صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 56

موضوع: ایجاد محدودیت برای تاپیک دانلود مقاله به صورت رایگان

Member heavenboy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communications and Computer Networks Engineering, POLITO

پیش فرض پاسخ : ایجاد محدودیت برای تاپیک دانلود مقاله به صورت رایگان

سلام و عرض ادب
    داشتن ایمیل آکادمیک یعنی چییییی ؟
    این که حتما تو ut.ac.ir *** ایمیل داشته باشییییییییییییییییی ؟
    مگه چند درصد دانشجو های کشور تو دانشگاه های دولتی درس میخونن که ایمیل با دامنه دانشگاهی داشته باشن ؟
    پس دانشجو های دانشگاه های غیر انتفاعی ، آموزشکده های فنی و حرفه ای و ... چی ؟
    به اونا مقاله دادن نمیاد برادرای من ؟
    ببینم یعنی اگه یکی 100 پست داشته باشه یعنی تو زمینه علمی خیلی فعاله ؟
    آخه اینا هم شد معیار سنجش بچه هایی که دنبال مقاله دادنن ؟
    ببینم اصلا اگه الان یکی تازه بخواد وارد این مقوله بشه و لی چون تازه عضو شده نباید از لطف شما سهمی ببره ؟
    اگه همه میامدن اینجا و درخواست دانلود میدادن واسه این بود که این کار رایگان صورت میگرفت.
    خود من چند بار درخواست دادم و دعا کردم در حق کسی که این لطف رو داره انجام میده.
    تا وقتی که به درخواست بچه ها رسیدگی میکردین اونم رایگان خیلی عالی بود و دعای همه پشت سرتون.
    به نظرم با این اوصاف اگه برین یه وبسایت راه اندازی کنین مثل بقیه و پول بابت کارتون بگیرین خیلی سنگین تر از این کاره چون شرطو معیاراتون خیلی عجیبه.
    و اشکال هم اینه که شما فکر کردین مخاطباتون فقط افرادی هستن که تو دانشگاه های مطرح کشور درس میخونن یا افرادی که چندین مقاله اکسپت شده دارن یا افرادی که بالای 100 پست دارن.
    خواهشا اون فردی رو که تازه شروع به کار کرده و تو دانشگاه پیام نور یا غیر انتفاعی فلان شهرستان تو دورترین نقطه کشور درس میخونه و تازه عضو این وبسایت شده و پستی هم نداره ، پولم نداره و امیدشم کمک شما بود رو هم در نظر بگیرین.
    اینا معیار های خوبی نیست که بهش تکیه کردین.
    حق نگهدارتون
    خداوندا؛ یک عمر هر دردی به من دادی، حس می کنم عین نیازم بود !

ApplyAbroad Champion

سلام دوست گرامی،

در پست اول توضیح داده شد که چرا محدودیت قرار داده شده است. الان هم دریافت مقالات رایگان هست و رایگان خواهد ماند. شما بفرمایید که ما چه معیاری را قرار بدیم؟ محدودیت برای این ایجاد شد که عده ای سوءاستفاده میکردن، همان طور که اطلاع دارید که سایت هایی هستن برای هر مقاله از 1000 تومن تا 3000 تومن هزینه دریافت میکنن، ما از کجا باید تشخیص بدیم که کسی که درخواست مقاله می کند، مقاله را نمی فروشد؟ ومقاله را برای نیاز خود میخواهد، چندین یوزر هر روز به یوزرهای این بخش اضافه میشد و درخواست مقاله ها در حال افزایش بود و ما مجبور شدیم علی رغم میل باطنی این محدودیت را برای جلوگیری از سوءاستفاده از زحمات دوستان قرار بدیم، چون نمی تواستیم با هر یوزری که مشکوک شدیم برخورد کنیم.

ابتدا تنها معیار را ایمیل آکادمیک قرار دادیم و سپس برای اینکه محدودیت کمتر شود، حداقل 100 پست را هم قرار دادیم. بهرحال همیشه وقتی محدودیتی قرار داده می شود، ممکن هست عده ای متضرر شوند و این هم به علت عدم استفاده درست برخی از افراد از امکانات هست.

