نقل قول نوشته اصلی توسط attanew نمایش پست ها
دوست عزیز

بنده صرفا جواب پست مطرح شده شما را دادم، شما فرمودید که این کار برای از بین بردن دلالی سایتی هایی هست که از این امکانات سو استفاده می کنند. که هنوز هم معتقدم که راه حل شما بیشتر به این سایت ها کمک خواهد کرد.

در مورد بخش دوم حرفهتون، با احترام : فلسفه ی اصلی انجمن با گفته های شما کاملا متفاوت هست. در انجمن عده ای با هر نیتی دوست دارند کمک کنند و عده ای دوست ندارند عده ای نظرات غلط می دهند عده ای نظرات ارزشمند، عده ای جواب سوالشان را در کمترین زمان می گیرند و عده ای اصلا جواب نمی گیرند. نیازی نیست که من و شما بخواهیم با قوانین خود اینجا رو تبدیل به کلاس درس کنیم که یک عده رو نیمکت دست به چانه نشته اند تا آقای معلم ( همان کابران انگشت شمار) حضور یابند و بخواهند به دیگران خیری برسانند.

بند آخرتون هم که مثل همه ی رنگی های این چند سال اخیر با کنایه بود که ملالی نیست.

پ.ن :یک سوال بنده به عنوان یک کاربر حق داریم تاپیکی در این انجمن مقالات ایجاد کنم با عنوان " مقالاتتان را از بنده " آتانیو" بخواهید؟" بعد یک سری کاربر مثل من که جزو کاربران انگشت شمار شما نیستند به کاربران بدون ارسال خدمات ارائه بدهند؟
عطا جان من یادم هست که شما قبلا در تاپیک دریافت مقاله فعالیت کردید، بنابراین برداشت شما از پست من درست نبود. قبل از اینکه پیشنهادی داده بشه بهتره همه موارد اون در نظر گرفته بشه، تعداد کاربران زیادی بودن که در انجمن دریافت مقاله فعالیت میکردن، اما به دلیل سختی زیاد اینکار و وقت زیادی که لازم داشت، از طرفی تکراری بودن اینکار، نتونستن ادامه بدن که من به همه اون ها حق میدم و می دونم چرا دیگه ادامه ندادن. شما فقط یک طرف قضیه را که محدودیت هست را می بینید و موارد دیگه را در نظر نمی گیرد، بله ما هم قبول داریم که این طرح مشکلاتی دارد و کسانی هستن که ممکن هست واقعا دانشجو باشن و نیاز داشته باشن و چون شرایط را ندارن نمی تونن مقاله را دریافت کنن، اما ما مجبور شدیم برای جلوگیری از سوء استفاده محدودیت بذاریم و این محدودیت نفعی برای ما مدیران ندارد، حتی اجرای آن وقت زیادی را از مدیران انجمن مقاله می گیرد. بازم خواهش میکنم پست های قبلی را مطالعه بفرمایید.

در مورد قسمت دوم در پ.ن. اگر تمایل به کمک دارید ازتون تقاضا می کنم در همین تاپیک هایی که ایجاد شده کمک کنید، چون چنین ایجاد چنین تاپیک هایی که احتمالا مقطعی خواهد بود و از طرفی نقض قوانین درخواست مقاله هست امکان پذیر نیست.

ممنون