صفحه 41 از 113 نخستنخست ... 31323334353637383940414243444546474849505191 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 1126

موضوع: تحصيل در استوني

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصيل در استوني

کاربر h1a9d9i0 مرسی که با حوصله مینویسید. بله حق با شماست من هم بیرون مشکلی ندارم. درباره خونه ها به خوبی توضیح دادید و متوجه شدم. حالا ایا دوستی همکلاسی ای یا تجربه شخصی دارید که بدونه اتاق های خوابگاه چقدر باید لباس پوشید بیشتر موقع خواب منظورمه چون یه مطلب خوندم درباره شمال اروپا مثل فنلاند اینا که نوشته بود بعضی مجتمع های مسکونی یا خوابگاه ها (البته خوابگاه های اروپای مرکزی حتی مثل مجارستان و چک) از 10 و 11 قطع میکنند شوفاژ رو برای صرفه جویی. فقط خواستم ببینم این قضیه در خوابگاه های اونجا هم صادقه یا نه.با تشکر.

Junior Member h1a9d9i0 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط fiorella نمایش پست ها
    کاربر h1a9d9i0 مرسی که با حوصله مینویسید. بله حق با شماست من هم بیرون مشکلی ندارم. درباره خونه ها به خوبی توضیح دادید و متوجه شدم. حالا ایا دوستی همکلاسی ای یا تجربه شخصی دارید که بدونه اتاق های خوابگاه چقدر باید لباس پوشید بیشتر موقع خواب منظورمه چون یه مطلب خوندم درباره شمال اروپا مثل فنلاند اینا که نوشته بود بعضی مجتمع های مسکونی یا خوابگاه ها (البته خوابگاه های اروپای مرکزی حتی مثل مجارستان و چک) از 10 و 11 قطع میکنند شوفاژ رو برای صرفه جویی. فقط خواستم ببینم این قضیه در خوابگاه های اونجا هم صادقه یا نه.با تشکر.
    سلام
    شوفاژ های اینجا همیشه روشنه و هیچ وقت قطع نمیکنن.در مورد لباس پوشیدن موقع خواب هم به نظر من نگران نباشید.من اتاق همین دوستای هندیم هم رفتم همشون تو خونه تی شرت میپوشن.در مورد حرارت اتاق ها هم نگران نباشید چون مشکلی پیش نمیخواد بیاد.
    .I wish you believed me

Member Stifler آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

سلام دوستان. من دارم برای بچلر integrated engineering تکنو تالین اپلای میکنم. توی خود صفحه ی دانشگاه نوشته که مصاحبه با اسکایپ و حرفی از مدرک زبان نزده توی این لینک

ولی توی https://estonia.dreamapply.com نوشته که برای این کورس سرتیفیکیت زبان میخواد .

حالا واقعا" میخواد یا نه ؟

یا اگه داتشگاه با اینترویو راضی باشه ایا این موسسه دریم اپلای باز گیر میده ؟

Junior Member

کاربر h19d بازم ممنون که همیشه اینجا سر میزنید شاید باز هم مزاحم شدم. خیلی کمک میکنید. ان شالله یه روز هم ما بتونیم به بقیه کمک کنیم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Stifler نمایش پست ها
    سلام دوستان. من دارم برای بچلر integrated engineering تکنو تالین اپلای میکنم. توی خود صفحه ی دانشگاه نوشته که مصاحبه با اسکایپ و حرفی از مدرک زبان نزده توی این لینک

ولی توی https://estonia.dreamapply.com نوشته که برای این کورس سرتیفیکیت زبان میخواد .

حالا واقعا" میخواد یا نه ؟

یا اگه داتشگاه با اینترویو راضی باشه ایا این موسسه دریم اپلای باز گیر میده ؟
    اینجور که دوستان در صفحه های قبل گفتند و دانشگاه هم یک جا گفته که میخواد ظاهرا بدون مدرک پرونده باز نمیکنن که بخوان مصاحبه کنن

