صفحه 65 از 113 نخستنخست ... 15555657585960616263646566676869707172737475 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 641 تا 650 , از مجموع 1126

موضوع: تحصيل در استوني

پیش فرض پاسخ : تحصيل در استوني

نقل قول نوشته اصلی توسط Pastil نمایش پست ها
    با سلام
    من از دانشگاه تالين پذيرش گرفتم كسي مي دونه كه براي دريافت ويزا آيا بايد به سفارت فنلاند در تهران مراجعه كنم يا سفارت استوني در آنكارا؟ شانس دريافت كدومش بيشتره؟ لطفا اگر كسي تجربه اي داره لطفا راهنمايي كنه
    سلام. مگه نتایج اومده؟؟؟خودشون گفتن که 1ژوئن اعلام رسمی نتایج هستش. شما مدارکتونو ارسال کردین؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mitragh نمایش پست ها
    سلام. مگه نتایج اومده؟؟؟خودشون گفتن که 1ژوئن اعلام رسمی نتایج هستش. شما مدارکتونو ارسال کردین؟؟؟
    من دوره زبان اقدام كردم

من دوره زبان اقدام كردم
    هزینه زبانشون چقدر بود دوست عزیز

دوستان من ارشدم معماریم دفاعم مونده البته بع خاطر همین دانشگاهی که شرایطمو‌قبول کنه و هزیتش،کم باشه مالزس بود مدارک و فرستادم خیلیی اتفافی ثبت نام اولیه تالین هم بدون هیچ امیدی برای دکترای عمران پر پر کردم چون معمار ی نداشا یه قسمت هایی باید تیک میزدی منم زدم که مدرک اصلم اماده نبست و زبانم زدم ندارم گزینه این و‌داشت که میخواید زبان دانشگاه را بیاید من چون فکر میکردم گرونه زدم نه و اسم دو تا استاذ و میخواست منم میل استادمو داذم الان استادم بهم زنگ زد گفت از اون دانشگاه بزاش میل اومده درباره من که اطلاعاتی بهشون بدن میشه راهنماییم کنید برای،ثبت نام اولیه زد که این به ثبت نام هنوز کامل نشده به خاطر اون مدارک های ناقص حالا من نمیدونم چه کار کنم اپلیکیشن فی را باید بریزم و‌کی باید بریزم ثبت نام‌نهایی کنم خودشون میگن کیه؟

Junior Member

با سلام دوستان من دوشنبه وقت سفارت دارم در سفارت فنلاند، مي خواستم بدونم كه آيا بايد بيمه يك ساله كنم يا نه؟

با سلام دوستان من دوشنبه وقت سفارت دارم در سفارت فنلاند، مي خواستم بدونم كه آيا بايد بيمه يك ساله كنم يا نه؟

میشه خواهش کنم درمورد دوره زبانتون بگید اینکه از کدوم دانشگاه بعدش وارد دانشگاه میشید یا فقط زبانه ؟ هزیینه ها چفدره ؟جون تا اونجایی که من میدونم برای دوره زبان ویزا نمیدن

نقل قول نوشته اصلی توسط archiman60 نمایش پست ها
    چه رشته ای پذیرش گرفتین ؟ اگه نمیخوای فرایند ویزات طولانی بشه برو ترکیه ولی از سفارت فنلاند هم میتونی بگیری تقریبا 1 ماه زمان میبره.. ت آنکار خیلی کمتر نزدیک 7 - 14 روز
    دوست عزیز مطمنی اینقدر زمان میبره واسه ترکیه؟
    خب من اگه برم ترکیه بعدش سفارت پاسم رو نگه میداره؟ یعنی باید بین 7 تا 14 روز اونجا بمونم دیگه ؟ چون پاسی ندارم که باهاش برگردم ایران؟!

دوستان عزیز اگه کسی واسه استونی ب غیر از ایران از سفارت دیگه ای اقدام کرده خوشحال میشم اطلاعاتشو شــِیر کنه....
    راستی زمان تقریبی گرفتن ویزا از تهران چقدر است؟
    ممنون میشم دوستان همکاری کنن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط artimina نمایش پست ها
    میشه خواهش کنم درمورد دوره زبانتون بگید اینکه از کدوم دانشگاه بعدش وارد دانشگاه میشید یا فقط زبانه ؟ هزیینه ها چفدره ؟جون تا اونجایی که من میدونم برای دوره زبان ویزا نمیدن
    دوره زبان از Tallinn University Of Technology پذيرش گرفتم و حدودا يك دوره يك ساله هست، توي خود سايت مراحل گرفتن resident permit رو هم نوشته و هزينه اش هن 3700€ هست، بعد از گذروندن دوره زبان مي خوام واسه مستر اقدام كنم.

دوره زبان از Tallinn University Of Technology پذيرش گرفتم و حدودا يك دوره يك ساله هست، توي خود سايت مراحل گرفتن resident permit رو هم نوشته و هزينه اش هن 3700€ هست، بعد از گذروندن دوره زبان مي خوام واسه مستر اقدام كنم.
    چقدر عالی هنوز هم وقت هست برای این دوره یا تموم شد مدت ثبت نامش

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)