صفحه 79 از 113 نخستنخست ... 29697071727374757677787980818283848586878889 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 781 تا 790 , از مجموع 1126

موضوع: تحصيل در استوني

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصيل در استوني

خواهش می کنم:
    https://www.politsei.ee/en/teenused/...dot#kindlustus

در اینجا نوشته :

• the insurance coverage for the insurance period of one year is at least 6000 euros

نقل قول نوشته اصلی توسط shachem نمایش پست ها
    ممنون از اطلاعاتتون. میشه لطف کنید منبع اینکه برای اجازه اقامت یا TRP بیمه باید تا سقف 6000 یورو رو پوشش بده رو بنویسین؟

ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط siegheil نمایش پست ها
    خواهش می کنم:
    https://www.politsei.ee/en/teenused/...dot#kindlustus

در اینجا نوشته :

• the insurance coverage for the insurance period of one year is at least 6000 euros
    llk

ممنونم. یه سوال دیگه هم داشتم. آیا مبلغ satate fee (که برای هر دو ویزا و اجازه اقامت هرکدام 80 یورو هست) رو میتونیم به صورت نقدی در سفارت پرداخت کنیم؟ من شنیده ام که برای اجازه اقامت باید آنلاین واریز کرد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shachem نمایش پست ها
    llk

ممنونم. یه سوال دیگه هم داشتم. آیا مبلغ satate fee (که برای هر دو ویزا و اجازه اقامت هرکدام 80 یورو هست) رو میتونیم به صورت نقدی در سفارت پرداخت کنیم؟ من شنیده ام که برای اجازه اقامت باید آنلاین واریز کرد.
    خواهش می کنم. ۸۰ یوروی D-Visa رو میشه نقدی داد ولی مال TRP رو مطمئن نیستم و بخاطر همین از سفارت پرسیدم. اگر نشه (که احتمالا نمیشه)‌ باید از طریق صرافی ها پرداخت کرد. من امروز از یک صرافی پرسیدم گفت کارانش میشه ۵۵ یورو! مطمئن نیستم بشه اسم صرافی برد توی این تاپیک؛ اگر خواستی یه پی ام بده بهت معرفی کنم.

Junior Member

امروز زنگ زدم سفارت ترکیه گفت میشه همونجا پرداخت کرد مال اقامت هم. همچین نبا کارت هم گفت ممکنه (مثلا ویزا کارت). ضمنا سفارت گفت بلیط رفت رو باید داشه باشیم و بلیط برگشت لازم نیست.
    موفق باشین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط siegheil نمایش پست ها
    امروز زنگ زدم سفارت ترکیه گفت میشه همونجا پرداخت کرد مال اقامت هم. همچین نبا کارت هم گفت ممکنه (مثلا ویزا کارت). ضمنا سفارت گفت بلیط رفت رو باید داشه باشیم و بلیط برگشت لازم نیست.
    موفق باشین

ممنون از پیگیریتون.

میزان حساب بانکی که نشون میدیم به سفارت چقدر باید باشه؟ (برای ویزا در سایت انکارا گفته روزی 71 یورو که با احتساب 90 روز میشه 6390 یورو) و برای اجازه اقامت هم گفته شده ماهانه 260 یورو که با احتساب یک سال میشه حدود 4000 یورو. کدوم مقدار اکی هست؟ (دوستی که قبلا این راه رو رفته و الان در مقطع دکتری تحصیل میکنه گفت همون 260 تا ماهانه رو در نظر بگیرین)
    خواستم نظر دوستان رو بدونم.

ممنون

Senior Member

سلام بچه ها آیا استونی روی سن حساسه برای پذیرش و ویزا؟ برادر من 9 سالشه و میخواد لیسانس cyber security یا computer science بخونه به نظرتون بهش پذیرش و ویزا میدن

Junior Member asarin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Azad University of Ahar

9 سالشه؟

احتمالا اگه دیپلم داشته باشه میشه دیگه

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط asarin نمایش پست ها
    9 سالشه؟

احتمالا اگه دیپلم داشته باشه میشه دیگه
    ببخشید اشتباه شد ۲۹ سالشه

Junior Member asarin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Azad University of Ahar

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofarsa نمایش پست ها
    ببخشید اشتباه شد ۲۹ سالشه
    نه بابا واسه چی مشکل باشه، سن به خودی خود در حد معقول(کمتر از ۵۰) مشکلی نیست، تازه ۲۹ ام که زیاد نیست.

سلام عرض میکنم خدمت همه دوستان. من از Tallinn University of Technology پذیرش گرفتم و الان وقت سفارت از ترکیه رو گرفتم. تنها مساله ای که هست ۳ ماه گردش حساب هست!!! حساب خودم به تازگی افتتاح شده و حساب پرم هم ماهیانه بهش واریز شده و طبیعتا خرج هزینه های زندگی شده و مانده چشم گیری نداشته تو ماه های اخیر. ممنون میشم راهنمایی کنید چه مبلغی مد نظر سفارت هست و چه کاری من میتونم انجام بدم.
    متشکرم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)