صفحه 69 از 113 نخستنخست ... 19596061626364656667686970717273747576777879 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 681 تا 690 , از مجموع 1126

موضوع: تحصيل در استوني

پیش فرض پاسخ : تحصيل در استوني

سلام دوستان
    میشه با داشتن ریزنمرات دانشگاه و بدون دانشنامه برای دانشگاه های استونی اقدام کرد برای اپلای ؟؟ ( من دانشجوی ترم آخر هستم و مدرک دانشنامه کارشناسیم 6 ماه دیگه آماده میشه و چیزی ندارم برای اثبات فارغ التحصیلی )
    مهر دادگستری و وزارت خارجه واجبه ؟؟؟
    دانشجوی خوبی باشیم در دوره کارشناسی ، احتمال گرفتن کمک هزینه هست ؟؟؟ ( خانواده م نمیتونن از لحاظ حمایتم کنن البته برنامه نویسی به زبان های مختلف رو بلدم و اگر بشه میتونم کار بکنم )
    پیشاپیش از پاسختون سپاس گذارم
    شاد و موفق و سلامت باشید .

Junior Member

سلام
    آیا دوستان اطلاعاتی در مورد رشته‌های علوم انسانی در مقطع دکتری دارند؟ (به شکل مشخص در مورد رشته‌ی مطالعات فرهنگی - PhD in Studies of culture)
    و اینکه آیا آزمون به وسیله‌ی اسکایپ در مورد دکتری هم اعمال می‌شود یا خیر؟
    و سؤال آخر اینکه آیا می‌توان با ویزای دی (D Visa) به کسب و کار (مثلاً باز کردن رستوران) پرداخت؟
    و اینکه ممنونم

بنده تازه شروع کردم که برای استونی اقدام کنم اول اینکه بنده کارشناسی مهندسی صنایع و ارشد مدیریت دارم خواستم ببینم ایا برای رشته من چه مستر مجدد چه دکترا هزینه دانشگاه ترمی چقدر در میاد؟ و اینکه برای نامه تمکن مالی چقدر باید در حساب داشته باشم؟

mohammad1984 سلام دوست عزیر منم مدرکم از وحداهای علوم تحقیقات ادغام شده با دانشگاه ازاد گرفتم شما واسه اون نامه ی که اساتید باید برای تایید شما بنویسین چه کار کردی ؟ چون اون نامه باید سربرگ با سربرگ دانشگاه باشه که طبیعتا دیگه وجود نداره !

Junior Member

سلام دوستان
    مدرک کارشناسی ارشد زعوفیزیک با ایلتس 6 امکان پذیرش داره ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط yasi99 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    مدرک کارشناسی ارشد زعوفیزیک با ایلتس 6 امکان پذیرش داره ؟
    دوست عزیز این دیگر چه طرز سوال پرسیدنی هست اخه!!!
    اینجا دوستان رمال و طالع بین نیستن که!
    زمانی میشه به سوال شما پاسخ داد که سوالتان با مشخصات کامل باشه مثلا برای دکترا یا فوق لیسانس. معدل....
    درضمن این جواب هم که دوستان اینجا میدهند یک احتمال هست و نه حتمی تنها جایی که جواب قطعی رو میده دانشگاه هست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار - علوم و تحقیقات

نقل قول نوشته اصلی توسط laminars نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میشه با داشتن ریزنمرات دانشگاه و بدون دانشنامه برای دانشگاه های استونی اقدام کرد برای اپلای ؟؟ ( من دانشجوی ترم آخر هستم و مدرک دانشنامه کارشناسیم 6 ماه دیگه آماده میشه و چیزی ندارم برای اثبات فارغ التحصیلی )
    مهر دادگستری و وزارت خارجه واجبه ؟؟؟
    دانشجوی خوبی باشیم در دوره کارشناسی ، احتمال گرفتن کمک هزینه هست ؟؟؟ ( خانواده م نمیتونن از لحاظ حمایتم کنن البته برنامه نویسی به زبان های مختلف رو بلدم و اگر بشه میتونم کار بکنم )
    پیشاپیش از پاسختون سپاس گذارم
    شاد و موفق و سلامت باشید .
    من بایک شرکت (نرم افزاری) استونیای ازنزدیک آشنای دارم
    خیلی کشور فقیری هستن - خودشون به کمک حمایتهای علمی و کاری فنلاند واینا دارن کارشونو پیش میبرن
    زیاد روی کمک هزینه حساب نکنید.
    یک نکته جنبی : نمی دونم چرا ولی من هرچی استو.نیای دیدم خسیس هم بودن

