صفحه 68 از 113 نخستنخست ... 18585960616263646566676869707172737475767778 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 671 تا 680 , از مجموع 1126

موضوع: تحصيل در استوني

پیش فرض پاسخ : تحصيل در استوني

سلام..دوستان لطف کنید یکسری اطلاعات کلی از تحصیل در استونی مقطع فوق و دکتری بهم بدین..اعم از زبان تحصیل...میران شهریه...هزینه زندگی میانگین....رشته ی مهندسی مکانیک

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

دوستان من توی دانشگاه تالین در مورد یکی از رشته های مستر یه گزینه در مورد هزینه اش نوشته، این به چه معنی هست؟
    Tuition fee: No tuition fee if the student is studying with full study load. If student fails to study with full study load then the price of 1 ECTS is 43 EUR*

سوال دوم هم اینکه آیا دوره های دکتری همگی به زبان انگلیسی تدریس می شوند توی این دانشگاه؟ اطلاعاتی راجع بهش ندیدم تو سایت

نقل قول نوشته اصلی توسط omidoo نمایش پست ها
    دوستان من توی دانشگاه تالین در مورد یکی از رشته های مستر یه گزینه در مورد هزینه اش نوشته، این به چه معنی هست؟
    Tuition fee: No tuition fee if the student is studying with full study load. If student fails to study with full study load then the price of 1 ECTS is 43 EUR*

سوال دوم هم اینکه آیا دوره های دکتری همگی به زبان انگلیسی تدریس می شوند توی این دانشگاه؟ اطلاعاتی راجع بهش ندیدم تو سایت
    full study load" means what in tallinn" رو گوگل کن. "http://www.ttu.ee/studying/faq-s/faq-studying/" در قسمت ABOUT FINANCE، سوال پنجم توضیح داده:

To study in a tuition free programme, students must maintain a „full-time“ status to avoid paying tution fees. Full-time students must accumulate a total of 45 ECTS in their study subject during each academic year, or 22.5 ECTS per semester beginning from the last matriculation. An academic year consists of an Autumn and Spring semester. If a student fails to maintain a full-time study load, they will become responsible for paying tuition fees to continue studying. Fees are calculated based on the ECTS prices in the designated faculty.

اینجا رو هم بخون: "http://www.mastersportal.eu/articles/388/all-you-need-to-know-about-the-european-credit-system-ects.html"

سوال دومت رو هم از دانشگاهت بپرس.
    یاد خدا در همه حال، همه مسائل را حل میکند.
    Every single choice you have ever made in your life, has brought you to this exact moment, reading this exact sentence. Have a good day
    اللهم أدر الحق معه حيث دار. (; I went my own way

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط archiman60 نمایش پست ها
    دوست عزیز سفارت برای زبان ویزا دادن بهتون ؟
    بله ويزا دادن، البته اقامت ١ ساله مي دهند ولي من چون از سفارت فنلاند اقدام كردم فعلا ويزا دادن وقتي رفتم تالين بايد برم اقامت بگيرم

سلام دوستان. کسی هست که در حال حاضر استونی باشه؟ من مدتهاست دارم راجع بهش تحقیق میکنم و یه سوال بزرگ برام باقی مونده که جایی جوابشو نتونستم پیدا کنم.
    کسی که ویزای دانشجویی داره، میتونه ثبت شرکت انجام بده و کار کنه ؟ اون کار چه جکمی داره؟ یعنی کارفرما و کارمند خودشه ؟ باز هم شامل اون محدودیت ساعت برای کار دانشجویی میشه یا نه ؟چون در حال حاضر من خیلی برررسی کردم و تنها مشکلم یه ویزای بلندمدته. ساده ترین راهی که به ذهنم رسید ویزای دانشجوییه که اگر بشه عالی میشه و اگر نشه میرم دنبال راه های الترناتیو

