صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 56

موضوع: ایجاد محدودیت برای تاپیک دانلود مقاله به صورت رایگان

ApplyAbroad Senior Veteran
    hediye119 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ایجاد محدودیت برای تاپیک دانلود مقاله به صورت رایگان

سلام خدمت دوستان
    فکر می‌کنم بچه‌ها همه نکات رو گفتند
    فقط راست‌ش به‌نظر من هم 50 تا مقاله زیاده، اگه رو همون قانون حداکثر 5 مقاله در روز پیش بریم نهایتا 35 تا می‌شه که فکر می‌کنم کافی هم باشه/
    All human wisdom is summed up in two words - wait and hope” Alexandre Dumas

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

از همه دوستان به خاطر مشارکت در تاپیک و بیان نظراتشون متشکریم.

مطلبی که در تمام نظرات مشترک بود این بود که دوستان موافق قرار دادن محدودیت بودند، اما در شرایط اختلاف هایی وجود داشت.

از نظر تمام مدیران، اعمال محدودیت در انجمن دریافت رایگان مقاله با توجه به دلایلی که در پست اول ذکر شد و نمی شود بیش از این وارد جزئیات شد، ضروری است.

محدودیت برای این است که ما اطمینان حاصل کنیم، تنها کسانی که محقق و دانشجو هستند، از این امکانات استفاده میکنند.

برای این منظور هم شرایطی قرار داده خواهد شد. ما از کاربران قدیمی وشناخته شده فروم ایمیل آکادمیک نخواهیم خواست، اما از کاربر جدید که مورد تایید نیست، ایمیل آکادمیک خواهیم خواست.

مدیریت این انجمن با شرایط جدید، وقت گیر و انرژی بر خواهد بود، اما ما فقط برای اینکه خودمان را متعهد می دانیم که زحمت دوستان فعال در این انجمن به هدر نرود، لازم می دانیم که محدودیت ها اعمال شود.

از همه دوستان تقاضا داریم که در این امر با ما همکاری نمایند. به زودی انجمن مقاله مطابق قوانین جدید با در نظر گرفتن نظرات شما دوستان عزیز اداره خواهد شد.

با تشکر
    ناگهان خوابی مرا خواهد ربود ...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA

سلام به همه قدیمی های سایت
    اقا من ازتون اول تشکر میکنم که این همه وجدان دارید و بقولی حواستون به تاپیک هست
    اما چندتا نکته مد نظرم بود خواستم به اطلاعتون برسونم
    1)ببین مثلا خود من الان فارغ التحصیل شدم و واحدام تموم شده فقط تزم مونده خوب همتون میدونید ممکنه کسی برای literature review کارش خیلی مقاله از فیلدهای جدا جدا بخاد که البته فک کنم محدودیت 50 تا کافی باشه
    اما از طرفی شما ایمیل آکادمیک خواستین خوب اولش این که خیلی دانشگاه ها هنوز به خیلی از دانشجوهاشون پیج و فضا اختصاص ندادن چه برسه به ایمیل
    علاوه بر اون شاید کسی باشه که بخاد مقاله بده اما اصلا دانشجو نباشه پژوهشگر باشه یا از زمان تحصیلش گذشته باشه
    این بحث ایمیل اکادمیک و یا تایید بنظرم برا بچه ها یه مقداری کار رو سخت بکنه
    حالا همه شماها قدیمی هستید و بیشتر از من تجره دارین که اصلا ذات وجود سیستم های فروم اینه که دانش خودمون بین خودمون share بشه این تایید هایی که شما بزرگوارا میخاین بعنوان محدودیت در نظر بگیرین خوب جلوی خیلی ازین تسهیم دانش ها رو خواهد گرفت.
    در ضمن خوب یه سری از بچه ها خوشبختانه تو دانشگاه هایی هستن که الزویر و جاهای دیگه براشون بازه میتونن دانلود کنن یه سری مث من دانشگاهاشون خرید نکردن اکانت و دسترسی ندارن فلذا مشارکت متقابل هم یجورایی این وسط کمرنگ میشه خوب چون اگه کسی دسترسی داشته باشه فک کنم دریغ نمیکنه تو کمک به بقیه
    در ضمن اینجوری فک کنم کار مدیران سایت عملا میشه هی بررسی و بررسی و بررسی در خواست کاربران یه مقدار واسه اونا هم دردسر ایجاد میشه ها
    اما در نهایت و بعنوان جمع بندی
    بنظرم شرط های 2 و 3 واقعا شرطهای خوبیه ،4 و 5 و به دلایلی که بالا خدمتتون عرض کردم فک کنم یکم سخت گیرانس
    اما در نهایت فک کنم باید فکری کرد واسه اینکه سوء استفاده نشه
    با تشکر
    اقا در ضمن ببخشید خودمون رو این وسط قاطی کردیما !!!

