صفحه 94 از 113 نخستنخست ... 4484858687888990919293949596979899100101102103104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 931 تا 940 , از مجموع 1126

موضوع: تحصيل در استوني

پیش فرض پاسخ : تحصيل در استوني

سلام به اعضای انجمن،
    ببخشید می خواستم بدونم که کارای ویزای دانشجویی استونی رو نمیشه از طریق سفارت فنلاند انجام داد؟
    و اینکه آیا تنها ترکیه میشه یا سفارت گرجستان هم میشه رفت؟
    ممنون.

سلام دوستان!
    کیا امسال از دانشگاه‌های تالین پذیرش گرفتند و قصد دارند برن؟ همین جا اعلام کنید که بتونیم توی مسائل مختلف همفکری کنیم.مثل ویزا،خونه و مجوز اقامت.
    من از دانشگاه تالین پذیرش گرفتم و قصد دارم برم.واسه ۱۹ تیر هم انکارا وقت سفارت گرفتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_2018 نمایش پست ها
    سلام به اعضای انجمن،
    ببخشید می خواستم بدونم که کارای ویزای دانشجویی استونی رو نمیشه از طریق سفارت فنلاند انجام داد؟
    و اینکه آیا تنها ترکیه میشه یا سفارت گرجستان هم میشه رفت؟
    ممنون.
    سلام.تا جایی که خوندم چیزی تحت عنوان ویزای دانشجویی نداره.شما باید هم درخواست ویزای شینگن نوع D بدید و هم درخواست مجوز اقامت موقت. که دومی حتما باید از طریق سفارت استونی باشه.لزوما هم نگفته ترکیه.گفته نزدیکترین سفارت به شما.به نظرم یه ایمیل به سفارت استونی توی گرجستان بزن و بپرس.

سلام. من از دانشگاه تارتو امسال برای ارشد پذیرش گرفتم. برای 5 تیر هم آنکارا وقت سفارت دارم. اما این قضیه ی مربوز به بیمه رو نمیفهمم اصلا توی یکی از این سایتای مرتبط به ویزاش نوشته بود هزینه بیمه یک سال 6000یورو.اینکه خیلی زیاده؟؟ کسی بیمه خریده؟؟

من دقیقا مثل شما رشته ی geoinformatics قبول شدم.
    بعد شما با اینکه بیمه اسم ننوشتید تونستید ویزا بگیرید یا نه. و تو حسابتون چقدر پول بود پس این مبلغ 30.000یورو چیه تو سایت؟؟ و اینکه میتونه این به اسم پدر دانشجو باشه یا حتما باید به اسم خود دانشجو باشه.
    ویرایش توسط behnamhg : June 12th, 2018 در ساعت 08:38 PM دلیل: ترکیب پست

نقل قول نوشته اصلی توسط marrrrrrrjan نمایش پست ها
    سلام. من از دانشگاه تارتو امسال برای ارشد پذیرش گرفتم. برای 5 تیر هم آنکارا وقت سفارت دارم. اما این قضیه ی مربوز به بیمه رو نمیفهمم اصلا توی یکی از این سایتای مرتبط به ویزاش نوشته بود هزینه بیمه یک سال 6000یورو.اینکه خیلی زیاده؟؟ کسی بیمه خریده؟؟

من دقیقا مثل شما رشته ی geoinformatics قبول شدم.
    بعد شما با اینکه بیمه اسم ننوشتید تونستید ویزا بگیرید یا نه. و تو حسابتون چقدر پول بود پس این مبلغ 30.000یورو چیه تو سایت؟؟ و اینکه میتونه این به اسم پدر دانشجو باشه یا حتما باید به اسم خود دانشجو باشه.

