صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 56 , از مجموع 56

موضوع: ایجاد محدودیت برای تاپیک دانلود مقاله به صورت رایگان

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : ایجاد محدودیت برای تاپیک دانلود مقاله به صورت رایگان

نقل قول نوشته اصلی توسط studentz نمایش پست ها
    عطا جان من ازتون تقاضا کردم پست های قبلی را مطالعه بفرمایید، نمی دونم مطالعه فرمودید یا نه، اما من طور دیگه ای مساله را مطرح می کنم

شما چرا میخواید در تاپیک دریافت رایگان مقاله کمک کنید؟ ایا به این دلیل نیست که میخواهید به یک دانشجو و محقق کمک کنید، آیا به این دلیل نیست که به اینجا و کاربران اعتماد دارید و بدون چشم داشت و بدون شناخت میخواید کمک کنید؟ اگر روزی متوجه بشید که مقاله ای که شما وقت گذاشتید و دانلود کردید ، از طریق این سایت بجای اینکه کمک به یک محقق بشه، برای سودجویی استفاده شده است، چه نظری نسبت به سایت خواهید داشت.

ما مدیران فقط و فقط برای اینکه از حسن نیت افراد سوءاستفاده نشه اینکار را انجام دادیم و مجبور شدیم که این روند را ایجاد کنیم. همین الانم بنده معتقد نیستم که محدودیت هست، ما برای اینکه مطمئن شویم فرد دانشجو هست، ایمیل آکادمیک خواستیم، برخی گفتن همه ایمیل آکادمیک ندارن و ما قبول کردیم و گفتیم حداقل 100 پست داشته باشن که ما بتونیم بر اساس پست ها اطمینان نسبی پیدا کنیم که فرد دانشجو و محقق هست و برای سودجویی عضو سایت نشده است. کاربرانی بودن که همین امروز عضو سایت میشدن و در اولین پست درخواست مقاله میدادن، ما نمی توانستیم صرفا به علت اینکه به کاربر شک کردیم، طرف را بن کنیم، دوستمون رضاافشاری هم در بالا بیشتر توضیح دادن.

در مورد اینکه چرا موضوعات مورد تحقیق را میخواهیم برای این است که اگر کسی مثلا موضوع مورد تحقیقش شیمی هست، اگر درخواست مقاله اقتصاد داد، مشخص شود که ایشون مقاله را برای خودش نمیخواهد و قصد دیگری دارد، بنابراین پاسخ دهنده ها به مقاله ایشون پاسخ نمی دهند.

بنده خدمتتون عرض کردم ما قبول داریم که این طرح بدون ایراد نیست، اما صرف گفتن ایرادات کمک نمی کند، اگر پیشنهادی دارید بفرمایید. سپاس.

دوست عزیز

با تشکر از توضیحاتتون، اشتباه از بنده بود شاید این طرح ایده آل نباشه ولی حداقل کاراست و این مهمترین قضیه هست.

موفق باشید.
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

Banned

سلام، فکر میکنم بهتر باشه کسایی که مقاله درخواست میدن عنوان مقاله را هم در کنار لینکش بنویسن. اینطوری کسای دیگه که در آینده نیاز به این مقالات دارن با گوگل کردن عنوان مقاله میتونن به این مقالات دسترسی داشته باشند (کسایی که عضو نیستن میتونن با ثبت نام مقالات را دانلود کنند). در حال حاضر مقالاتی که دوستان زحمتش را میکشن فقط به درد متقاضی میخوره و بعد اینکه دانلود کرد دیگه اون فایل آپلودی ارزشی نداره.

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaafshari نمایش پست ها
    سلام، فکر میکنم بهتر باشه کسایی که مقاله درخواست میدن عنوان مقاله را هم در کنار لینکش بنویسن. اینطوری کسای دیگه که در آینده نیاز به این مقالات دارن با گوگل کردن عنوان مقاله میتونن به این مقالات دسترسی داشته باشند (کسایی که عضو نیستن میتونن با ثبت نام مقالات را دانلود کنند). در حال حاضر مقالاتی که دوستان زحمتش را میکشن فقط به درد متقاضی میخوره و بعد اینکه دانلود کرد دیگه اون فایل آپلودی ارزشی نداره.
    ممنون از پیشنهادتون، این مورد قبلا مطرح شده است.
    لطفا پست نامرتبط و خلاف مقررات را گزارش فرمایید.

ApplyAbroad Hero

سلام...تعداد 50 مقاله در ماه خیلی زیاده....یک دانشجو که داره روی پایان نامه کار میکنه بر فرض اینکه در دانشگاه باشه و همه پایگاه های مقالات هم براش در دسترس باشه باز هم ماهی 50 تا مقاله دانلود نمیکنه!
    با توجه به اینکه هدف این فروم هم تامین مقالات بچه ها نیست..ماهی 25 تا به نظر معقول تر هست
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Senior Member aminc آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Mechanical Engineering

سلام بچه ها
    من چظوری میتونم اکانت ازینجا بگیرم و مقاله دانلود کنم
    الان چند تا مقاله میخوام
    لطفا سریع یکی جواب بده
    مرسی
    سینسیرلی
    پسرخاله جون
    در بین تمامی مردم تنها عقل است که به عدالت تقسیم شده زیرا همه فکر می‌کنند به اندازه کافی عاقلند. "دکارت"
    همه رو دوست داشته باشیم، به همدیگه کمک کنیم "مهربان"

Junior Member

سلام.

من برنامه ای برای دانلود مقالات نوشتم.
    اون رو بطور رایگان روی سایت http://www.libdl.ir قرار دادم.
    دوستان همه می تونن استفاده کنند.

دانلود مقاله ISI

با تشکر

صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)