صفحه 4 از 113 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1126

موضوع: تحصيل در استوني

پیش فرض پاسخ : تحصيل در استوني

مرسی. دوست عزیز
    منظورم از اینکه ویزا برای ایرانی ها چطوره , این بود که آیا به ایرانی ها به راحتی ویزا میدن یا نه ؟

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Cyanide نمایش پست ها
    مرسی. دوست عزیز
    منظورم از اینکه ویزا برای ایرانی ها چطوره , این بود که آیا به ایرانی ها به راحتی ویزا میدن یا نه ؟
    من چون برای ویزا اپلای نکردم چیزی در این زمینه نمی دونم
    ولی بعید می دونم مشکلی باشه.
    اطلاعات من بر مبنای تجربیات و شنیده های من است که ممکن است در برخی مواقع هم نادرست باشد یا به روز نباشد!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی منابع طبیعی_جنگل, تربیت مدرس

Smile پاسخ : تحصيل در استوني

برای درخواست ویزای استونی می توننن به سفارت فنلاند در تهران مراجعه کنید. کارهای مربوط به ویزای استونی را این سفارت در ایران انجام می دهد.

ازا ون لحاظ مشکلی ندارم , چون الان ارمنستان هستم و اینجا استونی سفارت داره.

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط koopia نمایش پست ها
    برای درخواست ویزای استونی می توننن به سفارت فنلاند در تهران مراجعه کنید. کارهای مربوط به ویزای استونی را این سفارت در ایران انجام می دهد.
    سلام
    استوني تو ايران سفارت نداره؟!!!!!!!!! پس با اين حساب براي ويزا دو راه حل هست.يا بريم كشورهاي همسايه يا سفارت فنلاند؟ شما مطمئني كه سفارت فنلاند كارهاي مربوط به ويزاي استوني رو انجام ميده؟!
    كسي ميدونه bank statementبراي گرفتن ويزاي استوني چقدره؟!
    و اياي دانشگاه تالين مورد قبول وزارت علوم هست؟رنك خوبي كه داره.اما اسمي از استوني تو سايت وزارت علوم نيست؟!
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

هزینه زندگی در استونی چقدر است مثل فنلاند گران هست؟

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amir-2010 نمایش پست ها
    هزینه زندگی در استونی چقدر است مثل فنلاند گران هست؟
    اون موقعی که من اپلای کرده بودم ارزون تر بود؛ اما نمی تونید روش حساب کنید چون دو سال پیش بود و تورمش بالا بود و علاوه بر اون امسال نیز واحد پولش رو یورو کرده که معلوم نیست چه بر سر قیمت ها بیاد.
    اطلاعات من بر مبنای تجربیات و شنیده های من است که ممکن است در برخی مواقع هم نادرست باشد یا به روز نباشد!

Junior Member

سلام به همگی.من مدتی تو سایت های مختلف دنبال کشور و دانشگاهی هستم که بتونم اونجا تحصیل و مهمتر زندگی کنم.به هر حال تحصیل راهیه برای رسیدن به زندگی بهتره.من کاملا گیج شدم،هر کس نظری در مورد کشورهای مختلف داره که گاهی با هم تناقض داره. من میخوام طراحی داخلی بخونم با توجه به اینکه زبان انگلیسیم خوب نیست و تقریبا ماهی 600 تومان میخوام هزینه زندگیم کنم(تقریبا 30 تومان هزینه 2 الی 3 ساله زبان و مستر کنم) کدوم کشورها میتونه گزینه های خوبی برای زندگی و حتی ازدواج و اقامت باشه.مسائلی که واسم مهمه:1-فرهنگ2-تفریح3-اقامت.من لیسانس معماری از دانشگاه ازاد ایلام رو دارم و از دانشگاه پردیس کیش تو رشته برنامه ریزی شهری پذیرش گرفتم که به دلیل بالا بودن شهریه انصراف دادم.(گزینه های خودم استونی یا فنلاند بخاطر سطح زندگی و فرهنگ. بلاروس یا روسیه بخاطر اینکه زبانش و دوست دارم و مردم مفرحی داره ).ممنون میشم کمکم کنین

سلام.دوستان وضعیت این قضیه که وزارت علوم تایید می کنه یا نه رو کسی اطلاع داره؟درام وسوسه میشم واسه استونی هم اپلای کنم!اگه تایید نمی کنن که بیخیال شیم.تو سایت که اسمی از استونی نبود.

Junior Member

رشته کارشناسی ارشد Interactive Media and knowledge environments در استونی Tallinn University دانشجو میگیره
    چند نکته اصلی در مورد این رشته :
    تقریبا با هر مدرک کارشناسی میشه درخواست داد. برای همین کسانی که به حوزه مدیا و IT علاقه دارند ولی نتونستند در کارشناسی این رشته رو بخونند میتونند برای ارشد اینجا پذیرش بگیرند.
    برای سطح زبان IELTS: 5.5 قبول میکنند.
    نکته جالب در مورد دانشگاه های استونی اینه که در هر رشته و دانشگاهی که پذیرش بگیرید میتونید هر واحدی رو که علاقه دارید در دانشگاهای دیگرش مجانی بخونید. البته در مقطع کارشنسی ارشد برای رشته ای که پذیرش میگیرید اگر fund نداشته باشد باید شهریه بپردازید
    در مورد شرایط پذیرش در این رشته این لینک رو بخونید :
    http://imke.tlu.ee/applying-for-2-ye...gramme-of-imke

با اینکه deadline گذشته ولی چون میخوان دانشجوهاشونو زیاد کنند برای سال تحصیلی جدید میشه هنوز درخواست داد.
    http://imke.tlu.ee/

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)