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alix7 نمایش پست ها
    سلام به همه قدیمی های سایت
    اقا من ازتون اول تشکر میکنم که این همه وجدان دارید و بقولی حواستون به تاپیک هست
    1)ببین مثلا خود من الان فارغ التحصیل شدم و واحدام تموم شده فقط تزم مونده خوب همتون میدونید ممکنه کسی برای literature review کارش خیلی مقاله از فیلدهای جدا جدا بخاد که البته فک کنم محدودیت 50 تا کافی باشه
    اما از طرفی شما ایمیل آکادمیک خواستین خوب اولش این که خیلی دانشگاه ها هنوز به خیلی از دانشجوهاشون پیج و فضا اختصاص ندادن چه برسه به ایمیل
    علاوه بر اون شاید کسی باشه که بخاد مقاله بده اما اصلا دانشجو نباشه پژوهشگر باشه یا از زمان تحصیلش گذشته باشه
    حالا همه شماها قدیمی هستید و بیشتر از من تجره دارین که اصلا ذات وجود سیستم های فروم اینه که دانش خودمون بین خودمون share بشه این تایید هایی که شما بزرگوارا میخاین بعنوان محدودیت در نظر بگیرین خوب جلوی خیلی ازین تسهیم دانش ها رو خواهد گرفت.
    در ضمن خوب یه سری از بچه ها خوشبختانه تو دانشگاه هایی هستن که الزویر و جاهای دیگه براشون بازه میتونن دانلود کنن یه سری مث من دانشگاهاشون خرید نکردن اکانت و دسترسی ندارن فلذا مشارکت متقابل هم یجورایی این وسط کمرنگ میشه خوب چون اگه کسی دسترسی داشته باشه فک کنم دریغ نمیکنه تو کمک به بقیه
    در ضمن اینجوری فک کنم کار مدیران سایت عملا میشه هی بررسی و بررسی و بررسی در خواست کاربران یه مقدار واسه اونا هم دردسر ایجاد میشه ها
    بنظرم شرط های 2 و 3 واقعا شرطهای خوبیه ،4 و 5 و به دلایلی که بالا خدمتتون عرض کردم فک کنم یکم سخت گیرانس
    با تشکر
    سلام،
    ممنونم از نظرتون. اینطور نیست که شما میفرمایید خودتون رو قاطی کردید! اتفاقا این تاپیک برای جمع اوری نظرات کلیه کاربران ایجاد شده تا کاربران بتونن تاپیک خودشون رو خودشون مدیریت کنن.

اما در مورد قوانین، من هم با شما موافقم که قوانین فعلی قوانین کاملی نیستن، اما سعی شده کامل ترین قوانینی که عملی هستن ایجاد بشه. متاسفانه مشکلی که شما بهش اشاره کردید وجود داره، داشتن معرف هم به عنوان راه جایگزین رای ایمیل آکادمیک تعیین شد، متاسفانه چون این شرط از اصلی ترین شرایط برای عضویت هست نمیشه کلا حذفش کرد (حداقل تا زمانی که جایگزینی برای معرفی نشه). نمیدونم راه دیگه ای که بتونه این اطمینان رو ایجاد کنه که از وقت کاربران سوء استفاده نشه در ذهن دارید یا خیر، لطفا اگه پیشنهادی دارید بفرمایید.
    ناگهان خوابی مرا خواهد ربود ...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanic

سلام
    من از دانشگاه خودمون چند بار درخواست ایمیل آکادمیک کردم، ولی موفق نشدم.
    از طرفی هم ترم آخر کارشناسی هستم و برای نوشتن و تکمیل پروژه تخصصی به مقالاتی که از شما عزیزان درخواست میکنم، خیلی نیاز دارم
    (اوایل که این تاپیک دانلود مقاله رو پیدا کردم، باور نمیکردم کسانی هم باشند که از وقت و ... خودشون جهت دانلود و آپلود مقالات استفاده کنند)
    از همه شما عزیزانی که در این راه زحمت میکشید خیلی سپاسگذارم.

