صفحه 73 از 113 نخستنخست ... 23636465666768697071727374757677787980818283 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 721 تا 730 , از مجموع 1126

موضوع: تحصيل در استوني

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصيل در استوني

جناب من معدلم 13.61 مهندسی صنایع میخواستم واسه mba ثبت نام کنم فکر میکنید چقدر شانس دارم؟

Junior Member

سلام ممکنه یه بزرگواری منو راهنمایی کنه بالاخره ویزای دانشجویی استونی از کدوم سفارت در حال حاضر باید اقدام کرد و مورد دیگه اینکه تمکن مالی مورد نیاز دقیقا چقده حداقلش

Banned
    رشته و دانشگاه
    Tallinn University of Technology

دوستان عزیز ....همه سوالات بالا قبلاً توسط اعضا جواب داده شده....صفحات قبل رو چک کنید به همه جوابها میرسید..... برا ویزای توریستی استونی می تونید به سفارت فنلاند مراجعه کنید ...مدارک همه توی سایت شون هست..... تمکن مالی رو هم نفری 4-5 میلیون در نظر بگیرید....دقیقش رو نمیدونم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Software

سلام من میخام از طریق ثبت شرکت اقامت استونی رو بگیرم به نظرتون این کشور ارزش این سرمایه گذاری زمانی و ریالی رو داره برای زندگی ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط silver_sun60 نمایش پست ها
    دوستان عزیز ....همه سوالات بالا قبلاً توسط اعضا جواب داده شده....صفحات قبل رو چک کنید به همه جوابها میرسید..... برا ویزای توریستی استونی می تونید به سفارت فنلاند مراجعه کنید ...مدارک همه توی سایت شون هست..... تمکن مالی رو هم نفری 4-5 میلیون در نظر بگیرید....دقیقش رو نمیدونم.
    ممنون ، دوست عزیز دو تا نکته
    1- اطلاعیه ای در سفارت فنلاند به زبان انگلیسی جدیدا دیدم که نوشته از تاریخ اول جولای 2016 تمام متقاضیان تحصیل استونی به آنکارا مراجعه کنند پس لطفا اگه کسی اخیرا تجربه داره که با ویزای توریستی سفارت از طریق سفارت فنلاند اقدام کرده برا تحصیل لطفا منو باخبر کنه
    2-در خصوص تمکن مالی که همه جا من جمله وزارت داخله استونی مبلغی درآمد ماهیانه به ازای هر فرد ذکر شده رو من متوجه نمیشم مثلا برای فردی مثل من که استقلال مالی دارم و به تنهایی هم قراره برم چه معنی میده لطفا توضیح بدین و اینکه شما فرمودین به ازای هر نفر پنج میلیون منظور گردش ماهیانست ؟

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Jalal1358 نمایش پست ها
    ممنون ، دوست عزیز دو تا نکته
    1- اطلاعیه ای در سفارت فنلاند به زبان انگلیسی جدیدا دیدم که نوشته از تاریخ اول جولای 2016 تمام متقاضیان تحصیل استونی به آنکارا مراجعه کنند پس لطفا اگه کسی اخیرا تجربه داره که با ویزای توریستی سفارت از طریق سفارت فنلاند اقدام کرده برا تحصیل لطفا منو باخبر کنه
    2-در خصوص تمکن مالی که همه جا من جمله وزارت داخله استونی مبلغی درآمد ماهیانه به ازای هر فرد ذکر شده رو من متوجه نمیشم مثلا برای فردی مثل من که استقلال مالی دارم و به تنهایی هم قراره برم چه معنی میده لطفا توضیح بدین و اینکه شما فرمودین به ازای هر نفر پنج میلیون منظور گردش ماهیانست ؟
    سلام
    ببین دوست عزیز...شما در خصوص سفر و اقامت با دو سری مدارک مواجه هستی.... یه سری شون برای گرفتن ویزا اخذ میشن و یه سری دیگه شون برای گرفتن کارت اقامت.... اگه شما بری سفارت خود استونی می تونی برا هر دو مورد همونجا اپلای کنی ولی اگه بری سفارت فنلاند فقط می تونی در خواست ویزا بدی و بیایی استونی و بعدش درخواست کارت اقامت بدی.... پس شما برا درخواست ویزای توریستی همچنان می تونی از سفارت فنلاند اقدام کنی (باز یه زنگ بزنید سفارت و بپرسید).... حالا مدارکی که شما از سایت استونیایی چک کردی برای کارت اقامت هستش و نه ویزا.... برای گرفتن ویزا شما یه 5 میلیون به ازای هر نفر بریز توی حسابت و چند روز بعدش برو درخواست ریز کارکرد سه ماهه بده....من برای خانومم که می اومد اینجا رو فقط یه هفته پول ریختم حسابش و گردش دیگه ای هم نداشت....
    موفق باشید