ضمن تشکر از انتقادتون، اما آیا پیشنهادی دارید؟
    لطفا پست نامرتبط و خلاف مقررات را گزارش فرمایید.

Member heavenboy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communications and Computer Networks Engineering, POLITO

نقل قول نوشته اصلی توسط studentz نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی،

در پست اول توضیح داده شد که چرا محدودیت قرار داده شده است. الان هم دریافت مقالات رایگان هست و رایگان خواهد ماند. شما بفرمایید که ما چه معیاری را قرار بدیم؟ محدودیت برای این ایجاد شد که عده ای سوءاستفاده میکردن، همان طور که اطلاع دارید که سایت هایی هستن برای هر مقاله از 1000 تومن تا 3000 تومن هزینه دریافت میکنن، ما از کجا باید تشخیص بدیم که کسی که درخواست مقاله می کند، مقاله را نمی فروشد؟ ومقاله را برای نیاز خود میخواهد، چندین یوزر هر روز به یوزرهای این بخش اضافه میشد و درخواست مقاله ها در حال افزایش بود و ما مجبور شدیم علی رغم میل باطنی این محدودیت را برای جلوگیری از سوءاستفاده از زحمات دوستان قرار بدیم، چون نمی تواستیم با هر یوزری که مشکوک شدیم برخورد کنیم.

ابتدا تنها معیار را ایمیل آکادمیک قرار دادیم و سپس برای اینکه محدودیت کمتر شود، حداقل 100 پست را هم قرار دادیم. بهرحال همیشه وقتی محدودیتی قرار داده می شود، ممکن هست عده ای متضرر شوند و این هم به علت عدم استفاده درست برخی از افراد از امکانات هست.

عده ای که نه بلکه خیلی ها متضرر شدند.
    پس با این اوصاف کمک خواستن واسه دانلود مقاله واسه منی که تو دامنه های دانشگاهی یا موسسات ایمیلی ندارم غیر ممکنه دیگه.

واقعا دیگه حرفی واسه گفتن ندارم.
    موفق باشید
    خداوندا؛ یک عمر هر دردی به من دادی، حس می کنم عین نیازم بود !

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط heavenboy نمایش پست ها
    عده ای که نه بلکه خیلی ها متضرر شدند.
    پس با این اوصاف کمک خواستن واسه دانلود مقاله واسه منی که تو دامنه های دانشگاهی یا موسسات ایمیلی ندارم غیر ممکنه دیگه.

واقعا دیگه حرفی واسه گفتن ندارم.
    موفق باشید
    سلام،
    شما لطفا ابتدا پست های این صفحه رو دقیق مطالعه بفرمایید تا متوجه دلیل وجود این محدودست بشید. این محدودیت رو با موافقت کاربران فعال، یعنی همون هایی که برای شما مقاله دانلود کردن، قرار دادیم. دلیل هم به صورت مختصر این بود که عده ای با ایجاد نام های کاربری مقالات رو در اینجا درخواست میدادن و در سایت های خودشون میفروختن. وظیفه مدیران هم اینه که مطمئن باشن از وقت و انرژی افرادی که میخوان به بقیه کمک کنن سوء استفاده نمیشه.

در ضمن، اگه قبلا از خدمات این انجمن استفاده کردید پس شناخت کافی نسبت به این انجمن دارید و حرف های کنایه آمیز اصلا مناسب نسبت داده شدن به این انجمن نیست. بهتره سنحیده تر صحبت بشه حداقل زحمت کسانی رو که در گذشته براتون مقاله دانلود کردن رو قدر بدونید.

میفرمایید:
    قانون انجمن خیلی واضح نوشته شده که کاربرانی که بالای 100 پست هم دارن میتونن در انجمن فعال باشن. فرض بر اینه که کسی که اماده نوشتن مقاله هست اندازه 100 پست اطلاعات مفید داره که بتونه به دوستان خودش کمک کنه. و همچنین کسی که میخواد به صورت رایگان از وقت دیگران استفاده کنه حاضر هست حداقل انداره 100 پست از وقت خودش رو به دیگران اختصاص بده.