Junior Member

به نام خدا
    متشکرم از طرحتون
    یه پیشنهاد داشتم
    در مورد مقاله به نظر من خوبه که هر کسی که داره روی مقاله ای کار می کنه اون موضوع رو تو سایت بذاره تا دوستان علاقه مند با هم کمک کنن و یک مقاله خوب از آب در بیاد.
    این همکاری می تونه خیلی مفید باشه
    شاد و تندرست باشید

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alix7 نمایش پست ها
    سلام به همه قدیمی های سایت اقا من ازتون اول تشکر میکنم که این همه وجدان دارید و بقولی حواستون به تاپیک هست
    با تشکر

دوست من، من هم مثل شما و خیلی از دوستان دیگه که وقت میگذارند اینجا، یک کاربر هستم و فقط نظر شخصی ام رو در این زمینه میگم؛

در مورد بررسی درخواست ها، بنظرم با اعلام اینکه هر کاربر درخواست کننده در چه رشته ای تحصیل میکنه، خیلی از موارد خارج حذف میشه، یعنی به عنوان مثال کاربری که رشته تحصیلی اش رو "مدیریت" اعلام کرده، اگر درخواست مقاله ای در مورد آلیاژها بده (واقعا چنین چیزی بوده و سایر دوستان هم حتما برخورد کرده اند) هم مدیر مربوطه و هم کاربری که وقت میگذاره میدونه که این کاربر، به قول معروف زده جاده خاکی

من هم با شما موافقم که اصل فروم بر پایه به اشتراک گذاشتن تجربیات است (همونطور که خیلی از دوستان همین کار رو انجام میدهند) ولی بنظر شما کسی که این انتظار رو از سایرین داره که تجربیات خودشون رو به اشتراک بگذارند، خودش نباید تجربه اش رو به اشتراک بگذاره؟ بحث مشارکت به این معنی بود که این کاربر فقط در تاپیک درخواست مقاله ارسال نداشته باشه و در سایر قسمت های فروم که اطلاعاتی داره، این اطلاعات رو با سایرین سهیم بشه ولی متاسفانه خیلی از دوستان که (حتی کسانی که سابقه عضویتشون از من خیلی بیشتره) تعداد ارسال هاشون در سایر بخش ها به انگشت های دست هم نمیرسه، در زمینه درخواست مقاله فعال هستند!

در مورد ایمیل آکادمیک هم صحبت های بسیاری بین دوستان و مدیران مربوطه صورت گرفت ولی خب همون طور که میلاد عزیز اشاره کرد، اگر دوستان پیشنهاد دیگه ای دارند، فکر کنم همه خوشحال بشوند، بشنوند
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط smonabav نمایش پست ها
    دوست من، من هم مثل شما و خیلی از دوستان دیگه که وقت میگذارند اینجا، یک کاربر هستم و فقط نظر شخصی ام رو در این زمینه میگم؛

در مورد بررسی درخواست ها، بنظرم با اعلام اینکه هر کاربر درخواست کننده در چه رشته ای تحصیل میکنه، خیلی از موارد خارج حذف میشه، یعنی به عنوان مثال کاربری که رشته تحصیلی اش رو "مدیریت" اعلام کرده، اگر درخواست مقاله ای در مورد آلیاژها بده (واقعا چنین چیزی بوده و سایر دوستان هم حتما برخورد کرده اند) هم مدیر مربوطه و هم کاربری که وقت میگذاره میدونه که این کاربر، به قول معروف زده جاده خاکی

من هم با شما موافقم که اصل فروم بر پایه به اشتراک گذاشتن تجربیات است (همونطور که خیلی از دوستان همین کار رو انجام میدهند) ولی بنظر شما کسی که این انتظار رو از سایرین داره که تجربیات خودشون رو به اشتراک بگذارند، خودش نباید تجربه اش رو به اشتراک بگذاره؟ بحث مشارکت به این معنی بود که این کاربر فقط در تاپیک درخواست مقاله ارسال نداشته باشه و در سایر قسمت های فروم که اطلاعاتی داره، این اطلاعات رو با سایرین سهیم بشه ولی متاسفانه خیلی از دوستان که (حتی کسانی که سابقه عضویتشون از من خیلی بیشتره) تعداد ارسال هاشون در سایر بخش ها به انگشت های دست هم نمیرسه، در زمینه درخواست مقاله فعال هستند!

در مورد ایمیل آکادمیک هم صحبت های بسیاری بین دوستان و مدیران مربوطه صورت گرفت ولی خب همون طور که میلاد عزیز اشاره کرد، اگر دوستان پیشنهاد دیگه ای دارند، فکر کنم همه خوشحال بشوند، بشنوند
    اقا شما اختیار داری هیروی سایت هستی
    موافقم طرح جالبه هستش اما میدونی ممکنه یه جاهایی گیر بکنه این قضیه
    مثلا فک کن من فیلدم مدیریت هستش اعلام هم میکنم مدیریت حالا اگه بخام واسه پایان نامه مثلا یه شبیه سازی بکنم واسه کارم میام یه مقاله مثلا متلب یا شبکه عصبی درخواست میدم .
    اون کسی که قراره چک کنه (که من تاکید میکنم مدیران سایت نباشن چون کارش یکم دردسر داره) احتمالا نمیاد مقاله رو بخونه که میاد عنوانش رو میخونه و میگه مدیریت چه ربطی داره به متلب و نهایتاً نتیجه چی میشه ؟ ریجکت
    بازم میگم طرح طرح درستیه اما باید یکم پخته تر بشه یه روش متناسب جون دار پیدا کنیم ...
    اقا نگید این اومد فقط مشکلات رو برشمردا
    فک کنم یه طرحی که میلاد داد بهتر باشه
    اولا هفتگی فروم باز بشه و آخر هفته بسته شه
    دوماً تو هفته تعداد درخواست محدود بشه مثلا 20 تا پست و هر پست حداکثر 3 تا مقاله (فک کنم اینا رو بشه تو خود سیستم سایت پیاده کرد و دیگه لازم نباشه یکی هی اینا رو چک کنه)

