صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 56

موضوع: ایجاد محدودیت برای تاپیک دانلود مقاله به صورت رایگان

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ایجاد محدودیت برای تاپیک دانلود مقاله به صورت رایگان

نقل قول نوشته اصلی توسط alix7 نمایش پست ها
    سلام به همه
    با حرفایی که دوستم studentz زدن من یه موضوعی به ذهنم رسید
    اول بگم که بنظرم نمیشه واسه قضیه راه حلی صد در صد ای پیدا کرد چون مجموعه باید باز باشه تا در دسترس همه باشه اما خوب نباید بی حساب کتب هم باشه ها!!!
    نکته ای که مد نظرمه در مورد همین سناریو هایی که مدیران برای احراز دانشجو بودن(همون دانشجو یا پژوهشگر بودن) دارن پیشنهاد میدن اونم اینه که اصلا فرض کنید یه دانشجوی تازه وارد(ترم اولی) یه مقاله بخاد اینجوری دسترسی بهش نمیشه داد که اینطوری عملا داریم ورود به سایت روسخت میکنیم.
    من همه حرفم اینه که اگه ما بجای اینکه بیایم واسه مشکلمون (که همانا تعداد زیاد درخواست مقاله توسط کاربران جاری سایت هستش) راه حل پیدا کنیم داریم مساله جدیدی ایجاد میکنیم برای افرادی که ازین به بعد دارن میان تو سایت به علاوه اینکه خوب قبل تری هایی که زیاد شناس نیستن واسه ادامه فعالیتشون ممکنه با مشکل مواجه میشن(سر همین قضیه احراز دانشجو بودن) این قضیه خودش یه پروسه زیادی رو در بر خواهد گرفت که وزن قضیه میافته رو دوش مدیران .
    بنظر من حالا مدیران عزیز که دارن زحمت میکشن بیان توجهشون رو بذارن روی همین مساله که یه چاره ای بیاندیشیم برای تعداد زیاد درخواستها و علل اون
    که البته یکی ازین دلایل همین قضیه هستا که کاربرایی هستن که اصلا دانشجو (پژوهشگر و حالا عضو جامعه دانشگاهی کشور) نیستن و شاید (تاکید میکنم شاید) قصدشون سوء استفاده باشه .
    اما خوب بنظرم این مورد فقط یکی از دلایل مشکل ماست و شاید مشکل دلایل دیگری هم داشته باشه . مثلا مقاله های تکراری که بعلت ندانستن اطلاعات مقاله که شخص قبلی درخواست داده مقاله مجدد درخواست داده میشه فک کنم دلایل دیگه ی هم باشه که اگه فکر کنیم احتمال زیاد بتونیم برا همش راه حلهای خوبی پیشنهاد بدیم.
    در نهایت تشکر میکنم از همه بچه ها که واسه همدیگه داریم زحمت میکشیم و به هم کمک میکنیم تا همه با هم رشد کنیم!!!

دوست من، دانشجوی ترم اولی، فکر نمیکنم دروس تخصصی داشته باشه که نیاز به دریافت و دانلود مقاله پیدا کنه! (حداقل تا ترم 2 فکر نمیکنم دروس تخصصی ارائه بشه) مگر اینکه برای اخلاق اسلامی و تربیت بدنی هم جدیدا نیاز به ترجمه مقاله باشه! حتی اگر بخواد وارد سایت بشه براحتی (من متوجه نشدم چرا اعمال محدودیت در قسمت درخواست مقالات میتونه باعث سختی ورود به سایت بشه؟) مشکلی نخواهد داشت و میتونه در سایر بخش های فروم فعالیت داشته باشه یا از تجربیات دیگران استفاده کنه و البته تجربه اش رو با دیگران به اشتراک بگذاره...

