صفحه 89 از 113 نخستنخست ... 39798081828384858687888990919293949596979899 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 881 تا 890 , از مجموع 1126

موضوع: تحصيل در استوني

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصيل در استوني

نقل قول نوشته اصلی توسط sasanap نمایش پست ها
    سلام ، منم مثل شما مي خوام برم تفليس اگه اطلاعاتي پيدا كردين منم در جريان بزاريد ممنون ميشم
    شما چه تاريخي ميخواين برين ؟
    من از سفارت پرسيدم گفتن پاسپورت رو نميگيرن و بين ٧ تا ١٠ روز ويزارو ميدن .
    اگه ميخوان ايميل هارو براتون بفرستم ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sarim نمایش پست ها
    شما چه تاريخي ميخواين برين ؟
    من از سفارت پرسيدم گفتن پاسپورت رو نميگيرن و بين ٧ تا ١٠ روز ويزارو ميدن .
    اگه ميخوان ايميل هارو براتون بفرستم ؟
    من هنوز منتظر تاييد نهايي دانشگاه براي نتيجه ارزيابي هستم. در اولين فرصت كه بياد نتيجه بلافاصله اقدام مي كنم. فكر كنم مشكل گرفتن وقت از سفارت نداشته باشيم.
    ممنون ميشم ارسال كنيد

Junior Member

با سلام
    دوستان من دوشنبه رفتم سفارت انكارا و سه شنبه ويزام اماده شد يعني يك روزه بهم دادن.
    خيلي راحت و ساده بود... به هيچ چيز گير نداد البته من مداركم خيلي كامل بود، هر چيزي كه فكر ميكردم لازمه بهشون تحويل دادم،
    يكي از سوال هايي هم كه پرسيد اين بود كه اونجا كه مسجد نداره برات استرس زا نيست؟! كلا آفسير خيلي خيلي خوب و مهربوني بود

سلام
    دوستان من از ساکنین تالین هستم که 30 آگوست میرم ایران..... اگه نگرانی حمل پول نقد رو دارین و تا 30 آگوست میرسین تالین من می تونم اینجا بهتون یورو بدم. البته در این صورت شما معادلش ریال واریز می کنین به حساب ایران من .... هیچ کارمزدی هم نمیگیرم...هدف فقط راه افتادن کار هر دو طرفه (به هر حال من با خورم یورو می برم ایران).
    فقط اگه خواستارین بهم پیام بدین که هماهنگ کنیم.
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Afifeh نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان من دوشنبه رفتم سفارت انكارا و سه شنبه ويزام اماده شد يعني يك روزه بهم دادن.
    خيلي راحت و ساده بود... به هيچ چيز گير نداد البته من مداركم خيلي كامل بود، هر چيزي كه فكر ميكردم لازمه بهشون تحويل دادم،
    يكي از سوال هايي هم كه پرسيد اين بود كه اونجا كه مسجد نداره برات استرس زا نيست؟! كلا آفسير خيلي خيلي خوب و مهربوني بود
    فيش حقوقي و گواهي يوروتون مهر دادگستري و وزارت امور خارجه داشت؟ و اينكه پاسپورت رو دادين همون روز ويزا زدن ؟

سلام دوستان.من ۲۲ سالمه دانشجو سال دوم عمران هستم میخوام انصراف بدم برم رشته cyber security دانشگاه تکنولوژی تالین بخونم.
    میخواستم ببینم وضعیت دانشگاه و این کشور و این رشته چجوریه ‌؟ اگه کسی اطلاعی داره لطفا به اشتراک بذاره ممنون میشم.هزینه های زندگی و خوابگاه و متفرقه با ماهی ۵۰۰ یورو سر تهش به هم میاد؟
    در رابطه با خوابگاه هم کسی این دانشگاه میره وضعیتشو بگه ؟ دارن ندارن هزینه هاش؟ نوشته از ۱۲۰ یورو شروع میشه
    یک سوال دیگه هم داشتم اینکه ویزای تحصیلی که میدن ایا شینگن هست که بشه برم سوید بخوام فامیلمونو ببینم؟

Junior Member

من فيش حقوقي نداشتم و لي جواز كسب و فيش حقوقي پدرم رو دادم ترجمه كردن كه مهر دادگستري و امور خارجه داشت. صورت حساب بانكي هم كه هموني كه به زبان انگليسي خود بانك داد بردم...
    پاسپورت را وقتي رفتم ويزام بگيرم بهشون دادم همون موقع و كمتر از ده دقيقه بهم ويزا رو زدن تو پاسپورت بهم دادن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ♥ زیست شناس ♥

(((( یه مشکل ))))

سلام دوستان. دانشگاه صنعتی تالین دیگه رشته مهندسی ژنتیک نداره؟؟ چون داخل سایت دانشگاه قسمت Department of Biotechnology دیگه فعال نیست.
    از طرفی حتی لیست هئیت علمی گروه مربوطه با زمینه های کاریشون هم نیست. فقط داخل قسمت پذیرش سایت رشته مهندسی ژنتیک هم گذاشته ولی اساتید مربوطه نیستش؟؟؟

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

این دانشگاه گویا فقط سالی 1 بار پذیرش دکترا داره. ددلاینش هم گذشته..

نقل قول نوشته اصلی توسط ramintartu نمایش پست ها
    (((( یه مشکل ))))

سلام دوستان. دانشگاه صنعتی تالین دیگه رشته مهندسی ژنتیک نداره؟؟ چون داخل سایت دانشگاه قسمت Department of Biotechnology دیگه فعال نیست.
    از طرفی حتی لیست هئیت علمی گروه مربوطه با زمینه های کاریشون هم نیست. فقط داخل قسمت پذیرش سایت رشته مهندسی ژنتیک هم گذاشته ولی اساتید مربوطه نیستش؟؟؟
    سیستم دانشگاه و دپارتمان ها کاملا تعییر کرده سعی کن با ایمیل از قضیه سر در بیاری - البته نسخه استونیایی سایت همیشه کامل تر و دقیق تر هست!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)