صفحه 58 از 113 نخستنخست ... 8484950515253545556575859606162636465666768108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 571 تا 580 , از مجموع 1126

موضوع: تحصيل در استوني

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصيل در استوني

نقل قول نوشته اصلی توسط sal نمایش پست ها
    سلام
    من برای مهندسی نرم افزار تارتو پذیرش شدم
    دوستان ضمن تبریک شما با چه معدلی قبول شدید اگه میشه شرایط رو اینجا قرار بدید مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeidsj نمایش پست ها
    سلام نامه پذیرش واسم امروز امد حالا باید واسه ویزا اقدام کنم فرم سفارت رو باید تو سفارت پر کنم؟ اخه خیلی از جاها رو نمیدونم چی پر کنم اگه میتونین کمک کنین ممنوون میشم
    مبارکه! پس وقت دارید که از سفارت فنلاند اقدام کنید، ولی تصمیم با خودتونه! فقط وقت رو از دست ندید و در اولین فرصت از سفارت حالا یا فنلاند یا انکارا وقت بگیرید. سفارت فنلاند از یکشنبه بین ساعت 1:30 تا 3 میتونید تماس بگیرید و وقت برا ویزا بگیرید. تماس تلفنی یه کم مشکله ولی چاره ای نیست، انقدر زنگ بزنید تا جواب بدن.

نه اونجا وقت برا پر کردن نیست! قبلا تو فایل PDF فرم مشخصات رو پر کنید و پیرینت بگیرید.
    این لینک در مورد پر کردن فرم اطلاعات کامل داده:
    http://www.diplomatie.gouv.fr/en/com...hort-stay-visa

مدارک رو هم از همین شنبه شروع کنید به جمع کردن و ترجمه و ... در ضمن تو سفارت حتما 60 یورو ببرید چون ریال یا دلار یا... قبول نمیکنند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sal نمایش پست ها
    سلام
    من برای مهندسی نرم افزار تارتو پذیرش شدم
    آفرین خیلی خوبه این رشته اول دانشگاست این جوری که خودشون میگن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ark13th نمایش پست ها
    مبارکه! پس وقت دارید که از سفارت فنلاند اقدام کنید، ولی تصمیم با خودتونه! فقط وقت رو از دست ندید و در اولین فرصت از سفارت حالا یا فنلاند یا انکارا وقت بگیرید. سفارت فنلاند از یکشنبه بین ساعت 1:30 تا 3 میتونید تماس بگیرید و وقت برا ویزا بگیرید. تماس تلفنی یه کم مشکله ولی چاره ای نیست، انقدر زنگ بزنید تا جواب بدن.

نه اونجا وقت برا پر کردن نیست! قبلا تو فایل PDF فرم مشخصات رو پر کنید و پیرینت بگیرید.
    این لینک در مورد پر کردن فرم اطلاعات کامل داده:
    http://www.diplomatie.gouv.fr/en/com...hort-stay-visa

مدارک رو هم از همین شنبه شروع کنید به جمع کردن و ترجمه و ... در ضمن تو سفارت حتما 60 یورو ببرید چون ریال یا دلار یا... قبول نمیکنند.
    مرسی از راهنمایی من فرم رو دارم واسه پر کردن مشکل دارم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hynda597 نمایش پست ها
    دوستان ضمن تبریک شما با چه معدلی قبول شدید اگه میشه شرایط رو اینجا قرار بدید مرسی
    معدل بالای 12 رو قبول میکنن اگه رزومه خوبی داشته باشی من معدلم 14.50

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hynda597 نمایش پست ها
    سپاس گذار
    من 17.01 بودم

Junior Member

سلام چند تا از دوستان به من پیغام دادن و سوالاتی پرسیدن پون تعداد جوابهای شخصی محدودیت داره پس سوالاتو اینجا جواب میدم شاید به درد باقی دوستان هم خورد

1- برای پذیرش آیا اول استاد راهنما پپیدا کردید یا اینکه طبق گفته دوستان از سایت dreamapply اقدام کردید و سپس مستقیم مدارکتون رو به واحد ادمیشن دانشگاه فرستادید؟
    نه من با هیچ استادی صحبت نکردم و از سایت dreamapply مستقیم اقدام کردم و مدارکو با پست ارسال کردم هزینه پست با TNT حدود 80 هزار تومان میشه مدارکی که از طرف دانشگاه باید ارسال بشه هم اصولا دانشگاه میذاره تو پاکت و خودتون باید ارسال کنین بهتره از پست DHL واسه این کار استفاده کنید چون مشخصات دانشگاه رو به عنوان فرستنده در نظر میگیره نه شخص ارسال کننده رو