دوست من، در ابتدا برای مقابله با مشکل تعداد درخواست زیاد مقاله توسط کاربران جاری بود که بحث ایجاد محدودیت درخواست ها مطرح شد و خب مسلما بنظرم این طبیعی است که اگر کسی جدیدا وارد فضایی بشه باید به قوانین اون فضا و محیط احترام بگذاره (که یکی از این قوانین میتونه محدودیت درخواست مقالات با راه حل های ارائه شده باشه)

در مورد مقالات تکراری هم قبلا در این مورد بحث و گفتگو شده، شما در نظر بگیر تعدادی از کاربران حتی سوالاتی رو که در فروم هست، جستجو نکرده و سوال تکراری شون رو مطرح میکنند، بعد این کار رو در مورد مقالات انجام بدهند؟! ضمن اینکه برای دستیابی به این منظور هم باید یک الگوی مشخصی برای درخواست مقالات ارائه کرد (مثل نام مقاله، نام ژورنال، volume و شماره دقیق صفحه) از طرفی دقیقا چند نفر میتونند زمینه کاری کاملا مشابهی داشته باشند تا مقالات درخواستی شون هم یکی باشه؟ ضمن اینکه بنظرم با سبک جدید ساماندهی درخواست مقالات (یعنی چیزی که الان اجرا داره میشه) یافتن مقالات مشابه برای کاربران راحت تر خواهد بود چون در تاپیک ویژه هر کاربر، زمینه های تحقیقاتی و مطالعاتی اون کاربر ذکر میشه و خب جستجو در بین 50 درخواست در ماه، به مراتب بسیار راحت تر از جستجو در بین 3000 درخواست است!!

با احترام بسیار به نظر شما دوست من، دوستان و بالاخص مدیرانی که از ابتدا طرح محدودیت درخواست مقالات رو پیشنهاد دادند، با کمی و کاستی های این طرح و شیوه درخواست آشنا بوده و هستند، ولی بنظرم اینکه فقط ایرادات این شیوه رو بدون ارائه راه حلی یادآوری کرد، مسلما مشکلی رو برطرف نخواهد کرد. من باز هم تاکید میکنم، شما بزرگوار اگر برای هر یک از ایراداتی که برشمردید راه حلی هم به نظرتون میرسه، تمامی دوستان صمیمانه خوشحال خواهند شد که اونها رو بشوند

ضمن اینکه تا من روحیه کمک به سایرین رو نداشته باشم، نباید این روحیه رو از دیگران در قبال خودم، انتظار داشته باشم...

موفق باشید
    ویرایش توسط smonabav : March 13th, 2013 در ساعت 04:46 PM دلیل: دلیل خاصی نداشت!
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA

سلام به همه دوستان
    قبل از همه چیز من بگم که اگر من بعضی موارد رو مطرح میکنم دلیل نادیده گرفتن زحمات دوستان نیست و ذات مطرح شدن موارد یعنی ما همه دیدگاهمون نسبت به قضایا با هم تفاوت داره فقط همین نه چیز دیگه ای
    در ضمن منکر این قضیه نمیشه شد که خیلی از کسانی که سایت رو نمیشناسن با سرچ دانلود مقاله ممکنه بیان تو سایت و اگه سرویس دانلود مقاله محدود بشه ممکنه دیگه نفراتی که ازین طریق میومدن تو سایت دیگه نیان اینجوریه که ورود به سایت سخت میشه دوست بزرگوار من(من خودم بار اول با دانلود مقاله اومدم تو سایت بعدش به مرور بخشهای دیگه هم رفتم اما خوب اگه قرار بود از اول مقالم دانلود نمیشد شاید همون دفه بار اول و آخرم بود که اومدم اینجا. بنظرم رویکرد سایت در جذب افراد باشه نه دفع اونها (البته این مبحث administrator سایت ه و فک کنم ایشون باید تصمیم بگیرن))

در نهایت نقل قولی کنم از استاد مدیریت دکتر الوانی :اینکه میگن اگه راه حل نداری پس مشکل رو هم مطرح نکن چون مسلما مشکلی رو برطرف نخواهد کرد حرف درستی نیس.مثالشم اینه فک کنید شما بیمار میشید خوب شما مشکل رو میفهمید (بیمار هستید) اما نمیگید که چون راه حل رو نمیدونم پس مشکلم رو هم مطرح نکنم... بر عکس تشریف میبرین پیش پزشک متخصص که کارش و تخصصش حل مشکل شماس و ایشون بهتون دستور العمل میدن مشکلتون حل شه"
    حالا هم اگه من مشکلی رو برشمردم قصدم سیاه نمایی نیس چه همه میدونیم رنک سایتمون تو جامعه دانشگاهی کشور چقد بالاس. هدف از برشمردن مشکلات اینه که شاید مشکلی که من دیدم و اما خودم راه حلی براش به ذهنم نرسید با تکیه بر هوش و خرد جمعی همه کاربرای سایت شاید راه حل بهتری براش پیدا بشه بالاخره قرار نیس که همه چیزو یه نفر بدونه که .
    در نهایت من هم مثل دوست عزیزم محمد جان از راه حلهای همه دوستان استقبال میکنم چون همه دوستان من هستید و ازتون یاد میگیرم .
    در مورد تعداد مقاله ها و سبک جدید هم هر چی مدیران تصمیم بگیرند ما تبعیت میکنیم .
    به امید موفقیت ...
    آقا در ضمن ترم یکی منظورم ارشد بود !!!
    ویرایش توسط alix7 : March 14th, 2013 در ساعت 05:51 PM دلیل: یه چیز کوچولو یادم رفته بود
    دل گر چه درین بادیه بسیار شتافت..........یک موی ندانست ولی موی شکافت
    اندر دل من هزار خورشیدبتافت.........آخر به کمال ذره ای راه نیافت

