صفحه 91 از 113 نخستنخست ... 4181828384858687888990919293949596979899100101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 901 تا 910 , از مجموع 1126

موضوع: تحصيل در استوني

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصيل در استوني

نقل قول نوشته اصلی توسط genzo نمایش پست ها
    سلام ، دوستان نظرتون راجبه این رشته که مشترک توو دو تا دانشگاه تالین و تارتو برگزار میشه چیه؟ و اینکه سفارت چقدر تمکن مالی میگیره تا ویزای یساله بده ؟ مثلا الان آلمان 8640 یورو میگیره ، استونی چقدر میگیره؟
    Materials and Processes of Sustainable Energetics

و این رشته:
    Design and Engineering

به نظرتون اگه نشه توو استونی ادامه داد واسه PHD یا کار پیدا کرد توو کشور های دیگه چقدر میشه با داشتن فوق لیسانس از این رشته ها شانس پیدا کردن کار یا PHD داشت؟

سفارت برای هر ماه 260 یورو میگیره یعنی برای یک سال حدود 15 میلیون باید تو حسابتون باشه و گردش حساب سه ماهه نشون بدید.
    درباره رشته انرژی های پایدار میدونم که الان دانشگاه فنی تالین ازمایشگاه های خیلی پیشرفته ای برای این رشته داره و تو اروپا این رشته خوبیه در کل . رنک دانشگاه تالین مشخصه و ارتباط خوبی با سوِئد و فنلاند داره برای PHD بیشتر بستگی به رزومه خودتون داره

نقل قول نوشته اصلی توسط genzo نمایش پست ها
    سلام ، دوستان نظرتون راجبه این رشته که مشترک توو دو تا دانشگاه تالین و تارتو برگزار میشه چیه؟ و اینکه سفارت چقدر تمکن مالی میگیره تا ویزای یساله بده ؟ مثلا الان آلمان 8640 یورو میگیره ، استونی چقدر میگیره؟
    Materials and Processes of Sustainable Energetics

و این رشته:
    Design and Engineering

به نظرتون اگه نشه توو استونی ادامه داد واسه PHD یا کار پیدا کرد توو کشور های دیگه چقدر میشه با داشتن فوق لیسانس از این رشته ها شانس پیدا کردن کار یا PHD داشت؟

دوستان من تجربه شخصیم رو درباره استونی بگم. استونی کشوری کوچیک سرد و کیفیت دانشگاه صنعتی تالین و خود تالین ک بسیار پایینه. رتبشون توی QS بین 500 تا 600 هستش.
    من پارسال وقتو انرژیمو برای استونی هدر دادم. امسال هم که پولی شده و به نظرم اصلا ارزش وقت گذاشتن نداره. و برای کار توی استونی حتما باید استونیایی بلد باشین و من خودم چنتا دوست اهل استونی دارم که به علت نبود کار دارن کشورهای دیگه دنبال کار میگردن. بنظرم اگه میخوایید پول بدید بهتره وقتتونو بذارید روی کشور ایتالیا. هم رنک دانشگاهاهاش بهتره و هم راحت تره پذیرشش.و مقبولیتش نسبت به استونی برای ادامه زندگی در سایر کشورهای دنیا خیلی بهتره.

Junior Member

سلام دوستان
    ددلاين دانشگاه هاي استوني برأي دوره فوق ليسانس بسته شده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nashminn نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ددلاين دانشگاه هاي استوني برأي دوره فوق ليسانس بسته شده؟
    بله ددلاین دانشگاه های استونی تا 15 اوریل فقط وقت داره. باید سال 2018 تلاش کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mitragh نمایش پست ها
    دوستان من تجربه شخصیم رو درباره استونی بگم. استونی کشوری کوچیک سرد و کیفیت دانشگاه صنعتی تالین و خود تالین ک بسیار پایینه. رتبشون توی QS بین 500 تا 600 هستش.
    من پارسال وقتو انرژیمو برای استونی هدر دادم. امسال هم که پولی شده و به نظرم اصلا ارزش وقت گذاشتن نداره. و برای کار توی استونی حتما باید استونیایی بلد باشین و من خودم چنتا دوست اهل استونی دارم که به علت نبود کار دارن کشورهای دیگه دنبال کار میگردن. بنظرم اگه میخوایید پول بدید بهتره وقتتونو بذارید روی کشور ایتالیا. هم رنک دانشگاهاهاش بهتره و هم راحت تره پذیرشش.و مقبولیتش نسبت به استونی برای ادامه زندگی در سایر کشورهای دنیا خیلی بهتره.
    کاملا با نظر ایشون موافقم. بنده هم نرم افزار تارتو میخونم و وقتی ایتالیا رفتم فهمیدم ک چقدر اشتباه کردم در انتخابم برایه استونی !!!!!!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط mrabbas نمایش پست ها
    کاملا با نظر ایشون موافقم. بنده هم نرم افزار تارتو میخونم و وقتی ایتالیا رفتم فهمیدم ک چقدر اشتباه کردم در انتخابم برایه استونی !!!!!!!!!

از چه نظر دوست عزیز؟ ایتالیا هم چندان جای جالبی نیست و مشکلات اقتصادی و بیکاری داره.مطمعنا ایتالیا هم درس میخوندید به خیلی چیزا شاکی میشدید

Junior Member

با سلام
    دوستان با معدل 13.60 از داشنگاه غیرانتفاعی و آیلتس 6 در هر اسکیل میخوام برای ارشد مهندسی نرم افزار که مشترک توسط تارتو و تالین برگزار میشه اقدام کنم.
    با توجه به اینکه حدود 5 سال سابقه کار برنامه نویسی با بیمه هم دارم. آیا شانسی وجود داره برای قبولی و ویو شهریه؟

ممنون

شرایط گرفتن اقامت دائم بعد از اتمام تحصیل در استونی چیست؟

الان ارشد استونی رایگانه یا نه؟ برالی گرفتن اقامت بعد از اتمالم تحصیل مدرک زبان استونیایی هم میخواد ؟ و کلا چه مدارکی میخواد و کلا روندش راحته یا نه دادن اقامت؟

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

نقل قول نوشته اصلی توسط sali4 نمایش پست ها
    دوستان من برای estonian business school اپلیکیشن فرم پر کردم . یکی از مدارکی که خواسته
    Registration fee for non-EU residents (payment information: OÜ EBS EDucation; bank:SEB; bank account number: 10220070728014; IBAN: EE35 1010 2200 7072 8014
    هست که مبلغی براش ذکر نشده!
    کسی خبر داره این رجیستریشن فی مبلغش چقدره؟ تو سایتشم هرچی میگردم چیزی پیدا نمیکنم
    من از طریق dream aplly برای این دانشگاه اپلای کردم. سابمیت شد و از من هیچ اپلیکیشن فی نخواست. نباید چیزی پرداخت کنیم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)