صفحه 75 از 113 نخستنخست ... 25656667686970717273747576777879808182838485 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 741 تا 750 , از مجموع 1126

موضوع: تحصيل در استوني

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصيل در استوني

سلام
    من میخواستم برای دکترای دانشگاه فنی تالین اپلای کنم. ظاهرا این دانشگاه عناوین تز دکترایش را باید در لینک
    https://www.ttu.ee/?404
    اعلام کند. اما من هرقدر می گردم (با وجود اینکه زمان اپلای هم شروع شده) نمی تونم لیست تز دکترایش را برای رشته ام
    (Earth Sciences) پیدا کنم.
    اگر کسی از عزیزان داره برای دکترای این دانشگاه اپلای میکنه؛ لینک عناوین تز دکترای ورودی2017 در اختیار من قرار بده.
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط amir6758 نمایش پست ها
    سلام
    من میخواستم برای دکترای دانشگاه فنی تالین اپلای کنم. ظاهرا این دانشگاه عناوین تز دکترایش را باید در لینک
    https://www.ttu.ee/?404
    اعلام کند. اما من هرقدر می گردم (با وجود اینکه زمان اپلای هم شروع شده) نمی تونم لیست تز دکترایش را برای رشته ام
    (Earth Sciences) پیدا کنم.
    اگر کسی از عزیزان داره برای دکترای این دانشگاه اپلای میکنه؛ لینک عناوین تز دکترای ورودی2017 در اختیار من قرار بده.
    ممنون
    سلام
    منم میخوام اقدام کنم
    فعلا عناوین اعلام نشده

Banned
    رشته و دانشگاه
    Tallinn University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط sainasepid نمایش پست ها
    سلام
    برای ویزا باید از طریق آنکارا یا ارمنستان یا آدربایجان اقدام کنید. از سال 2016 دیگه فنلاند کارای استونی رو برای دانشجوها انجام نمیده.
    هزینه ی زندگی بدون احتساب شهریه هم متوسط حدود 250 یوروعه که در صورتیه که بتونید قانعانه زندگی کنید و خرج بیش از حد نکنید.

جهت حل ریشه ای موضوع به سفارت ایران در فنلاند ایمیل زدم و موضوع ویزا رو ازشون پرسیدم.... طبق صحبت های اونا سفارت استونی در آنکارا آکرودیته اعلام شده و لذا دانشجویان ایرانی باید برای درخواست ویزا برن آنکارا.... حالا که میرین آنکارا برای راحتی کار حتماً علاوه بر درخواست ویزای شنگن، درخواست کارت اقامت رو هم در سفارت بدین و بگین گه کارت رو در تالین یا تارتو تحویل خواهید گرفت (بعداً بابت این توصیه دعاگو خواهید بود )
    موفق باشید

Junior Member

دوستان در لیست جدید وزارت بهداشت دانشگاه های این کشور واسه رشته پزشکی تایید شدن درسته؟
    شرایطشو کسی میدونه؟

سلام.این کشور دانشگاه پزشکی مورد تایید ایران داره؟
    ویرایش توسط behnamhg : April 10th, 2017 در ساعت 01:44 AM دلیل: ترکیب پست

با سلام
    یه سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی بفرمائید
    در صورت پذیرش از دانشگاه اگر من از کنسولگری آنکارا اقدام به دریافت ویزا بکنم؛ پاسپورت من برای صدور ویزا توسط سفارت دریافت میشه به این شکل من چگونه میتونم تو هتل بمونم یا حتی به ایران برگردم

ممنون میشم راهنمایی کنید
    با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    English Language and Literature

سلام دوستان
    من پذیرش گرفتم از دانشگاه تالین و سوالم درموردِ اجازه کارِ همراه در استونیه. همسرم هم میتونه بعنوان همراه کار کنه اونجا یا فقط اجازه ی کار به شخصی داده میشه که پذیرش گرفته (یعنی خودم)؟

با سلامدوستان پرداخت مبلغ ویزا و اقامت موقت باید به صورت جدا پرداخت بشه؟؟؟درضمن این مبالغ میتونه به صورت نقدی پرداخت بشه؟؟؟؟

Junior Member

سلام، من از تارتو پذیرش گرفتم با فاند ماهی 350 تا، یه هفته وقت دادن اکسپت کنم، از منم خواستن تا 3 هفته دیگه مدارکم رو هم بفرستم، حالا 2 تا سوال:
    1) کسی میدونه کپی مدارکم رو اگه دانشگاه تایید کنه کافیه واسه فرستادن؟
    2)کسی هست تارتو باشه؟ با هم در ارتباط باشیم؟
    تشکر فراوان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط silver_sun60 نمایش پست ها
    جهت حل ریشه ای موضوع به سفارت ایران در فنلاند ایمیل زدم و موضوع ویزا رو ازشون پرسیدم.... طبق صحبت های اونا سفارت استونی در آنکارا آکرودیته اعلام شده و لذا دانشجویان ایرانی باید برای درخواست ویزا برن آنکارا.... حالا که میرین آنکارا برای راحتی کار حتماً علاوه بر درخواست ویزای شنگن، درخواست کارت اقامت رو هم در سفارت بدین و بگین گه کارت رو در تالین یا تارتو تحویل خواهید گرفت (بعداً بابت این توصیه دعاگو خواهید بود )
    موفق باشید
    سلام شما مطمئن هستید؟ من پذیرش دارم میخوام ویزا بگیرم و خیلی خیلی به تجربه و همراهی دوستانی که قبلاً رفتن یا امسال میخوان برن احتیاج دارم. ممنون میشم پروسه کاملش رو توضیح بدید چون هنوز با دانشگاه در این مورد مکاتبه نکردم ولی تا اونجایی که قبلاً مطالعه کرده بودم، اوّل میشه ویزای اقامت کوتاه مدت دریافت کرد و بعد رفت اونجا باقی مراحل یا به دردسر اونجا گرفتنش نمی ارزه؟ چی میشه همین جا شینگن بدن بعد آدم بره اونجا کارت اقامت بگیره؟ فرقش چیه و چه مدارکی لازمه و تفاوت ها در هزینه؟

Junior Member

یه سؤال دارم از دوستانی که اونجا ساکن هستن یا قبلاً رفتن دانشگاه تالین، اونجا چه وسایلی گرونتره، چه لوازم و وسایلی بهتره با خودمون بیاریم و چه چیزهایی بهتره از همونجا برای اقامت بخریم مثل سرویس خواب (پتو، بالش) چه چیزهایی فراهم در اطراف دانشگاه و خوابگاه، برای خرید بهتره کجاها مراجعه کرد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)