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alix7 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    قبل از همه چیز من بگم که اگر من بعضی موارد رو مطرح میکنم دلیل نادیده گرفتن زحمات دوستان نیست و ذات مطرح شدن موارد یعنی ما همه دیدگاهمون نسبت به قضایا با هم تفاوت داره فقط همین نه چیز دیگه ای
    در ضمن منکر این قضیه نمیشه شد که خیلی از کسانی که سایت رو نمیشناسن با سرچ دانلود مقاله ممکنه بیان تو سایت و اگه سرویس دانلود مقاله محدود بشه ممکنه دیگه نفراتی که ازین طریق میومدن تو سایت دیگه نیان اینجوریه که ورود به سایت سخت میشه دوست بزرگوار من(من خودم بار اول با دانلود مقاله اومدم تو سایت بعدش به مرور بخشهای دیگه هم رفتم اما خوب اگه قرار بود از اول مقالم دانلود نمیشد شاید همون دفه بار اول و آخرم بود که اومدم اینجا. بنظرم رویکرد سایت در جذب افراد باشه نه دفع اونها (البته این مبحث administrator سایت ه و فک کنم ایشون باید تصمیم بگیرن))

در نهایت نقل قولی کنم از استاد مدیریت دکتر الوانی :اینکه میگن اگه راه حل نداری پس مشکل رو هم مطرح نکن چون مسلما مشکلی رو برطرف نخواهد کرد حرف درستی نیس.مثالشم اینه فک کنید شما بیمار میشید خوب شما مشکل رو میفهمید (بیمار هستید) اما نمیگید که چون راه حل رو نمیدونم پس مشکلم رو هم مطرح نکنم... بر عکس تشریف میبرین پیش پزشک متخصص که کارش و تخصصش حل مشکل شماس و ایشون بهتون دستور العمل میدن مشکلتون حل شه"
    حالا هم اگه من مشکلی رو برشمردم قصدم سیاه نمایی نیس چه همه میدونیم رنک سایتمون تو جامعه دانشگاهی کشور چقد بالاس. هدف از برشمردن مشکلات اینه که شاید مشکلی که من دیدم و اما خودم راه حلی براش به ذهنم نرسید با تکیه بر هوش و خرد جمعی همه کاربرای سایت شاید راه حل بهتری براش پیدا بشه بالاخره قرار نیس که همه چیزو یه نفر بدونه که .
    در نهایت من هم مثل دوست عزیزم محمد جان از راه حلهای همه دوستان استقبال میکنم چون همه دوستان من هستید و ازتون یاد میگیرم .
    در مورد تعداد مقاله ها و سبک جدید هم هر چی مدیران تصمیم بگیرند ما تبعیت میکنیم .
    به امید موفقیت ...
    آقا در ضمن ترم یکی منظورم ارشد بود !!!
    سلام،

ممنونم از اینکه مشارکت میکنید. من هم با شما موافقم که بهتره مشکلات مطرح بشه، حتی اگه راه حلی براش نمیتونید پیشنهاد کنید. من هم منظورم این نبود که راه حلی اگه ندارید مشکل رو هم مطرح نکنید، منظور بنده این بود که همانطور که شما مشکل رو اشاره کردید، ما پیشنهادات شما رو هم با علاقه میشنویم و سعی میکنیم برای بهتر شدن انجمن تلاش کنیم. که این همون هدفی هست به براش متعهد شدیم.