برای گرفتن اقامت دائم و شهروندی این کشور چه شرایطی داره ؟؟ چند ساله هست ؟؟

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط elhameli نمایش پست ها
    برای گرفتن اقامت دائم و شهروندی این کشور چه شرایطی داره ؟؟ چند ساله هست ؟؟
    سلام.....هشت سال اقامت موقت باید داشته باشید و آزمون زبان استونیایی و قانون اساسی رو هم گذرونده باشید....ضمنا" برای کسب شهروندی باید تابعیت قبلی رو هم ابطال کنید....اینجا قانون دوتابعیتی رو نمی پذیره....
    موفق یاشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ♥ زیست شناس ♥

با سلام به دوستان گرامی
    آقا من بعد از تقریبا 6 ماه پیگیری ؛خودم به این نتیجه رسیدم که اول سربازی برم بعد واسه دکتری بیام خییییییلی بهتر و بیشتر آسایش دارم ،واقعا آدم خیلی اذیت میشه تا بخواد کارای پذیرش رو انجام بده اونم با مدارک ناقص (چون اصل مدرک ارشد رو که نمیدن )و بعد بذارن تازه وثیقه بذاری و.....غیره امضای دکتر صامت و امضای خروج و مهر تایید مدرک موقت (تازه بدون ارزش ترجمه) و.... بعدشم دانشگاه مقصد قبول نمیکنه و رد میشی و میری تو لیست سیاه.
    برم سربازی بعدش کارت پایان خدمتمو گرفتم درجا مدرک رو میگیرم و یا علی. دیگه کسی هم مزاحمم نیست.
    الان ترم 2 ارشد ژنتیکم و اسفند 1396 ارشدم تموم میشه. (ببینیم قسمت میشه ما هم یه ذره زندگی کنیم)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط silver_sun60 نمایش پست ها
    سلام
    ببین دوست عزیز...شما در خصوص سفر و اقامت با دو سری مدارک مواجه هستی.... یه سری شون برای گرفتن ویزا اخذ میشن و یه سری دیگه شون برای گرفتن کارت اقامت.... اگه شما بری سفارت خود استونی می تونی برا هر دو مورد همونجا اپلای کنی ولی اگه بری سفارت فنلاند فقط می تونی در خواست ویزا بدی و بیایی استونی و بعدش درخواست کارت اقامت بدی.... پس شما برا درخواست ویزای توریستی همچنان می تونی از سفارت فنلاند اقدام کنی (باز یه زنگ بزنید سفارت و بپرسید).... حالا مدارکی که شما از سایت استونیایی چک کردی برای کارت اقامت هستش و نه ویزا.... برای گرفتن ویزا شما یه 5 میلیون به ازای هر نفر بریز توی حسابت و چند روز بعدش برو درخواست ریز کارکرد سه ماهه بده....من برای خانومم که می اومد اینجا رو فقط یه هفته پول ریختم حسابش و گردش دیگه ای هم نداشت....
    موفق باشید
    ممنون از جواب کاملتون پس من که به تنهایی میام همون پنج تومن با گردش سه ماهه در همین حدود لازمه ؟ و مورد دیگه اینکه با توجه به اینکه باید با شنگن اقدام کرد آیا برا دانشجو هم همون گرفتاری شنگن توریستی مثل کارکرد حساب فلان یا سند ملکی یا چیزهایی اینجوری که در جریان هستین لازمه؟ یا نه آسون گرفته میشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)