صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 45 , از مجموع 45

موضوع: گرفتن خانه و اتاق دانشجویی در اسلو

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکاتروینک صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی

پیش فرض پاسخ : تهيه مقدمات سفر شامل لوازم ضروري، فريت بار و غيره

سلام به همه ی دوستان
    من 29 آگست میرسم تروندهیم ولی نتونستم خونه ای کرایه کنم . کسی تو این زمینه اطلاعاتی داره. البته واسه شب اول هتل رزرو کردم. که خیلی گرونه...

پیش فرض پاسخ : تهيه مقدمات سفر شامل لوازم ضروري، فريت بار و غيره

نقل قول نوشته اصلی توسط eilia128 نمایش پست ها
    سلام به همه ی دوستان
    من 29 آگست میرسم تروندهیم ولی نتونستم خونه ای کرایه کنم . کسی تو این زمینه اطلاعاتی داره. البته واسه شب اول هتل رزرو کردم. که خیلی گرونه...
    توی سایت های خوابگاه های دانشجوئی معمولا قسمتی وجود داره که کسائی که خونه خودشان را می خوان به دانشجو ها اجاره بدن، اعلام میکنن. بعضاً اگر بگردید قیمت های مناسبی هم پیدا میکنید. فقط مواظب باشید که قیمت برق و سایر خدمات include باشه.
    موفق باشید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن خانه و اتاق دانشجویی در اسلو

سلام دوستان
    من واسه خوابگاه های دانشجویی تو سایت SIO درخواست دادم واسه یک ماه تا بتونم یه خونه ای چیزی پیدا کنم. اونها هم بدون توجه به درخواست من یه اتاق مبله بهم پیشنهاد دادن تو
    Kringsjå Student Village از16 اکتبر به مدت 2 ماه. این اتاق یک آشپزخونه مشترک با 6 نفر دیگه داره و حمام و دستشویی مشترک با یک نفر دیگه. برای من جدا بودن سرویس بهداشتی خیلی اهمیت داره که این اتاق نداره. تا فردا هم مهلت دارم پیشنهاد رو بپذیرم. البته یه درخواست دیگه هم فرستادم با 6 گزینه (اون موقع فروم رو نخونده بودم که نباید 6 تا رو پر کرد) که هنوز ازش خبری نیست.
    با توجه به اینکه هنوز ویزام نیومده, به نظرتون اگه درخواست رو رد کنم باز هم امکانش هست بتونم یه اتاق بهتر پیدا کنم؟ به نظرتون چیکار کنم.

.

دوستان کسی اطلاع داره که تاریخ قرارداد خوابگاه رو باید چه جوری بزنیم؟ منظورم تاریخ اتمامش هست؟ آیا سفارت مشکلی نداره که فقط برای یک ترم خوابگاه رو قرارداد ببندیم؟ یا باید قرارداد خوابگاه سالیانه باشه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Institut polytechnique de Grenoble,fluid mechanics and energetics

سلام دوستان من یه خونه تو porsgrunn درkjolnesjordetقرار داد بستم الانم میخوام کنسلش کنم چون دیگه hsnنمیام قرار داد از اول آگوسته مبلغ اجاره3750 هست دانشگاه گفته باید یکی رو جام پیدا کنم اگه کسی خواست پیام خصوصی بده

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)