صفحه 8 از 113 نخستنخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 1126

موضوع: تحصيل در استوني

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : تحصيل در استوني

من فقط یک نفر رو میشناختم که البته تو این سایت هم عضو نبود. الانم 1 ساله ازش خبر ندارم! شما سوالتو بپرس.شاید کسی تونست جواب بده
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

سوالم که کلیه.هم شامل هزینه ها و شرائط زندگی میشه و هم درباره ی رشته ی DESIGN &ENGINEERINGسوال دارم که تازه این رشته رو اوردن.به طور کلی لاتویا بهتره یا استونی؟کیفیت اموزش چطوره؟

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

هزینه ی دانشگاه که تو سایت دانشگاه مشخص.هزینه ی زندگی هم پارسال ازش پرسیده بودم با صرفه جویی از 200یورو شروع میشه و یه زندگی تقریبا راحت 400 یورو در ماه.
    در مورد این دو تا کشور به نظر خودم استونی شرایط بهتری داره.اما بعید میدونم خیلی با هم تفاوت داشته باشند!
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

ویزاشو میشه از سفارت فنلاند گرفت؟راحت میدن؟

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

ویزاشو تا اونجایی که اطلاع دارم سفارت فنلاند میده.فکر نمیکنم مشکل انچنانی داشته باشه.بازم میگم چون تعداد ایرانی هایی که رفتن استونی شاید به 10نفر هم نرسه این جور اطلاعات خیلی سخته.اما با توجه به اینکه کشورهای حوزه ی بالکان شدیدا در پی جذب مهرجر و این حرفا هستند بعید میدونم مشکلی پیش بیاد

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    ویزاشو تا اونجایی که اطلاع دارم سفارت فنلاند میده.فکر نمیکنم مشکل انچنانی داشته باشه.بازم میگم چون تعداد ایرانی هایی که رفتن استونی شاید به 10نفر هم نرسه این جور اطلاعات خیلی سخته.اما با توجه به اینکه کشورهای حوزه ی بالکان شدیدا در پی جذب مهرجر و این حرفا هستند بعید میدونم مشکلی پیش بیاد
    استونی که تو حوزه بالکان نیست!
    حدس میزنم منظورت حوزه بالتیک باشه
    یار پیدا میشه در عالم ، دیار نه!

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

ببیخشد! منظورم بالتیک بود.حواس نمیذارن واسه ادم!!!!

Member milad101 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.A. in ELT (English Language Teaching) at IAU, Tabriz Branch

سلام به دوستان عزیز.

آقا یکی این سول ما رو کمک کنه.

من میخوام برا لیسانس تو دانشگاه Tallin University of technology برای رشته International Relations اقدام کنم.

ولی نمیدونم که اولین کاری که برای گرفتن پذیرش نیاز دارم چی هست. من الان چه کاری باید کنم از الان؟؟ اصلن نمیدونم که چه کاری نیاز دارم که بکنم. این دانشگاه مثل اون 2 تا دیگه ** Tallin University And Tartu University ** چرا امحان ورودی نداره؟

من آیلتس 7 دارم و دیپلم Architecte دارم ...... و دیگه نمیدونم ... فقط اینا رو ترجمه کنم و مهرهای دادگشتری و وزارت امور خارجه رو بزنم روش و تو یه عکس بفرستم به ایمیل دانشگاه؟

منظور از این جمله چیه؟

.The entry qualification documents are accepted in the following languages: English / Estonian
    .Often you can get a suitable transcript from your school. If this is not the case, you will need official translations along with verified copies of the original
    .Finnish secondary education diplomas are accepted in the original language
    .It is required that you send verified copies of the entry qualification documents directly to the university by postal mail. Important! Never send original documents by post

Tallinn University of Technology

استونی هم تو ایران که سفارت نداره. من اگه برم سفرت فنلاند و درخواست ویزای شنگن بخوام بدم، اگه تو اون قسمت دلیل گرفتن ویزا بزنم Educations باید نامه پذیرشی که حالا بعدا اگه قرار شد از دانشگاه بگیرم رو بشون نشون بدم؟

آقا دستتون درد نکنه

یکی خواهشا بیاد کمکون کنه. مرسی

http://www.ttu.ee/programmes/bachelo...l-relations-2/
    ویرایش توسط milad101 : March 19th, 2012 در ساعت 01:18 AM

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

چیز خاصی نمیگه. فقط شما کافیه مدارکت که همون ریز نمراتت هست رو بدی دارالترجمه و برات ترجمه رسمی کنن. بعدشم بفرست به ادرس پستی دانشگاه. یادت باشه پست ها.نه پست الکترونیکی.اخرشم گفته مدارک اصلت رو نفرست! اصولا کسی پیدا نمیشه اصل رو بفرسته. روند پذیرش هم تفاوت چندانی با جاهای دیگه نداره.احیانا اگر انلاین اپلیکیشن داره پرش میکنی و پرینت میگیری و امضا میکنی و همراه مدارک دیگه میفرستی.اگرم نداره که بهتر.مدارکی رو که خواسته میفرستی به ادرس دانشگاه.همین

ApplyAbroad Veteran
    salehifar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law PhD, Canterbury

نقل قول نوشته اصلی توسط milad101 نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز.