این روزها این مسئله شدیدا فکر خودم رو مشغول کرده و امیدوارم بتونیم زودتر راه حل خوبی براش پیدا کنیم. در حال حاضر تنها پیشنهادی که متونم بکنم اینه که دوستان فعالیت مفید خودشون رو انجمن زیاد کنن. به قول smonabav عزیز اینجوری میتونیم همه به هم کمک کنیم و همه با هم و دوش به دوش هم پیشرفت کنیم و در یک بازی برد-برد شرکت کنیم. مطمئن هستم کاربران عزیزی که زحمت دانلود مقاله رو میکشن هم خوشحال خواهند شد اگه ببینن کمکی که میکنن باعث تقویت حس همکاری و مسئولیت پذیری در بین سایرین میشود.

به هر صورت، من و سایر مدیران تمام سعی خودمون رو برای برطرف کردن این مشکل میکنیم و خواهش میکنم در صورتی که پیشنهادی در ذهن دارید بفرمایید.
    ناگهان خوابی مرا خواهد ربود ...

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

سلام دوستان
    همگی خسته نباشید
    1. به نظرم اون قسمت مشارکت متقابل در تهیه مقالات دیگران اگه اختیاری باشه بهتره. مسلما خیلی از بچه ها به منابع دسترسی ندارند.
    2. یک پیشنهاد دیگه هم داشتم : فروم حدود 112000 تا عضو داره که 11000 تاش عضو فعال هستند. فرض کنیم 10 درصد اعضای فعال یا به عبارتی 1 درصد اعضای فروم درخواست ایجاد تاپیک مقاله بدهند ، میشه حدود 1000 تاپیک !!! به جای اینکه بیایم برای هر کاربر یک تاپیک ویژه درخواست مقاله ایجاد بکنیم ، تاپیک هایی با موضوعات گوناگون ایجاد بکنیم. مثلا تاپیک ویژه برق الکترونیک تخصص طراحی مدار مجتمع نوری زیر شاخه X مثلا. اینجوری مقاله ها هم بصورت موضوعی دسته بندی میشن و برای بقیه هم قابل استفاده میشه. هر کس هم خواست مشارکت متقابل بکنه میدونه که کجا و کدوم تاپیک بره.
    خیلی ممنون
    .You can either have results or excuses; not both

Senior Member mdemehri آواتار ها

درود.
    من چند ماه پیش یه پیشنهاد دادم و مدیران محترم فقط نگاه کردن و چیزی نگفتن!

ببینید می شه 2 تا کار کرد.

1- بیاید برای هر دیتا بیس یه تاپیک جداگانه در نظر بگیرید ( یا هر 2-3 دیتا بیس) و مثلاً بگید هر کاربر هر 12 ساعت می تونه 10 تاپست بذاره.

2- بیاید هر 2-3 رشته ای که با هم مرتبط هستن یه تاپیک بزنید. مثلاً مهندسی برق و کامپیوتر / معماری و عمران و شهر سازی و.....

اینی که اومدید برای هر کاربر یه تاپیک زدید و محدودیت های نه چندان جالبی اتخاذ کردید اصلاً جالب نیست و کسی که سریع به مقاله نیاز داره کارش می مونه! هدف مگه کمک کردن نیست؟ پس چرا اینقدر کاربر ها رو از انواع گیت های سکیوریتی رد می کنید؟
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!
    از پاسخ به هر گونه سئوال شخصی معذوریم. حتی شما دوست عزیز

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid_Adljuy نمایش پست ها
    سلام دوستان
    همگی خسته نباشید
    1. به نظرم اون قسمت مشارکت متقابل در تهیه مقالات دیگران اگه اختیاری باشه بهتره. مسلما خیلی از بچه ها به منابع دسترسی ندارند.
    2. یک پیشنهاد دیگه هم داشتم : فروم حدود 112000 تا عضو داره که 11000 تاش عضو فعال هستند. فرض کنیم 10 درصد اعضای فعال یا به عبارتی 1 درصد اعضای فروم درخواست ایجاد تاپیک مقاله بدهند ، میشه حدود 1000 تاپیک !!! به جای اینکه بیایم برای هر کاربر یک تاپیک ویژه درخواست مقاله ایجاد بکنیم ، تاپیک هایی با موضوعات گوناگون ایجاد بکنیم. مثلا تاپیک ویژه برق الکترونیک تخصص طراحی مدار مجتمع نوری زیر شاخه X مثلا. اینجوری مقاله ها هم بصورت موضوعی دسته بندی میشن و برای بقیه هم قابل استفاده میشه. هر کس هم خواست مشارکت متقابل بکنه میدونه که کجا و کدوم تاپیک بره.
    خیلی ممنون
    با سلام