نقل قول نوشته اصلی توسط fiorella نمایش پست ها
    اینجور که دوستان در صفحه های قبل گفتند و دانشگاه هم یک جا گفته که میخواد ظاهرا بدون مدرک پرونده باز نمیکنن که بخوان مصاحبه کنن
    سلام
    داشتن مدرک زبان ضروری هستش اینم لینکی که میتونین چک کنین http://ttu.ee/studying/tut_admission/103508/
    dream apply سازمانی هستش که مدارک شما قبل از اینکه بدست دانشگاه برسه توسط این سازمان بررسی میشه بعد به دانشگاه فرستاده میشه( یه چیزی مثل وزارت علوم).مشابه این سازمان تو فنلاند و سوئدو... هم هستش.جریان این مصاحبه هم جدا از قضیه مدرک زبان هستش.با خود من هم قبل از اومدن قرار بود دو بار مصاحبه کنن ولی مصاحبه اول خوب بود دیگه به دومی نکشید.بعد ددلاین بهتون ایمیل میزنن یه وقتی رو تعیین میکنن واسه مصاحبه.
    قبل از مصاحبه اینجا اطلاع بدین و اسم استاد مصاحبه کننده رو بگین من و بچه ها سعی میکنیم کمک کنیم.
    باز سوالی بود بپرسین من و بچه ها جواب میدیم
    موفق باشید
    .I wish you believed me

Junior Member

تو این انلاین پالیکشن فورم واسه انگلیش داکیومنت
    یه گزینه هست
    I intend to take the English test at the university I am applying toPlease take into account that testing is taking place only in Estonia.
    یعنی میشه اینو بزنیم؟
    و به جاش تو خود دانشگاه تست بدیم زبان رو؟!
    واسه دانشگاه تکنولوژی تالین میخوام اقدام کنم
    اما الان دیگه ده دیدلاین نمیرسم چون هنوز امتحان ندادم زبان رو

Member heavenboy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communications and Computer Networks Engineering, POLITO

نقل قول نوشته اصلی توسط recoba نمایش پست ها
    تو این انلاین پالیکشن فورم واسه انگلیش داکیومنت
    یه گزینه هست
    I intend to take the English test at the university I am applying toPlease take into account that testing is taking place only in Estonia.
    یعنی میشه اینو بزنیم؟
    و به جاش تو خود دانشگاه تست بدیم زبان رو؟!
    واسه دانشگاه تکنولوژی تالین میخوام اقدام کنم
    اما الان دیگه ده دیدلاین نمیرسم چون هنوز امتحان ندادم زبان رو

دوست عزیز شما کجا دیدی این مطلب رو ؟
    میشه لینکش رو بذاری؟
    خداوندا؛ یک عمر هر دردی به من دادی، حس می کنم عین نیازم بود !

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط heavenboy نمایش پست ها
    دوست عزیز شما کجا دیدی این مطلب رو ؟
    میشه لینکش رو بذاری؟
    در آخرین صفحه اپلیکیشن که چند مورد هست مثل یادآوری واریز کردن شهریه یک مورد هم مدرک زبان هست که یکی از گزینه هاش همینی هست که این دوستمون نوشتند اما اینکه بدون مدرک اپلیکیشن بررسی میشه یا خیر اطلاعی ندارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mali7 نمایش پست ها
    در آخرین صفحه اپلیکیشن که چند مورد هست مثل یادآوری واریز کردن شهریه یک مورد هم مدرک زبان هست که یکی از گزینه هاش همینی هست که این دوستمون نوشتند اما اینکه بدون مدرک اپلیکیشن بررسی میشه یا خیر اطلاعی ندارم.
    سلام
    این مورد رو از دانشگاه پرسیدم گفتن که این واسه کسایی هستش که قبل از شروع تحصیل تو استونی هستن.یعنی این گزینه واسه دانشجو هایی که خارج از استونی هستن نیستش.(مثلا دانشجوهای کارشناسی تو استونی که واسه ttu اپلای میکنن)
    ولی اگه نمیتونین امتحان تافل یا ایلتس بدین دانشگاه ttu تو ماه فوریه تو ترکیه و گرجستان همایش داره که میتونین برین اونجا و امتحان زبان وروردی مخصوص این دانشگاه رو بدین.بهتون 40تا سوال میدن و نیم ساعت وقت.ولی قبلش باید تو سایت دانشگاه ثبت نام کنین.
    موفق باشید
    .I wish you believed me

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)