صفحه 72 از 113 نخستنخست ... 22626364656667686970717273747576777879808182 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 711 تا 720 , از مجموع 1126

موضوع: تحصيل در استوني

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصيل در استوني

سلام
    سفارت استونی تو آنکارا نسبت به بقیه کشور های اروپایی مثل آلمان سخت گیری میکنه تو ویزا دادن؟
    من تیر 94 فارغ التحصیل شدم میتونم یه سابقه کار یک ساله مربوط به رشتم ارائه بدم که واقعیه اما بیمه برای اون مدت واسم رد نشده
    بقیشم میتونم بگم مشغول خوندن زبان بودم
    آیا این 2سال واسم گپ تحصیلی حساب میشه و استونی سخت گیری داره واسش؟ یا کلا خوب ویزا میده؟؟
    ویزا به خانواده چطور؟ کلا مهاجر پذیر هستن یا مثل آلمان و کانادا خیلی سخت گیرن؟

سلام دوستان، دانشگاه فنی تالین جدیدا فک کنم برای پذیرش Integrated Engineering یک تست انلاینی به اسم Moodle Test گذاشته، کسی از سبک و سیاق و سطح سوالا خبر داره؟؟
    و اینکه تو مصاحبه اسکایپ سوالات درسی میپرسن؟؟ اگر بله از چه درس هایی معمولا، کلی ممنون میشم دوستانی که اطلاع دارن جواب بدن
    Never Give UP

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaramona نمایش پست ها
    سلام دوستان، دانشگاه فنی تالین جدیدا فک کنم برای پذیرش Integrated Engineering یک تست انلاینی به اسم Moodle Test گذاشته، کسی از سبک و سیاق و سطح سوالا خبر داره؟؟
    و اینکه تو مصاحبه اسکایپ سوالات درسی میپرسن؟؟ اگر بله از چه درس هایی معمولا، کلی ممنون میشم دوستانی که اطلاع دارن جواب بدن
    این تست رو رشته منم داره به اضافه اسکایپ
    تا جایی که میدونم 10تا سوال 4 گزینه ایه از رشتمون و باید تو 10 دقیقه به 7تاش جواب درست بدیم این چیزیه که تو خود سایت تالین نوشته نمونه سوالاش رو هم پایین توضیحات قرار داده فکر نکنم زیاد سخت باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط Reihane70 نمایش پست ها
    این تست رو رشته منم داره به اضافه اسکایپ
    تا جایی که میدونم 10تا سوال 4 گزینه ایه از رشتمون و باید تو 10 دقیقه به 7تاش جواب درست بدیم این چیزیه که تو خود سایت تالین نوشته نمونه سوالاش رو هم پایین توضیحات قرار داده فکر نکنم زیاد سخت باشه
    ممنونم ازتون. بله میدونم توضیحات و شرایط و مدارک لازم برای پذیرش هست، نوشته اما این نمونه سوالاش که میگید گذاشتن رو پیدا نکردم، میتونین یه لینک بدید از این صفحه؟
    Never Give UP

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaramona نمایش پست ها
    ممنونم ازتون. بله میدونم توضیحات و شرایط و مدارک لازم برای پذیرش هست، نوشته اما این نمونه سوالاش که میگید گذاشتن رو پیدا نکردم، میتونین یه لینک بدید از این صفحه؟
    شما صفحه 31یا 32 رو نگاه کنید یکی از اعضا دقیقا فایل نمونه سوال هایی که براش گذاشتن تو اسکایپ رو گذاشته واسه رشته مهندسی صنایع که نوشته بودن متاسفانه نمره 3.3 از 10 گرفته و ریجکت شده البته اون برای اسکایپ هست برای تست آنلاین 4 گزینه ای دقیقا جایی که تو سایت moodle رو توضیح داده زیرش 10نمونه سوال نوشته حالا اگه پیدا نکردین بگین لینکشو بذارم
    تو قسمت requirements مخصوص هر رشته برید

نقل قول نوشته اصلی توسط Reihane70 نمایش پست ها
    شما صفحه 31یا 32 رو نگاه کنید یکی از اعضا دقیقا فایل نمونه سوال هایی که براش گذاشتن تو اسکایپ رو گذاشته واسه رشته مهندسی صنایع که نوشته بودن متاسفانه نمره 3.3 از 10 گرفته و ریجکت شده البته اون برای اسکایپ هست برای تست آنلاین 4 گزینه ای دقیقا جایی که تو سایت moodle رو توضیح داده زیرش 10نمونه سوال نوشته حالا اگه پیدا نکردین بگین لینکشو بذارم
    تو قسمت requirements مخصوص هر رشته برید
    خیلی ممنون رشته ای که میگم نذاشته نمونه ولی گفته از ریاضی، فیزیک و شیمی میاد، چطوریه سطح سوالا؟ اطلاع دارین؟ به نظرم نباید سخت باشه زیاد اینجور ارزیابی ها برای این مقطع و رشته سوالا. درسته؟
    Never Give UP

Banned
    رشته و دانشگاه
    Tallinn University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط archiman60 نمایش پست ها
    ظاهرا همه رشته هایی مستر در استونی پولی شدن و از فری بودن در اومدن مثله همه جای اروپا ...
    کسی که رشته لیسانسش معماری باشه شانس پذیرش در رشته Materials and Processes of Sustainable Energetics میتونه داشته باشه ؟
    سلام
    خیلی بعیده.... متقاضی مرتبط با این رشته زیاده.... رشته تون اگه عنوان مهندسی توش نباشه قطعاْ ریجکت میشه...اینو برا یکی از بچه ها پرسیده بودم از مسیول رشته....

Junior Member

سلام دوستان، لطفا راهنمايي كنيد براي اقدام از طريق سفارت استوني در آنكارا چه مداركي براي ويزاي تحصيلي نياز ميباشد.
    البته من به همراه همسرم بايد درخواست ويزا كنم پس لطفا مبلغ موجودي حساب بانكي و ديگر مدارك لازم را ذكر كنيد.
    ممنون

سلام
    ببخشید ممکنه سوالم تکراری باشه.
    من میخواستم برای ارشد رشته مکاترونیک دانشگاه صنعتی تالین اپلای کنم. میخواستم بدونم در مدت تحصیل میتونم با زبان انگلیسی کار دانشجویی پیدا کنم طوری که بتونم هزینه های تحصیل و زندگیمو پرداخت کنم؟؟
    من به الکترونیک و برنامه نویسی آشنایی دارم.

Junior Member

با سلام به همگي
    من ارشد مديريت صنعتي و ليسانس كشاورزي دارم .معدل ارشدم ١٩:٤٤اما معدل ليسانسم ١٤:٢٨و هر دو از دانشگاه آزاد هستند.آيلتس ٦ دارم.آيا براي دكترا مي تونم پذيرش بگيرم؟
    سوال بعدي من اينست كه آيا استوني ويزاي همراه مي دهد و اگر بله آيا ويزاي همراه اجازه كار داره؟
    خيلي ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)