صفحه 47 از 113 نخستنخست ... 37383940414243444546474849505152535455565797 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 470 , از مجموع 1126

موضوع: تحصيل در استوني

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصيل در استوني

دکتری کامپیوتر ......

نقل قول نوشته اصلی توسط alpay1983 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز اگه امکانش باشه تجربه اینترویو اسکایپتو اینجا شیر کنی تا بقیه دوستان هم استفاده کنن ممنون میشم
    سلام...
    مصاحبه من انجام شد... زمانش خیلی کوتاه بود در حد 6-7 دقیقه... این دوستمون آدم خیلی خوش برخورد و با نمکی هست...
    چیزهایی ک بنظر عمومی میاد و حتما باید براش مطلب آماده داشته باشید اینا هست، چرا استونی ؟ چرا تالین؟ چرا سایبر؟ نحوه آشنایی با سکیوریتی و آپدیت بودن اطلاعات شما... کاربرد پروتکل های شبکه... و اینکه بعد از اتمام درس برنامتون چیه...

در ضمن به من ک 20 دقیقه زودتر زنگ زد.. یه همچین آمادگی هم داشته باشید...!!!
    ویرایش توسط kardkond : March 10th, 2015 در ساعت 11:39 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kardkond نمایش پست ها
    سلام...
    مصاحبه من انجام شد... زمانش خیلی کوتاه بود در حد 6-7 دقیقه... این دوستمون آدم خیلی خوش برخورد و با نمکی هست...
    چیزهایی ک بنظر عمومی میاد و حتما باید براش مطلب آماده داشته باشید اینا هست، چرا استونی ؟ چرا تالین؟ چرا سایبر؟ نحوه آشنایی با سکیوریتی و آپدیت بودن اطلاعات شما... کاربرد پروتکل های شبکه... و اینکه بعد از اتمام درس برنامتون چیه...

سلام دستتون درد نکنه براتون آرزوی موفقیت داریم. تو کامنتهای قبلی گفته بودن 1 فایل ورد میدن که حلش کنین چنین فایلی به شما ندادن؟ در همین حد سوالات شفاهی بد؟؟

Junior Member

سلام...

سلام دستتون درد نکنه براتون آرزوی موفقیت داریم. تو کامنتهای قبلی گفته بودن 1 فایل ورد میدن که حلش کنین چنین فایلی به شما ندادن؟ در همین حد سوالات شفاهی بد؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alpay1983 نمایش پست ها
    نه اصلا فایلی رد و بدل نشد... سوالات شفاهی بود و 2-3 بار بهم گفت چون بک گراند کارت شبکه و اینا هست حتما از سوالام خندت میگیره ولی من باید بپرسم...
    منم بعد از سوالاش میخندیدم ک پیش بینیش غلط در نیاد..:دی
    میگم در حد 6-7 دقیقه بود ، به فایل و اینا دیگه نمیرسه... حالا اینکه واسه همه انقدر کم هست یا به من گیر نداد دیگه نمیدونم حقیقتش...!!!

kardkond میشه کمی درباره رشته و دانشگاه و معدلی و در کل درباره رزومه ات بگی تا بتونیم کمی خودمونو مقایسه کنیم؟ البته اگر مایل باشید.
    میتونید پیام خصوصی هم بفرستید برام
    با تشکر

Junior Member

نه اصلا فایلی رد و بدل نشد... سوالات شفاهی بود و 2-3 بار بهم گفت چون بک گراند کارت شبکه و اینا هست حتما از سوالام خندت میگیره ولی من باید بپرسم...
    منم بعد از سوالاش میخندیدم ک پیش بینیش غلط در نیاد..:دی
    میگم در حد 6-7 دقیقه بود ، به فایل و اینا دیگه نمیرسه... حالا اینکه واسه همه انقدر کم هست یا به من گیر نداد دیگه نمیدونم حقیقتش...!!!
    خوب چیزی نگفت که موفقیت آمیز بود یا نبود ؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط yankee نمایش پست ها
    kardkond میشه کمی درباره رشته و دانشگاه و معدلی و در کل درباره رزومه ات بگی تا بتونیم کمی خودمونو مقایسه کنیم؟ البته اگر مایل باشید.
    میتونید پیام خصوصی هم بفرستید برام
    با تشکر
    بچه های فروم اکثرا منو میشناسن، رزومم هم چند جا هست...
    حقبقتش مورد قابل ذکری نیست ولی چون پرسیدی چشم...!!
    کارشناسی مهندسی فناوری اطلاعات دانشگاه آزاد ، معدل 14.78 ، 4 سال سابقه کار مرتبط با رشته، 1 طرح پژوهشی ،3-4 تا مدرک فنی حرفه ای و دوره های تخصصی شبکه...

نقل قول نوشته اصلی توسط recoba نمایش پست ها
    تو ایمیل قبلیش گفته بود ک 1 جون نتیجه میاد... آخرش گفت سوالی نداری ،منم با استناد به ایمیل قبلیه گفتم نه...!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط recoba نمایش پست ها
    اینم دقیقترش هست :

Admission results will only be announced online on 1st of June.
    I will not be able to give you any results at the end of the
    Interview. Sorry, please be patient.

سلام خدمت دوستان گرامی.
    2 سوال داشتم که امیدوارم راهنمایی بفرمایید.
    1-ایا دانشگاه تکنولوژی تالین فقط 1 بار در سال پذیرش داره یا برای ترم 2 هم پذیرش داره؟
    2- در حال حاضر مدرک ایتلس ندارم ولی در حال امادگی امتحان هستم ولی فکرنکم تا زمان پذیرش بتونم امتحان بدم. ایا بدون مدرک زبان میتونم اقدام کنم؟
    با تشکر از کلیه دوستان.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)