Banned
    رشته و دانشگاه
    Tallinn University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط arashtajdar نمایش پست ها
    سلام دوستان. کسی هست که در حال حاضر استونی باشه؟ من مدتهاست دارم راجع بهش تحقیق میکنم و یه سوال بزرگ برام باقی مونده که جایی جوابشو نتونستم پیدا کنم.
    کسی که ویزای دانشجویی داره، میتونه ثبت شرکت انجام بده و کار کنه ؟ اون کار چه جکمی داره؟ یعنی کارفرما و کارمند خودشه ؟ باز هم شامل اون محدودیت ساعت برای کار دانشجویی میشه یا نه ؟چون در حال حاضر من خیلی برررسی کردم و تنها مشکلم یه ویزای بلندمدته. ساده ترین راهی که به ذهنم رسید ویزای دانشجوییه که اگر بشه عالی میشه و اگر نشه میرم دنبال راه های الترناتیو
    سلام
    بله میشه هم شما دانشجو باشید و ثبت شرکت کنید. ساعات کاری مجاز و اینا رو هم توجه نکنید، روی این چیزا حساسیت خاصی ندارن....خیلی ها از همون اول میرن دنبال کار و تا حالا ندیدم به کسی گیر بدن که چرا کار میکنی.....لذا به ساعات کاری مجاز و اینا اصلاً فکر نکنین...حلله.

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1984 نمایش پست ها
    دوست عزیز مدارک دانشگاهی باید حتما در پاکت دانشگاه باشه ؟ چون دانشگاه ما منحل شد و از مجموعه علوم و تحقیقات بود و رشته ها پخش شد اما ما از اون دو سال قبل از انحلال فارغ التحصیل شدیم و مدرک علوم تحقیقات هست

من ترجمه الان دارم با مهر وزارت امورخارجه و دادگستری

همین کافیه ؟ تا برابر اصل کنم و سال بعد بفرستم ؟ من هدفم فقط همین دانشگاه هست رشته سایبر سکوریتی
    سلام
    نیازی به پاکت دانشگاه نیست...خودتون پست کنید.

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Pastil نمایش پست ها
    دوستان من از سفارت فنلاند برای دریافت ویزا اقدام کردم ویزای ۹۰ روزه دادن باید برم اداره بلیسی در استونی تقاضای اقامت دانشجویی کنم و توی سوالات قبلی دیدم در مورد legal income توضیحاتی دادید یعنی باید فیش حقوقی بدر یا مادر را ببریم؟ و یا نامه تمکن مالی که میزان مبلغ حساب شخص رو نشون می ده؟ چون من فکر کردم که باید نامه تمکن مالی را ببریم. لطفا اگه کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه
    در واقع شما باید هم نامه تمکن مالی بانک رو ببرید و هم ترجمه فیش حقوقی برا نشون دادن legal بودنش....ترجمه فیش لازم نیست رسمی باشه...ترجمه دارالترجمه کافیه بنظرم.

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط omidoo نمایش پست ها

اگه دروس هر ترم رو طبق برنامه بگذرونید میشین Full study load ..... ولی اگه مثلاً بدلایل کاری و اینا کم تلاش ظاهر بشین بهتون میگن Part time.... تا وقتی که full باشین برا واحدها ازتون پول نمیگیرن.... تشخیص این قضیه هم برعهده اساتید دپارتمان هست که در پایان هر سال جلسه ای به این منظور تشکیل میدن و نظر میدن....خود دانشجو هم در این جلسه حضور داره تا از عملکردش دفاع کنه ....به این جلسه final assessment میگن.

نقل قول نوشته اصلی توسط silver_sun60 نمایش پست ها
    اگه دروس هر ترم رو طبق برنامه بگذرونید میشین Full study load ..... ولی اگه مثلاً بدلایل کاری و اینا کم تلاش ظاهر بشین بهتون میگن Part time.... تا وقتی که full باشین برا واحدها ازتون پول نمیگیرن.... تشخیص این قضیه هم برعهده اساتید دپارتمان هست که در پایان هر سال جلسه ای به این منظور تشکیل میدن و نظر میدن....خود دانشجو هم در این جلسه حضور داره تا از عملکردش دفاع کنه ....به این جلسه final assessment میگن.
    یه سوال دیگه. میدونم سوال دقیق و خوبی نیست ولی جواب کلی هم کفایت میکنه. برای کسی که مدرک کارشناسی داره تو ایران، در کل گرفتن پذیرش کارشناسی ممکن هست؟ یعنی بریم اونجا دوباره از اول بخونیم؟ بعد با چه سطحی میشه این پذیرشو گرفت ؟ چقدر سخته یعنی !!!!! ؟؟؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)