایت dream apply ک رفتم مراحل رو ، 2 تا رشته انتخاب کردم ، یکی از تارتو یکی هم تالین...
    تو صفحه اصلی پروفایلم نوشته الان ک :

You have 6 unresolved tasks to complete!

بعد ک کلیک میکنم ، یه چند تاش ک خب قابل حل هست ، یه موردش هم واسه تالین نوشته :

Application documents will be processed only after application fee is received by the International Study Center. The application is 100 EUR. You can choose from the following options the most suitable way to pay the application fee:

Junior Member

سلام
    من دارم برای تالین اقدام می کنم یک سوال داشتم: چطور میشه یکی از فایل هایی که آپلود کردم رو پاک کنم؟
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)