تمام شرط ها عمومی هستند و هیچ شرطی اجباری نیست. کسانی که می توانند مشارکت کنند، تایید می شوند، اما این بدان معنی نیست که کسانی که نمی توانند مشارکت کنند تایید نمی شوند.

برای اینکه امکان شمارش مقالات هر کاربر وجود داشته باشد، به اسم هر کاربر یک تاپیک ایجاد شده است. تاپیک های کلی این امکان را به ما نمی دهد. غیر از این کنترل داریم به درخواست ها و هم اینکه لازم نیست چک کنیم که کاربری که درخواست داده است، تایید شده است یا نه، چون وقتی تاپیک به اسم کاربر را ایجاد کردیم یعنی تایید دارد. و اگر دیدیم که کسی درخواست های با موضوعات مختلف میدهد، متوجه می شویم. چون در حال حاضر به غیر از مدیران کسی نمی تواند در انجمن درخواست مقاله، تاپیک ایجاد کند و کسی هم نمی تواند در تاپیک کاربر دیگر، مقاله درخواست دهد.

شیوه جدید مشکلی در پاسخگویی به کاربران ایجاد نکرده است.

همان طور که در پست اول ذکر شد، محدودیت ها برای جلوگیری از سوءاستفاده است. کاربری که ماهی 100 تا 200 مقاله درخواست میداد و ادعا میکرد که این مقالات را برای پایان نامه می خواهد، باید اکنون بتواند با ایمیل آکادمیک ثابت کند که دانشجو بوده است. وقتی ما به کاربری مشکوک میشدیم، ایشان طی چند روز دیگر مقاله ای درخواست نمیداد، در عوض کاربران تازه واردی در اولین پست خود مستقیم به تاپیک درخواست مقاله می آمدند و درخواست مقاله می دادند. از طرفی هم نمیشد که هر کاربری که مشکوک شدیم، با منع کاربری مواجه شود. زمانی که محدودیتی وجود نداشت، بیشترین درخواست ها از طرف کاربران تازه وارد بود، و کاربران قدیمی فروم ماهی چند مقاله بیشتر نمیخواستند.

مدیران مدت هاست که در این مورد بحث می کنند و درحال حاضر شیوه ارائه شده ، با توجه به امکانات نرم افزار فروم، بهترین شیوه ای است که به نظر ما رسیده است. لطفا کسانی که میخواهند از امکانات استفاده کنند، فرم را پر کنند و اجازه بدهند که مدیران درخواست آن ها بررسی کنند.

ممنون
    لطفا پست نامرتبط و خلاف مقررات را گزارش فرمایید.

ApplyAbroad Senior Veteran

درود

این رو در راستای سخنان دوستان با سلایق مختلف عرض می کنم . اصولا من هیچ وقت نسبت به اینجور مسائل بین کاربران و مدیران نظری نمی دم چون هر کدوم سطوح متفاوت و سیاست گذاری های متفاوتی دارند . اما من با این زوشی که صورت گرفته موافقم . علتش هم کاملا واضحه ... اگر این آداب استفاده رایگان از امکانات رو بلد بودیم که ناشی از انسانیت هست به جای دور زدن ، سوء استفاده کردن ، .... منوال بر طبق قبل می بود . جهت اطلاع دوستان در سطوح مدیریتی انجمن هایی است که شما قادر به دیدنش نیستین که در اونجا خیلی از مسائل همچون شاید هفته ها تحت بررسی قرار می گیره ... چطور ؟!!! الان عرض می کنم . فقط واسه این مسئله رو عرض می کنم : ابتدا در تاپیک مدیران ارشد مورد مطرح و بررسی میشه در صورت توافق به تاپیک مدیران بخش و سبز می رسه ... درصورت توافق ... عواقب مسئله مورد بررسی ارائه کننده نظرو مدیر بخش قرار می گیره ... بعد در تاپیک عمومی مطرح میشه و نظرات کاربران و عزیزان درخواست میشه بعد تصمیم به اجراش گرفته میشه ... در یک اجتماع لزومی نداره همه موافق مسئله ای باشند چرا که اسمش روش هست اجتماع ... یعنی رای اکثریت . حال اگر رای بطوری بود که تصمیم گیری رو برای طرفین مشکل کرد با توجه به عواقبی که بررسی شده تصمیم گرفته میشه ... .