Banned
    رشته و دانشگاه
    Tallinn University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط software_eng نمایش پست ها
    من بایک شرکت (نرم افزاری) استونیای ازنزدیک آشنای دارم
    خیلی کشور فقیری هستن - خودشون به کمک حمایتهای علمی و کاری فنلاند واینا دارن کارشونو پیش میبرن
    زیاد روی کمک هزینه حساب نکنید.
    یک نکته جنبی : نمی دونم چرا ولی من هرچی استو.نیای دیدم خسیس هم بودن

سلام.....با معذرت من موافق جواب تون بعنوان راهنمایی این بنده خدا نیستم .... خسیس بودن و اینا همه جا هست ....
    اول اینکه شما به اصل دانشنامه و مهردادگستری و وزارت خارجه نیاز دارین تا اپلای کنین.... دوم اینکه شما چون رشته تون نرم افزار هستش و برنامه نویسی هم بلدین شانس گرفتن اسکولارشیپ بالایی دارین و دانشگاه بودجه بالایی برای رشته های IT و نرم افزار داره.... تازه اگه اسکولارشیپ هم نشه بازار کار بسیار خوبی پیش رو دارین که سر ماه نشده کار پیدا میکنین.... بنظرم از نظر مالی به مشکلی برنمی خورین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار - علوم و تحقیقات

نقل قول نوشته اصلی توسط silver_sun60 نمایش پست ها
    سلام.....با معذرت من موافق جواب تون بعنوان راهنمایی این بنده خدا نیستم .... خسیس بودن و اینا همه جا هست ....
    اول اینکه شما به اصل دانشنامه و مهردادگستری و وزارت خارجه نیاز دارین تا اپلای کنین.... دوم اینکه شما چون رشته تون نرم افزار هستش و برنامه نویسی هم بلدین شانس گرفتن اسکولارشیپ بالایی دارین و دانشگاه بودجه بالایی برای رشته های IT و نرم افزار داره.... تازه اگه اسکولارشیپ هم نشه بازار کار بسیار خوبی پیش رو دارین که سر ماه نشده کار پیدا میکنین.... بنظرم از نظر مالی به مشکلی برنمی خورین.
    امیدوارم اینطوری باشه - من استونی نبودم فقط از کسای که از فنلاند و دانمارک برگشتن شنیدم
    واقعا اگر شما تجربه درس خوندن با فاند رو دارید و مطمن هستید - من خودمم بی میل نیستم اپلای کنم.
    تنها چیزی که هست من از یک کارشناس ارشد دولت الکتورنیک یه چیزای شنیدم - مثلا شهریه 5000 هزار دلاری به من گفت راست و دروغش رو نمی تونم نظر بدم
    در مورد برنامه نویسی هم ، خودم شغلم برنامه نویسی ، حس می کنم بازار کارش اونظوری نیست که شما می فرماید. البته حس می کنم باز می گم من استونی نبودم
    حداقل یه چیزی مثبت بگم : رشته دولت الکترونیکش فکر کنم خوبه و با کیفیت چون یه نمونه موفق ارایه شده تو این کشور ( اینو رو هم شنیدم از گپ زدن با همون استونیای و حرفاش تو یه سمینار)

سلام
    دانشگاه فنی تالین رشته integreted engineering رو گذاشته میشه اپلای کرد
    کسی اطلاعاتی داره برای ادامه تحصیل این رشته تو فوق لیسانس تو چه کشوری دیگه مشیه ادامش داد؟
    و چه رشته ای ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)