صفحه 7 از 113 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1126

موضوع: تحصيل در استوني

پیش فرض پاسخ : تحصيل در استوني

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaafshar8 نمایش پست ها
    سلام

دوست خوبم بهشون ایمیل بزنید و از خودشون بپرسی.معمولا خیلی خوب ایمیل جواب میدن اگر دیدید جواب نگرفتید شاید به خاطر امتحانات دانشگاه تعطیل باشه

موفق باشید
    نیماجان این امتحانا کی تموم میشه پس؟! اینا کلا جواب میل نمیدن مثل اینکه!
    یار پیدا میشه در عالم ، دیار نه!

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

من دو بار بهشون میل زده بودم البته سال قبل یه روزه جواب میدادن.حالا اگه کارت مهم زنگ بزن!
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    من دو بار بهشون میل زده بودم البته سال قبل یه روزه جواب میدادن.حالا اگه کارت مهم زنگ بزن!
    به همین ESTONIAN BUSINESS SCHOOL میل زده بودی یا دانشگاههای دیگه استونی؟
    یار پیدا میشه در عالم ، دیار نه!

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نه من بلرای دانشگاه فنی تالین میل زده بودم. خیلی هم خوش برخورد بودند و کامل واسم توضیح دادن.
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط koopia نمایش پست ها
    سلام. برای ویزای استونی میشه از طریق سفارت فنلاند اقدام کرد. من خودم از اونجا ویزا گرفتم. البته دعوتنامه از دانشگاه رو می خوان.
    در مورد هزینه ها نسبت به خیلی کشورهای اروپایی ارزونتره. معمولا دانشجوهای فوق و دکترا از پرداخت شهریه معافند. کشور قشنگ و آرومیه و آدمای مهربونی داره.شاید در برخورد اول سرد به نظر بیان ولی اینطور نیست. من تازگیها دانشجوی اونجا شدم. سوالی داشتین خوشحال میشم کمک کنم.
    موفق باشید.

سلام ،میشه لطفا بگنید هزینه های زندگی اونجا ماهیانه چه قدر هست تقریبا؟

و احد پولشون الان یورو شده؟
    و دوم اینکه می دونید وضعیت اقامت بعد از تحصیل چه جوریه؟ آیا بعد از 2 سال فوق اقامت کاری میدن.
    ممنون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Sepideh13 نمایش پست ها
    سلام ،میشه لطفا بگنید هزینه های زندگی اونجا ماهیانه چه قدر هست تقریبا؟

و احد پولشون الان یورو شده؟
    و دوم اینکه می دونید وضعیت اقامت بعد از تحصیل چه جوریه؟ آیا بعد از 2 سال فوق اقامت کاری میدن.
    ممنون
    کشور استونی واقع در شمال اروپا و نزدیک به خلیج فنلاند که با کشورهای فنلاند، روسیه و لتونی مرز خاکی و ابی دارد. در این کشور چند دانشگاه خوب وجود داره که میشه به University of Tratu
    Tallin University of Technology , Tallin Business school , University of Tallin اشاره کرد عمده شهریه ها از 2000 تا 3500 یورو سالیانه متغییره نسبت به گرایش و مقطع همچنین جزو کشورهای اتحادیه اروپا است و حوزه یورو. هزینه زندگی در پاییتخت 500 هزار نفری حدوداً 250 تا 350 یورو ماهیانه است. در خصوص روند اقامت خیلی اطلاعی ندارم اما بهتره به لینکهای پایین نگاهی بندازید.

سایت کشور استوونی

کشور استونی از نظر ویکی پدیا

هزینه های متفرقه در استوونی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrnooshv نمایش پست ها
    سلام
    در جواب به سوالی که آیا کسی از استونی پذیرش گرفته یا نه، من گرفتم. اگه سوالی داشتید از من میتونید بپرسید. استونی کشور کوچک و قشنگیه. بدیش اینه که هواش زمستونا خیلی سرد هست. و اینکه تقریبا از fund خبری نیست! ولی زندگی خیلی ارزونتر از کشورای اروپاییه!
    سلام
    اميدوارم كمكم كنيد . براي ارشد كامپيوتر مي خواستم اقدام كنم . يكي اينكه رشته مهندسي كامپيوتر تارتو 3200 تا فاندش هست و من نمي دونم كه ايا گرفتن اسكولارشيپ آن راحت است
    دوم اينكه رشته ي ديگري هم بصورت جوينت بگزار مي شه كه cyber security نام داره كه بازهم با دانشگاه تالين مشترك برگزار مي شه با تفاوت اينكه اين رشته رو دانشگاه تالين برگزار مي كنه و فاند 2700 تايي داره . به نظر شما صرفنظر از مسائل مالي كدام رشته با توجه به دانشگاه ان و رنكشان مناسبتر ه ؟

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط gemini نمایش پست ها
    سلام
    اميدوارم كمكم كنيد . براي ارشد كامپيوتر مي خواستم اقدام كنم . يكي اينكه رشته مهندسي كامپيوتر تارتو 3200 تا فاندش هست و من نمي دونم كه ايا گرفتن اسكولارشيپ آن راحت است
    دوم اينكه رشته ي ديگري هم بصورت جوينت بگزار مي شه كه cyber security نام داره كه بازهم با دانشگاه تالين مشترك برگزار مي شه با تفاوت اينكه اين رشته رو دانشگاه تالين برگزار مي كنه و فاند 2700 تايي داره . به نظر شما صرفنظر از مسائل مالي كدام رشته با توجه به دانشگاه ان و رنكشان مناسبتر ه ؟

دانشگاه تارتو بهتر از دانشگاه تالین هست
    من از تارتو با اسکالرشیپ پذیرش گرفته بودم که نرفتم؛ اگر رزومه قوی داشته باشید فکر نمی کنم مشکلی برای گرفتن پذیرش داشته باشید.
    اطلاعات من بر مبنای تجربیات و شنیده های من است که ممکن است در برخی مواقع هم نادرست باشد یا به روز نباشد!

دوستان کسی هست که الان تو تالین باشه؟میشه بهم پیام بده/؟
    من واسه ارشد میخوام engineering &design دانشگاه تالین تکنولوژی بخونم.کسی میتونه کمک کنه؟

دوستان یعنی کسی نیست پاسخ به من بده؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)