Students عزیز از جمله اشخاصی هستند که حرف اولشون همیشه در ارائه ایده ها و سیاست گذاری ها ... مطرح کردن در تاپیک عمومی و نظرات دوستان هست . بطوری که برخی موارد من هم کفری میشم که چرا هر مسئله ای رو به شو می زاره ... اگر به حجم تاپیک دقت بفرمایین متوجه عمق مسئله خواهید شد . عین همین در انجمن های مدیران هست . پس کم لطفی هست مخصوصا در رابطه با ایشون و میلاد عزیز ... .

جدا دوستان چه لزومی داره مدیران میلاد و بقیه که حالا مرتبط هستن با این تاپیک وقتشون رو بزارن برای اینجور کارا ؟!!! هیچ چیزی به مدیران نمی رسه جز انگیزه ای که در قبال دریافت اطلاعات از کاربران و مدیران قدیمی دارند . پس اصلا میلاد و Students عزیز بیکارن بیان این همه زحمت بکشن تو این فروم مجازی که در واقع ارزش حداقل مادی حضور نداره !!!

خوب اگر دوستان سوءاستفاده نمی کردند از این قضیه که اگه بخوایم مطرح کنیم یه تاپیک باید واسش باز کرد اما قوانین مدیریتی اجازه نمی ده ... طبیعتا این محدودیت ها صورت نمی گرفت .

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

سلام دوستان
    همگی خسته نباشید
    من یک پیشنهاد به ذهنم رسیده که امیدوارم به درد بخوره :

به نظر من ایجاد تاپیک درخواست مقاله برای هر عضو کار جالبی نیست. اینجوری ممکنه به زودی شاهد هزاران تاپیک درخواست مقاله باشیم. رسیدگی به این حجم بالای تاپیکها کار مشکلیه. قبلا افراد زیادی در ارائه مقاله کمک میکردند ولی الان با مجزا شدن تاپیک برای هر فرد و تعدد بیش از حد آنها عملا نمیتونن کمکی بکنند.
    پیشنهاد من اینه که به جای ایجاد تاپیک برای هر کاربر ، بعد از اینکه کاربر مورد نظر توسط مدیران تایید شد و زمینه های مورد علاقه اون شناسایی شد ، یک مهر تاییدی کنار آواتار اون کاربر زده بشه تا معلوم بشه این کاربر اجازه درخواست مقاله را داره. میشه پایین آواتار که تاریخ عضویت و ارسال ها و . . . را نوشته ، یک گزینه هم اضافه کرد مثل این : " مجاز به درخواست مقاله در زمینه های مهندسی برق . . . " و یا مثل این : " فعلا مجاز به درخواست مقاله نمی باشد "
    برای محدود کردن تعداد درخواست های مقاله هم میشه یک counter اضافه کرد کنار آواتار که صرفا تعداد پست ها در تاپیک درخواست مقاله در ماه جاری را نشون بده.
    همچنین میشه تاپیک های درخواست مقاله را یا بر اساس رشته و یا بر اساس ژورنال و یا هر دو دسته بندی کرد. اینجوری کسانی که میخان کمک بکنند برای ارائه مقاله راحت تر میتونند در تاپیک مورد نظر مشترک بشوند.