من جمله شما رو اینطور اصلاح میکنم که کاربرانی که ایمیل آکادمیک ندارن و نمیخوان در جریان تبادل اطلاعات با سایرین شرکت کنن در حال حاضر راهی برای مشارکت در انجمن مقاله ندارن. گرچه اگه راهی برای حل این مشکل پیدا بشه حتما استقبال میکنیم.
    ناگهان خوابی مرا خواهد ربود ...

ApplyAbroad Hero

سلام دوست گرامی،

با سلام

ایجاد این محدودیت ها نه تنها راه حل مسایل مطرح شده نیست بلکه محدودیتهای ایحاد شده در دراز مدت به کمک این سایت های دلال خواهند آمد. واضح تر بیان می کنم، ما اینجا محلی رو فراهم کرده بودیم که بدون محدودیت هرکاربر و دانشجویی از بدو ورود دارای حق مساوی دریافت اطلاعات ( جه مقاله چه موارد دیگه ) از بقیه کاربران داشته باشد. حال با ایجاد این چنین محدودیت های از جمله تعداد ارسال در فروم، مدت عضویت و ... رانتی رو نصیب بقیه می کنیم که می تواند به دلالی نتی کمک شایانی کند.
    مثالی ساده: فرض کنید دانشجویی در تحقیق خود نیاز به مقاله ای دارد قبل با کمی جستجو آدرس سایت ما رو می گرفت و دست پر بر می گشت ولی الان سایت ما خودبخود این دانشجو رو به سمت همان سایت های هزار تومنی سوق می دهد چون دانشجوی مورد نظر ما از نظر زمان در تنگنا هست، خوب اون سایت ها هم که خود را با قوانین سایت اپلای ابرود وفق داده اند یا از این سایت یا راه حلهای دیگه به این دانشجو خدمات می دهند و به راحتی کسب دلالی می کنند.

به جای ایجاد محدودیت در فضای اطلاعات باید دسترسی آنرو برای همه آسان کرد تا از هرگونه سواستفاده افراد فرصت طلب جلوگیری کرد. از دوستان عزیز خواهش می کنم این محدودیت ها رو بردارند و تا با روند سابق درصد دلالی رو کم کنند.

موفق باشید.
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط attanew نمایش پست ها
    با سلام

ایجاد این محدودیت ها نه تنها راه حل مسایل مطرح شده نیست بلکه محدودیتهای ایحاد شده در دراز مدت به کمک این سایت های دلال خواهند آمد. واضح تر بیان می کنم، ما اینجا محلی رو فراهم کرده بودیم که بدون محدودیت هرکاربر و دانشجویی از بدو ورود دارای حق مساوی دریافت اطلاعات ( جه مقاله چه موارد دیگه ) از بقیه کاربران داشته باشد. حال با ایجاد این چنین محدودیت های از جمله تعداد ارسال در فروم، مدت عضویت و ... رانتی رو نصیب بقیه می کنیم که می تواند به دلالی نتی کمک شایانی کند.
    مثالی ساده: فرض کنید دانشجویی در تحقیق خود نیاز به مقاله ای دارد قبل با کمی جستجو آدرس سایت ما رو می گرفت و دست پر بر می گشت ولی الان سایت ما خودبخود این دانشجو رو به سمت همان سایت های هزار تومنی سوق می دهد چون دانشجوی مورد نظر ما از نظر زمان در تنگنا هست، خوب اون سایت ها هم که خود را با قوانین سایت اپلای ابرود وفق داده اند یا از این سایت یا راه حلهای دیگه به این دانشجو خدمات می دهند و به راحتی کسب دلالی می کنند.

به جای ایجاد محدودیت در فضای اطلاعات باید دسترسی آنرو برای همه آسان کرد تا از هرگونه سواستفاده افراد فرصت طلب جلوگیری کرد. از دوستان عزیز خواهش می کنم این محدودیت ها رو بردارند و تا با روند سابق درصد دلالی رو کم کنند.