آقا یکی این سول ما رو کمک کنه.

من میخوام برا لیسانس تو دانشگاه Tallin University of technology برای رشته International Relations اقدام کنم.

ولی نمیدونم که اولین کاری که برای گرفتن پذیرش نیاز دارم چی هست. من الان چه کاری باید کنم از الان؟؟ اصلن نمیدونم که چه کاری نیاز دارم که بکنم. این دانشگاه مثل اون 2 تا دیگه ** Tallin University And Tartu University ** چرا امحان ورودی نداره؟

من آیلتس 7 دارم و دیپلم Architecte دارم ...... و دیگه نمیدونم ... فقط اینا رو ترجمه کنم و مهرهای دادگشتری و وزارت امور خارجه رو بزنم روش و تو یه عکس بفرستم به ایمیل دانشگاه؟

منظور از این جمله چیه؟

.The entry qualification documents are accepted in the following languages: English / Estonian
    .Often you can get a suitable transcript from your school. If this is not the case, you will need official translations along with verified copies of the original
    .Finnish secondary education diplomas are accepted in the original language
    .It is required that you send verified copies of the entry qualification documents directly to the university by postal mail. Important! Never send original documents by post

Tallinn University of Technology

استونی هم تو ایران که سفارت نداره. من اگه برم سفرت فنلاند و درخواست ویزای شنگن بخوام بدم، اگه تو اون قسمت دلیل گرفتن ویزا بزنم Educations باید نامه پذیرشی که حالا بعدا اگه قرار شد از دانشگاه بگیرم رو بشون نشون بدم؟

آقا دستتون درد نکنه

یکی خواهشا بیاد کمکون کنه. مرسی

http://www.ttu.ee/programmes/bachelo...l-relations-2/
    سلام به شما
    در خصوص اینکه چه کار باید بکنید رویه همه اینه که اولا اطللاعات سایت دانشگاه رو مطالعه میکنند و بعد سوالاتتون رو از طریق ایمیل از کارمندهای دانشگاه میتونید بپرسید و اونا بهتر از هرکسی میتونن شما رو راهنمایی کنند...
    من خیلی وارد جزییات نمیشم ولی این رو لازم دونستم عرض کنم اولا مدارک این کشور رو ایران ارزیابی نمیکنه و ثانیا ارز دانشجویی دیگه نمی تونی بگیری و دلار رو مجبوری به قیمت 2000 تومن بگیری، ثالثا از بین این همه پیامبر چرا جرجیس رو انتخاب کردید؟ استونی اصلا کشوری نیست که ارزش دانشگاهی داشته باشه و شما میتونید انتخابهای بهتری هم داشته باشید... دردسرهای سفارت نداشتن رو هم اضافه کنید
    ما ممکنه قبل از اینکه بخواهیم برای ادامه تحصیل اقدامی کنیم تفکر "ایران/خارج" داشته باشیم و فقط هدفمون این باشه که بریم خارج از کشور. ولی وقتی بریم به اون کشور اونوقته که حسرت میخوریم؛ "من که میتونستم که به جاهای دیگه فکر کنم چرا اومدم استونی؟؟؟! " امیدوارم انتخاب درستی داشته باشید...

اون متن انگلیسی هم داره به شما تاکید میکنه ترجمه ریز نمرات شما باید رسمی (توسط مترجم رسمی دادگستری + مهر دادگستری) باشه و نه اینکه مثلا مدرسه شما به شما بده و شما بفرستی برای اونا...
    اولین کاری که باید بکنی هم اینه که مدارکت رو بدی دارالترجمه ترجمه رسمی کنه (خودشون میدونند که چه باید بکنند)، به علاوه مدرک زبانت و مدارک اضافی مثل انگیزه نامه یا SOP و ... رو هم توی پاکت نامه میزاری به آدرس دانشگاه میفرستی همین!
    البته با توجه به ددلاین ها...
    اگه هدفت دانشگاههای ارزون برای لیسانسه به فنلاند هم توجه بیشتری داشته باشید که رایگانه..
    انشالله موفق باشید
    قوانین سایت را رعایت کنیم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)