امیدوارم پیشنهاداتم مفید بوده باشه.
    موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid_Adljuy نمایش پست ها
    سلام دوستان
    همگی خسته نباشید
    من یک پیشنهاد به ذهنم رسیده که امیدوارم به درد بخوره :

به نظر من ایجاد تاپیک درخواست مقاله برای هر عضو کار جالبی نیست. اینجوری ممکنه به زودی شاهد هزاران تاپیک درخواست مقاله باشیم. رسیدگی به این حجم بالای تاپیکها کار مشکلیه. قبلا افراد زیادی در ارائه مقاله کمک میکردند ولی الان با مجزا شدن تاپیک برای هر فرد و تعدد بیش از حد آنها عملا نمیتونن کمکی بکنند.
    پیشنهاد من اینه که به جای ایجاد تاپیک برای هر کاربر ، بعد از اینکه کاربر مورد نظر توسط مدیران تایید شد و زمینه های مورد علاقه اون شناسایی شد ، یک مهر تاییدی کنار آواتار اون کاربر زده بشه تا معلوم بشه این کاربر اجازه درخواست مقاله را داره. میشه پایین آواتار که تاریخ عضویت و ارسال ها و . . . را نوشته ، یک گزینه هم اضافه کرد مثل این : " مجاز به درخواست مقاله در زمینه های مهندسی برق . . . " و یا مثل این : " فعلا مجاز به درخواست مقاله نمی باشد "
    برای محدود کردن تعداد درخواست های مقاله هم میشه یک counter اضافه کرد کنار آواتار که صرفا تعداد پست ها در تاپیک درخواست مقاله در ماه جاری را نشون بده.
    همچنین میشه تاپیک های درخواست مقاله را یا بر اساس رشته و یا بر اساس ژورنال و یا هر دو دسته بندی کرد. اینجوری کسانی که میخان کمک بکنند برای ارائه مقاله راحت تر میتونند در تاپیک مورد نظر مشترک بشوند.

امیدوارم پیشنهاداتم مفید بوده باشه.
    موفق باشید
    سلام دوست عزیز، خیلی ممنون از پیشنهاد خوبتون. اینکار را فروم های دریافت مقاله انجام میدن، البته آن ها از نرم افزار Discuz! استفاده می کنند که این قابلیت ها را دارد، اما نرم افزار vBulletin این امکانات را ندارد و اینکار یا نیاز به کد نویسی دارد که این قابلیت اضافه شود و یا اینکه به طور دستی انجام شود، که دادن لقب هم فقط توسط ادمین سایت قابل انجام است، و ایشون هم بهیچ وجه فرصت چنین کاری را ندارند و منطقی هم نیست که اینکار به صورت دستی انجام شود. بطور کلی هم مدیران انجمن مقاله سعی کردند که در این روش جدید وقت سایر مدیران فروم گرفته نشود. قبلا هم پیشنهاد داده شد که یک فروم جدید با این امکانات ایجاد شود که رد شد. پیشنهاد شما هم عالی است و ما هم خیلی دوست داریم که این امکان باشه، اما فعلا امکانش نیست.

نمی دونم چرا میفرمایید که دوستان فعال انجمن مقاله دیگه نمی توانند کمکی کنند، اتفاقا الان هر درخواست جدید به بالای صفحه میاید و مشخص می شود که درخواست جدید هست، دوستان عزیز هم در حال حاضر در حال کمک رسانی هستند و اگر مقاله ای بی پاسخ مانده، به علت عدم دسترسی است.
    لطفا پست نامرتبط و خلاف مقررات را گزارش فرمایید.

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

با سلام و تبریک سال نو خدمت همه دوستان گرامی،

در این مدت که قوانین جدید اجرا شده بیشترین بازخورد مربوط به شرط داشتن ایمیل اکادمیک بود. برای اینکه مشکل نداشتن ایمیل اکادمیک برای برای تعدادی از کاربران برطرف بشه تصمیم گرفته شد که قوانین انجمن مقاله مطابق زیر تغییر کند:
    شرایط عمومی برای مشارکت در انجمن دانلود مقاله:

1- حداقل زمان عضویت 2 ماه
    2-تعداد پست های بیش از 100، یعنی دارای لقب اعتباری Member
    3-داشتن ایمیل آکادمیک

- کاربرانی که شرط 2 و 1 (هر دو) را داشته باشند در صورت تایید مدیران مجاز به ارسال درخواست در تاپیک هستند.

- کاربرانی که شرط 3 را داشته باشند مجاز به ارسال درخواست در تاپیک هستند.
    در صورتی که پیشنهادی دیگری در ذهن دارید لطفا در همین تاپیک به اطلاع برسانید تا بعد از بحث و بررسی در موعد مناسب اجرا شوند.

در ضمن، مواردی که قبلا رد شده بودند مطابق قانون جدید بازنگری خواهند شد.
    ناگهان خوابی مرا خواهد ربود ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)