موفق باشید.
    عطا جان لطفا تمام پست های قبلی را مطالعه بفرمایید، توضیح داده شده که چرا این محدودیت ها قرار داده شده است. همین الان اگر کاربری هیچ پستی نداشته باشه و یک ایمیل آکادمیک بده، تاپیک وی ایجاد میشه.

یک مطلبی را به تمام مطالب قبلی اضافه می کنم که تعداد پاسخ دهنده ها یا دانلود کننده ها مقاله انگشت شمار هست. این سایت امکان پاسخگویی به درخواست های زیاد کاربران را ندارد، علاوه بر اینکه قصد ما جلوگیری از سوءاستفاده از حسن نیت افراد کمک کننده بود، دلیل دیگر آن هم این بود امکان پاسخگویی به حجم بالای درخواست ها نیست. در ضمن دوستانی که معترض این محدودیت ها هستن، نمی دونم تا حالا چند بار به تاپیک دریافت مقاله سر زدن و به دریافت مقاله رایگان کمک کردند. افرادی که در تاپیک دریافت مقاله کمک می کنند و به دانلود مقاله ها کمک می کنند، اعتراضی به این محدودیت ها نداشتن.

ممنون.
    لطفا پست نامرتبط و خلاف مقررات را گزارش فرمایید.

ApplyAbroad Hero

عطا جان لطفا تمام پست های قبلی را مطالعه بفرمایید، توضیح داده شده که چرا این محدودیت ها قرار داده شده است. همین الان اگر کاربری هیچ پستی نداشته باشه و یک ایمیل آکادمیک بده، تاپیک وی ایجاد میشه.

یک مطلبی را به تمام مطالب قبلی اضافه می کنم که تعداد پاسخ دهنده ها یا دانلود کننده ها مقاله انگشت شمار هست. این سایت امکان پاسخگویی به درخواست های زیاد کاربران را ندارد، علاوه بر اینکه قصد ما جلوگیری از سوءاستفاده از حسن نیت افراد کمک کننده بود، دلیل دیگر آن هم این بود امکان پاسخگویی به حجم بالای درخواست ها نیست. در ضمن دوستانی که معترض این محدودیت ها هستن، نمی دونم تا حالا چند بار به تاپیک دریافت مقاله سر زدن و به دریافت مقاله رایگان کمک کردند. افرادی که در تاپیک دریافت مقاله کمک می کنند و به دانلود مقاله ها کمک می کنند، اعتراضی به این محدودیت ها نداشتن.

ممنون.
    دوست عزیز

بنده صرفا جواب پست مطرح شده شما را دادم، شما فرمودید که این کار برای از بین بردن دلالی سایتی هایی هست که از این امکانات سو استفاده می کنند. که هنوز هم معتقدم که راه حل شما بیشتر به این سایت ها کمک خواهد کرد.

در مورد بخش دوم حرفهتون، با احترام : فلسفه ی اصلی انجمن با گفته های شما کاملا متفاوت هست. در انجمن عده ای با هر نیتی دوست دارند کمک کنند و عده ای دوست ندارند عده ای نظرات غلط می دهند عده ای نظرات ارزشمند، عده ای جواب سوالشان را در کمترین زمان می گیرند و عده ای اصلا جواب نمی گیرند. نیازی نیست که من و شما بخواهیم با قوانین خود اینجا رو تبدیل به کلاس درس کنیم که یک عده رو نیمکت دست به چانه نشته اند تا آقای معلم ( همان کابران انگشت شمار) حضور یابند و بخواهند به دیگران خیری برسانند.

بند آخرتون هم که مثل همه ی رنگی های این چند سال اخیر با کنایه بود که ملالی نیست.