بیمه ی گفته شده با کاور 30000 یورو در سال هست. به این معنی که تا سقف 30 هزار یور هزینه در سال رو پوشش میده. قیمتش هم برای دقیقا یکسال حول و حوش 200 یورو هست. دانشگاه EMU به من بیمه های مورد قبول دولتشون رو پیشنهاد داد: IF و ERGO که به جفتشون ایمیل زدم و هیچکدوم تا سقف 30000تا بیمه ای نداشتن. اما طبق تجربه های بچه های همینجا، swisscare این بیمه رو داره و مبلغش 187یورو هست. پرداختش هم آنلاینه. اگر کسی رو دارید که ویزا یا مستر کارت دارن، بگید براتون پرداخت کنن چون اگر بخواید دست به دامن این سایتای تهران پیمنت و... بشید باید تقریبا دوبرابر هزینه کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط hydrocephalus نمایش پست ها
    بیمه ی گفته شده با کاور 30000 یورو در سال هست. به این معنی که تا سقف 30 هزار یور هزینه در سال رو پوشش میده. قیمتش هم برای دقیقا یکسال حول و حوش 200 یورو هست. دانشگاه EMU به من بیمه های مورد قبول دولتشون رو پیشنهاد داد: IF و ERGO که به جفتشون ایمیل زدم و هیچکدوم تا سقف 30000تا بیمه ای نداشتن. اما طبق تجربه های بچه های همینجا، swisscare این بیمه رو داره و مبلغش 187یورو هست. پرداختش هم آنلاینه. اگر کسی رو دارید که ویزا یا مستر کارت دارن، بگید براتون پرداخت کنن چون اگر بخواید دست به دامن این سایتای تهران پیمنت و... بشید باید تقریبا دوبرابر هزینه کنید.

خوب من یه اشتباهی کردم و بیمه خریدم با سقف 11.000 یورو حالا چیکار کنم یعنی مشکل برام پیش میاد تو سفارت ویزا نمیدن یعنی؟

Junior Member

سلام دوستان
    من امسال برای دکتری، از دانشگاه تارتو پذیرش گرفتم و قراره برای کارهای ویزا از طریق سفارت آنکارا در تاریخ ۲ جولای اقدام کنم. حالا سوالم اینه برای پیک آپ ویزا بهینه ترین روش چیه؟ من با برخی آژانس‌ها تماس گرفتم و هیچ کودوم حاضر نشدن برن سفارت و استدلالشون هم این بود که تعداد کم براشون صرف نمیکنه. کسی راه‌حل بهتری داره؟

Junior Member

بیمه‌ای که شما برای D-visa میخرید، باید تا ۳۰۰۰۰ یورو رو کاور کنه، اما بیمه TRP تا سقف ۶۰۰۰ یورو هم قابل قبوله. نکته مهم اینه که اولا دانشجوی دکتری نیازی به بیمه TRP نداره و ثانیاً با توجه به اینکه این بیمه باید لوکال باشه، میشه اون رو نخرید و فقط در سفارت یک برگه تعهد بنویسید که به محض رسیدن به استونی، تعهد میدید که بیمه رو خریداری خواهید کرد. این برگه رو میتونید در صفحه زیر که دانشگاه تارتو آماده کرده، پیدا کنید:
    https://www.ut.ee/en/welcome/non-eu-...mits-and-visas
    در شماره ۴ زیر بخش
    List of documents to be submitted for TRP application or for TRP extension

Junior Member

سلام
    من از دانشگاه EBS پذیرش گرفتم. خواستم بدونم میشه بهم بگین تو انکارا چه مدارکی رو میخوان؟ آیا باید ایجا گواهی سوپیشینه بگیرم؟ یا گواهی اشتغال به کار داشته باشم حتی اگه بیمه نباشم و .... یا سایتی رو میشناسین همه چی رو کامل در این مورد گفته باشه.
    خواهش میکنم جواب بدین
    میدونم باید پشتوانه مالی داشته باشم و عکس و پاسپورتم اعتبار کافی داشته باشه. و بیمه تا سقف 30 هزار یورو داشته باشم. لطفا در ارتباط با مدارکی که نیازه ولی همه جا گفته نشده هم بفرمایید.
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط marrrrrrrjan نمایش پست ها
    خوب من یه اشتباهی کردم و بیمه خریدم با سقف 11.000 یورو حالا چیکار کنم یعنی مشکل برام پیش میاد تو سفارت ویزا نمیدن یعنی؟

برای اقامت مشکلی پیش نمیاد ولی برا ویزا بایستی 30000 تا باشه. ببینید ریفاند نداره؟ با خودشون مشورت کنید شاید کمکتون کنن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)