ApplyAbroad Champion

با سلام

ممنون از نظراتتون. اینطور نیست که مدیران همه کاربران را زیر نظر بگیرن و دائم چک کنند، بلکه تنها زمانی که نیاز بود، پست ها بررسی می شود و سپس به خود کاربر پیام داده می شود، اگر پاسخ قانع کننده ای داده شد، مشکلی پیش نمی آید، در غیر اینصورت طبق قوانین برخورد می شود.

همان طور که میلاد عزیز توضیح دادند، ما از کاربران شناخته شده فروم ایمیل آکادمیک نخواهیم خواست. سایر دوستانی که ایمیل آکادمیک ندارند، به هر نحوی بتوانند اثبات کنند که محقق هستند، تاپیک ویژه آن ها ایجاد می شود. کسانی که دانشجو هستند، ولی ایمیل آکادمیک ندارند، میتوانند از استاد خود برای این موضوع کمک بگیرند. دوستانی که دیگر دانشجو نیستند و محقق هستند، باید حداقل یک مقاله داخلی یا خارجی داده باشند، صفحه اول مقاله را برای ما ارسال نمایند، تا به ایمیل موجود در مقاله، ایمیل تایید فرستاده شود.

با تشکر
    لطفا پست نامرتبط و خلاف مقررات را گزارش فرمایید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA

سلام به همه
    با حرفایی که دوستم studentz زدن من یه موضوعی به ذهنم رسید
    اول بگم که بنظرم نمیشه واسه قضیه راه حلی صد در صد ای پیدا کرد چون مجموعه باید باز باشه تا در دسترس همه باشه اما خوب نباید بی حساب کتب هم باشه ها!!!
    نکته ای که مد نظرمه در مورد همین سناریو هایی که مدیران برای احراز دانشجو بودن(همون دانشجو یا پژوهشگر بودن) دارن پیشنهاد میدن اونم اینه که اصلا فرض کنید یه دانشجوی تازه وارد(ترم اولی) یه مقاله بخاد اینجوری دسترسی بهش نمیشه داد که اینطوری عملا داریم ورود به سایت روسخت میکنیم.
    من همه حرفم اینه که اگه ما بجای اینکه بیایم واسه مشکلمون (که همانا تعداد زیاد درخواست مقاله توسط کاربران جاری سایت هستش) راه حل پیدا کنیم داریم مساله جدیدی ایجاد میکنیم برای افرادی که ازین به بعد دارن میان تو سایت به علاوه اینکه خوب قبل تری هایی که زیاد شناس نیستن واسه ادامه فعالیتشون ممکنه با مشکل مواجه میشن(سر همین قضیه احراز دانشجو بودن) این قضیه خودش یه پروسه زیادی رو در بر خواهد گرفت که وزن قضیه میافته رو دوش مدیران .
    بنظر من حالا مدیران عزیز که دارن زحمت میکشن بیان توجهشون رو بذارن روی همین مساله که یه چاره ای بیاندیشیم برای تعداد زیاد درخواستها و علل اون
    که البته یکی ازین دلایل همین قضیه هستا که کاربرایی هستن که اصلا دانشجو (پژوهشگر و حالا عضو جامعه دانشگاهی کشور) نیستن و شاید (تاکید میکنم شاید) قصدشون سوء استفاده باشه .
    اما خوب بنظرم این مورد فقط یکی از دلایل مشکل ماست و شاید مشکل دلایل دیگری هم داشته باشه . مثلا مقاله های تکراری که بعلت ندانستن اطلاعات مقاله که شخص قبلی درخواست داده مقاله مجدد درخواست داده میشه فک کنم دلایل دیگه ی هم باشه که اگه فکر کنیم احتمال زیاد بتونیم برا همش راه حلهای خوبی پیشنهاد بدیم.
    در نهایت تشکر میکنم از همه بچه ها که واسه همدیگه داریم زحمت میکشیم و به هم کمک میکنیم تا همه با هم رشد کنیم!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)