پ.ن :یک سوال بنده به عنوان یک کاربر حق داریم تاپیکی در این انجمن مقالات ایجاد کنم با عنوان " مقالاتتان را از بنده " آتانیو" بخواهید؟" بعد یک سری کاربر مثل من که جزو کاربران انگشت شمار شما نیستند به کاربران بدون ارسال خدمات ارائه بدهند؟
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

Banned

با سلام

موفق باشید.
    با نظر شما موافق نیستم. چون تعداد کسایی که مقاله ها را برای متقاضیان فراهم میکنن محدود بوده و در صورتی که مطابق روال گذشته باشد ممکنه است به درخواستی پاسخ داده نشود. کسی که سایت میرنه و به قول شما دلالی میکنه نمیاد برنامه هاش را بر اساس سایت اپلای ابرد بچینه که معلوم نیست مقاله گیرش بیاد یا نیاد. این ها یا به یک دیتابیس بزرگ وصل هستن یا کسایی را در دانشگاه های خارج دارن که مقالات را واسشون میفرسته. بنده حدود 1 ماه پیش در تاپیک درخواست مقاله یک پست گذاشته بودم تازه امروز یکی واسم مقاله را فرستاد. وقتی محدودیتی گذاشته نشه یکی میاد به صورت فله ای مقاله درخواست میده در صورتی که 10 درصد این مقالات را هم نمی خونه همونطور که این کار را خیلی از دانشجوها که تازه میخوان تزشون را شروع کنن انجام میدن. به نظر من اتفاقا بهتره که محدودیت ماهانه به صورت روزانه باشه یعنی اگه تعداد مقالات درخواستی در ماه 50 تا هست به 2 عدد در روز تغییر پیدا کنه تا جلوی دلالی های احتمالی هم گرفته بشه (من اومدم تا پستم را ارسال کنم سه چهارتایی پست قبل از من اضافه شد )

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaafshari نمایش پست ها
    با نظر شما موافق نیستم. چون تعداد کسایی که مقاله ها را برای متقاضیان فراهم میکنن محدود بوده و در صورتی که مطابق روال گذشته باشد ممکنه است به درخواستی پاسخ داده نشود. کسی که سایت میرنه و به قول شما دلالی میکنه نمیاد برنامه هاش را بر اساس سایت اپلای ابرد بچینه که معلوم نیست مقاله گیرش بیاد یا نیاد. این ها یا به یک دیتابیس بزرگ وصل هستن یا کسایی را در دانشگاه های خارج دارن که مقالات را واسشون میفرسته. بنده حدود 1 ماه پیش در تاپیک درخواست مقاله یک پست گذاشته بودم تازه امروز یکی واسم مقاله را فرستاد. وقتی محدودیتی گذاشته نشه یکی میاد به صورت فله ای مقاله درخواست میده در صورتی که 10 درصد این مقالات را هم نمی خونه همونطور که این کار را خیلی از دانشجوها که تازه میخوان تزشون را شروع کنن انجام میدن. به نظر من اتفاقا بهتره که محدودیت ماهانه به صورت روزانه باشه یعنی اگه تعداد مقالات درخواستی در ماه 50 تا هست به 2 عدد در روز تغییر پیدا کنه تا جلوی دلالی های احتمالی هم گرفته بشه.
    دوست عزیز

بحث اصلی همانطور که در پستم اشاره کردم در مورد محدودیت بر اساس مدت عضویت، تعدا ارسال ها و ایمیل آکادمیک هست، در مورد بقیه مسایل بنده نظری ندادم.

Banned

دوست عزیز

بحث اصلی همانطور که در پستم اشاره کردم در مورد محدودیت بر اساس مدت عضویت، تعدا ارسال ها و ایمیل آکادمیک هست، در مورد بقیه مسایل بنده نظری ندادم.
    ببین دوست عزیز، خیلی از دانشجوها اصلا نمیدونن اپلای ابرد چی هست و اگه به مقاله نیاز داشته باشن در گوگل سرچ می کنن. سایت اپلای ابرد اولین سایتی نیست که نشون داده میشه. پس میرن سراغ همون سایت های دلالی که شما ذکر کردید. وقتی محدودیت رو ارسال پست ها درنظر گرفته نشه همون دلال ها با 50 تا اکانت وارد این تاپیک میشن و 500 تا مقاله درخواست میدن. فکر نمیکنم درک این مسئله زیاد سخت باشه. به نظرم با ایجاد این محدودیت ها جلوی این دلالی ها گرفته میشن و اگر هم الان میبینی دلالانی هستند که مقاله میفروشن ممکنه سورشون از جای دیگه باشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)