صفحه 98 از 113 نخستنخست ... 48888990919293949596979899100101102103104105106107108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 971 تا 980 , از مجموع 1126

موضوع: تحصيل در استوني

پیش فرض پاسخ : تحصيل در استوني

سلام
    من میخام واسه یادگیری زبان استونی اگر بشه کالج بگیرم،کسی میتونه راهنمایی کنه که چطوره؟
    توی کالجش فقط زبانه؟یا درسای دیگ هم هست؟

تجربه من از سفارت استونی در تفلیس :
    https://www.applyabroad.org/forum/sh...=1#post2560663

Junior Member

سلام
    همسر بنده پذيرش تحصيلى در مقطع فوق ليسانس در دانشگاه تالين دارن و ويزا هم گرفتن من براى گرفتن ويزاى همراه چه مداركى بايد به سفارت ارايه كنم؟
    با سپاس

Junior Member

سلام دوستان من زیاد اینجارو نمیتونم چک کنم
    اگه کسی داره تو دانشگاه تالین تکنولوژی یا تارتو درس میخونه یا ساکن استونی هستش خواهشا برام پیام خصوصی بزاره ..
    چند تا سوال دارم ... ممنون میشم

Junior Member

من میخوام برای integrated engineering دانشگاه صنعتی تالین یا science and tech دانشگاه تارتو اقدام کنم . نظر دوستان چیست؟

We at Tallinn University of Technology (TalTech) Department of Geology, Mining Division are pleased to announce the posting of two new positions focusing on Raw Materials in the Circular Economy. We are offering both a fully funded PhD position as well as a funded two-year Post Doctoral Fellow position to carry research in the area of raw materials (i.e. primary and secondary) in a circular economy. Topics such as the technical aspects of raw materials production, refining and recovery stand equally beside topics considering social license, land planning, operating according to multilateral accords and even planetary boundaries.

We are looking for enthusiastic candidates that share our optimism, and desire to find solutions to issues and concerns that reside at the intersection of raw materials supply, society’s requirements and needs for development and environmental stewardship.

The potential PhD candidate should posses the following:
    - A recognized Master’s level degree in a Natural Science or Engineering from a notable institution;
    - The ability to communicate in English (written and oral);
    - Willingness to travel; and
    - High motivation and willingness to work in an international and interdisciplinary team.
    The potential Post-doctoral Fellow should have additionally:
    - Ph.D. or similar experience in the area of sustainability, social license, mineral economics or mining engineering from a recognized university;
    - Experience in quantitative and qualitative research methods; and
    - Knowledge of the European Raw Materials sector from the perspective of industry, civil society, affected communities and governance bodies.

If you, or you know of anybody that may be interested, please contact me or professor Michael Hitch at michael.hitch@taltech.ee

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ALAZ76 نمایش پست ها
    سلام
    اينجا كسي هست از دانشگاه تالين پذيرش گرفته باشه ولي خوابگاه بهش نداده باشن؟
    من ٢٧ اگوست به تالين ميرم و براي يكهفته یک اتاق دو تخته در academic hostel جا رزرو کردم تا خونه پیدا کنم
    اگه کسی با این شرایط هست میتونیم هم اتاق بشیم
    سلام شما موفق شدید جایی تهیه کنین؟
    من به صورت خصوصی بهتون پیام دادم اما مثل اینکه نمیتونین دریافت کنین.

سلام
    میشه درباره Full tuition fee waiver scholarship توی دانشگاه تالین برای مقطع ارشد رشته مکاترونیک راهنمایی کنید؟ خوندم ولی دقیق نفهمیدم شامل چه کسانی میشه (به جز نمره اول هر رشته).
    https://www.ttu.ee/studying/tut_admi...on-fee-waiver/

fund گرفتن و دراوردن خرج تحصیل توی این شهر و دانشگاه کار سختیه؟؟

Junior Member

سلام به همه

من از دانشگاه Estonian entrepreneurship university of applied sciences که توی تالین هستش برای مهندسی نرم افزار مقطع کارشناسی برای فبریه 2019 پذیرش گرفتم.
    وقت سفارت رو هم از آنکارا برای 10 دسامبر گرفتم. چندتا سوال داشتم از خدمت دوستان اگه کسی کمکم کنه ممنون میشم.

اول اینکه چون زمان کمی به شروع ترم باقی مونده، سفارت بهم ایمیل داد و گفت فقط برای D-visa اقدام کنم و TRP رو وقتی رسیدم داخل خاک استونی از اونجا بگیرم. بنابراین آیا نیازی هست که من فرم های مربوط به TRP رو همراه خودم ببرم سفارت؟

دوم اینکه توی فرم نوع ویزا رو سینگل زدم. اونجا یه آپشنی وجود داشت مبنی بر نداشتن بیمه در حال حاضر و توضیح داده بود که اگر متقاضی ویزای نوع مالتیپل هستید، باید بیمه داشته باید. اما خود سایت سفارت، داشتن بیمه تا سقف 30,000 یورو رو یکی از نیازهای ویزای نوع دی قرار داده. حالا میخوام بدونم امکانش هست من بیمه رو فعلا تهیه نکنم و یه فرم فرم تعهد نامه یا همچین چیزی براشون بببرم مبنی بر اینکه اگر به من ویزا داده شد، من سریعا برای گرفتن بیمه اقدام کنم؟

سوال دیگه هم اینکه دلایل بازگشت به کشور چه چیزایی میتونه باشه؟ میتونم بگم خانوادم ساکن ایران هستن؟ یا حتما باید پیشنهاد کاری ببرم؟ آخه منطقی نیست یه شرکتی از الان به من برای سه سال دیگه پیشنهاد کاری بده!

سوال اخرم اینه که من توی نامه پذیرشم نوشته شده که توی لیست انتظار خوابگاه دانشگاه هستم و به محض اختصاص اتاق به من، بهم ایمیل میدن. اگر پرینت همین نامه ادمیشن رو بهشون نشون بدم، برای مدرک محل اقامت کفایت میکنه یا باید هتل رزرو کنم.

باتشکر از همه دوستان.

دوستان برای تمکن مالی باید چه مقدار پول توی حساب باشه؟
    الان برای d-visa نوشته 100 یورو برای هر روز اقامت در استونی. اگه واقعا این قدر باشه برای یه ویزای دانشجویی ارشد خیلی زیاد میشه.
    documents proving the sufficient means of subsistence for the duration of the intended stay and for the return to the country of origin or residence (100 € for each day in Estonia);
    https://vm.ee/en/long-stay-d-visa

کسی میدونه این مورد چقدر مهم هست؟؟ اگه میشه کمک کنید دوستان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)