2- آیا اپلیکیشن فی رو موقع ارسال مدارک واریز کرده بودید یا اینکه بعد از ارسال مدارک بعد از قطعی شدن پذیرشتون براشون واریز کردید؟
    بله باید واریز کنید من توسط یکی از دوستان که ویزا کات داشت واریز کردم ( واریز به صورت وکالتی انجام میشه یعنی شما به دانشگاه اجازه می دید تا از حساب شما 100 یورو کم کنه با این مبلغ می تونید واسه 3 رشته اپلای کنین و بیشتر از اون مجاز نیست)

3- آیا با شما اینترویو از طریق اسکایپ انجام دادند؟ و چه سوالاتی تو مصاحبه مطرح کردند؟
    دانشگاه تارتو اینترویو نداره

4- خوشحال میشم اگه خلاصه ای از رزومه تون رو بگید تا با شرایط خودم مقایسه کنم؟
    من در زمان دانشگاه تو تیم روباتیک بودم و به عنوان مسئول کارگاههای دانشگاه کار دانشجویی داشتم
    در دوران دبیرستان 3 المپیاد کشوری داشتم در رشته های ریاضی, فیزیک و کامپیوتر و 4 سال به عنوان مدیر بخش IT تو یک شرکت خصوصی کار کردم , معدل 14.5

امیدوارم جواب ها مفید باشه

Junior Member

این جواب چند سوال دیگه:
    1
    .چه مدارکی از طرف دانشگاه باید ارسال بشه؟ یعنی یه سری مدارک رو دانشگاه تو پاکت دانشگاه میزاره و بهمون میده و سایر مدارک که نیاز به ترجمه دارند رو خودمون بعد از ترجمه تو یه پاکت معمولی میزاریم؟
    برای کارشناسی ارشد یک کپی از مدرک لیسان ترجیحا کپی برایر اصل و ریز نمرات اصلی نه کپی. باقی مدارک به همراه فزم ثبت نام باید جدا باشه

2.شما علاوه بر این دانشگاه تو فرم پذیرش دانشگاه دیگری رو هم انتخاب کرده بودید؟
    بله رشته مهندسی نرم افزار دانشگاه تارتو که متاسفانه قبول نشدم و سایبر سکیوریتی در دانشگاه تکنیک تالین که اونم قبول نشدم

3.آیا نمره مدرک زبان هم نیاز هست یا نیازی به مدرک زبان نمی باشد؟
    نمره زبان لازمه ولی بر اساس مطالب سایت دانشگاه میتونید بعدا نمره یا کارنامه زبان رو ارسال کنید تاریخ رو تو سایت و صفحه رشته قید کرده

4.گفتید که "بهتره از پست DHL واسه این کار استفاده کنید چون مشخصات دانشگاه رو به عنوان فرستنده در نظر میگیره نه شخص ارسال کننده رو" اگه دانشگاه من تو یه شهر دیگه باشه و من تو یه شهر دیگه زندگی می کنم موقع پست کردن توسط خودم مگه میتونم فرستنده رو دانشگاه اعلام کنم؟
    خوب شما میتونید مدارک رو از همون شهر ارسال کنین من خودم مدارک خودم و مدارک دانشگاه رو جدا ارسال کردم بهتره شما هم جدا ارسال کنین. واسه اطلاعات بیشتر میتونین به باجه های پست DHL مراجعه و سوال کنین در ضمن از قبل یک نسخه ریز نمرات اصلی آماده کنید و کپی مدرک لیسانس رو هم برابر اصل کنید بهتره این جوری وقت کمتری تو دانشگاه لازم دارین
    ویرایش توسط saeidsj : June 19th, 2015 در ساعت 02:36 PM

Junior Member

دوستان تارتو برای لیسانس نرم افزار به زبان انگلیسی پذیرش داره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rezijon نمایش پست ها
    دوستان تارتو برای لیسانس نرم افزار به زبان انگلیسی پذیرش داره؟
    نه این رشته فقط کارشناسی ارشد داره
    ویرایش توسط saeidsj : June 19th, 2015 در ساعت 05:56 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)