صفحه 61 از 113 نخستنخست ... 11515253545556575859606162636465666768697071111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 610 , از مجموع 1126

موضوع: تحصيل در استوني

پیش فرض پاسخ : تحصيل در استوني

کسی اطلاع داره ایا برای ارشد , دانشگاه تکنولوژی تالین و سفارت استونی محدودیت سنی دارند؟ ایا به همسر و فرزند ویزای همراه تعلق میگیره؟

Junior Member

مهدودیت سنی نداره۰ همسر من سی و سه سالشه امسال میخاد برای لیسانس اقدام کنه۰ همسر و فرزندان هم میتونن برن و بزای دریافت خابگاه متاهلی در صورت داشتن فرند در اولویت قرار خواهید گرفت

Junior Member

اگه کسی در خابگاه متاهلی هست لطفا از سایز خابگاه و امکانات خابگاه کمی اطلاعات بدین۰ مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط rezijon نمایش پست ها
    اگه کسی در خابگاه متاهلی هست لطفا از سایز خابگاه و امکانات خابگاه کمی اطلاعات بدین۰ مرسی
    جوابگاه متاهلی چطوریه؟مثل اپارتمان یک خوابه است؟
    اگر بخوام در شهر اپارتمان 1 یا 2 خوابه بگیرم , هزینه اجاره ماهانه ان چقدر است؟
    هزینه زندگی 3 نفره ( 2 بزرگسال و یک کودک 6 ساله ) در حدود چقدر است؟

Junior Member

شرایطتون مثل ماهه تقریبا ۰بچه من سهو نیم ساله میشه اونموقع۰ هزینه خابگاه متاهلی صد و پنجاه یورو ماهیانه۰ شنیدم خیلی کوچیکه ۰ بیرون هم خونه چهارصد یورو به بالا

Junior Member h1a9d9i0 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ma_tarlani نمایش پست ها
    جوابگاه متاهلی چطوریه؟مثل اپارتمان یک خوابه است؟
    اگر بخوام در شهر اپارتمان 1 یا 2 خوابه بگیرم , هزینه اجاره ماهانه ان چقدر است؟
    هزینه زندگی 3 نفره ( 2 بزرگسال و یک کودک 6 ساله ) در حدود چقدر است؟
    سلام
    خوابگاه های متاهلی رو از ژانویه میخوان تعمیر کن.امکان داره تا سال بعد اماده نشه.
    واسه کرایه هم از این سایت چک کنین. city24.ee و kv.ee.
    .I wish you believed me

Member
    رشته و دانشگاه
    MSc Human Development: Genetics, Neuroscience and Psychology, Tomsk State University

از این که فروم تحصیل در استونی نسبت به سایر کشورهای کمتر مطرح، این قدر فعال هست خوشحالم.
    در صورت امکان نظرتون رو در باره ی شانس پذیرشم بگید:
    می خوام برای Master of work and organizational psychology در دانشگاه تالین اقدام کنم. برای پاییز 2016.
    مدرک کاردانی: مهندسی آب، معدل 12.01 (انصراف از کارشناسی و گرفتن مدرک معادل کاردانی)
    مدرک کارشناسی ناپیوسته: راهنمایی و مشاوره، معدل: 19.40 (خرداد 1395 فارغ التحصیل میشم)
    مقاله: ندارم، دارم روش کار می کنم.
    مدرک زبان: 28 شهریور آزمون تافل دارم، بالای 80 رو حتما میشم. سعی می کنم به 90 برسونم.
    لینک رشته:
    http://www.ttu.ee/studying/masters/masters_programmes/work-and-organizational-psychology/
    نکته:
    ناپیوسته بودن مدرکم و غیرمرتبط بودن مدرک کاردانی م چه قدر فاکتور منفی ای هست؟ خود دانشگاه جواب چندان روشنی نداد، ولی انگار زیاد براشون مهم نبود. هوم؟

سلام، کسی جایی سراغ نداره واسه یه ترم تو تالین؟ کسی هست خونه نگرفته باشه هنوز؟

سلام
    کسی هست که در دانشگاه ترتو در حال تحصیل باشه و کمی راجب به دانشگاه و زنگی در ترتو توضیح بده و اینکه چقدر با تالین متفاوت هست؟
    ممنون مشم جوابی بشنوم

از دوستان کسی هست که در استونی در حال خوندن دکتری باشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)