صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 20

موضوع: همکاری برای نوشتن مقاله در رشته جامعه شناسی

پیش فرض پاسخ : همکاری برای نوشتن مقاله در رشته جامعه شناسی

سلام به دوستان عزيزم كه تقريبا بعضي ها رو هم ميشناسم منم خوشحال ميشم در زمينه تدوين و چاپ مقالات در حوزه هاي مختلف همكاري باهاتون داشته باشم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Durkheim نمایش پست ها
    سلام دوستان. من دانشجوی کارشناسی ارشد جامعه شناسی هستم. علاقمندی های پژوهشی من شامل جامعه شناسی سلامت و بیماری (روانی) و جامعه شناسی شهری می باشد. مطالعات خوبی در این حوزه ها داشته ام و اگر کسی از دوستان مایل باشند می تونیم در زمینه انجام تحقیق و چاپ مقاله همکاری کنیم به خصوص دوستانی که تجربه چاپ مقاله به زبان انگلیسی دارند.
    من هم مايلم هر چند هنوز تجربه چاپ مقاله در ژورنالهاي خارجي رو نداشتم ولي مي خوام با كارهاي تحقيقي عالي و علمي اين كار رو انجام بدم . به هر حال كار نشد نداره.

Junior Member

سلام دوستان من یک مقاله چاپ شده دارم و در حال حاضر طرح پژوهشی در در دست اجرا....بنده هم امادگی جهت نوشتن مقاله دارم . سپاس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه س و ب،علوم اجتماعي

سلام من به دوتا مقاله isi نياز دارم ...ميتونين كمكم كنين؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    جامعه شناسی علامه طباطبایی تهران

سلام من فارغ تحصیل رشته جامعه شناسی در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه علامه طباطبایی هستم حوزه های مورد علاقه ام آسیب های اجتماعی و توسعه پایدار و بهداشت و سلامت، خانواده است جهت نوشتن مقالات معتبر علمی در نشریات معتبر خارجی ازتون راهنمایی و کمک میخوام . ممنون میشم محبت بفرمایید راهنمایی کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط kohan diar نمایش پست ها
    دوستان سلام.. من فارغ التحصیل جامعه شناسی تهران هستم ... سابقه چاپ چندین مقاله ای اس ای و ای اس سی را دارم. علاقه مندی های من شامل سلامت ، خانواده، زنان ، جنسیت ، رسانه و فرهنگ می باشد. اگر کسی مایل هست می تونیم مقالاتی را با هم به ژورنال های آی اس ای بفرستیم
    سلام
    خوبین من فارغ تحصیل رشته جامعه شناسی از دانشگاه علامه طباطبایی هستم در زمینه های کارآفرینی ، توسعه پایدار و آسیب های اجتماعی کارهای داخلی و مقالاتی انجام دادم . حوزه مورد علاقه من آسیب های اجتماعی و زنان، فر هنگ و رسانه و اقتصاد سیاسی است اگه ممکنه با توجه به تجارب علمیتون تو نوشتن مقاله راهنمایی کنید و اگه مایل هستید متونیم با هم همکاری کنیم . ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه

[QUOTE=saheb;1212319]I would be happy to help[/QUOT
    سلام
    من علاقمندم با شما مقاله بنویسیم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط kohan diar نمایش پست ها
    دوستان سلام.. من فارغ التحصیل جامعه شناسی تهران هستم ... سابقه چاپ چندین مقاله ای اس ای و ای اس سی را دارم. علاقه مندی های من شامل سلامت ، خانواده، زنان ، جنسیت ، رسانه و فرهنگ می باشد. اگر کسی مایل هست می تونیم مقالاتی را با هم به ژورنال های آی اس ای بفرستیم
    سلام
    من فارغ تحصیل رشته جامعه شناسی در مقطع ارشد از دانشگاه علامه هستم حاضرم در زمینه خانواده ، جنسیت، زنان، رسانه و فرهنگ و توسعه (اقتصاد سیاسی ) با هاتون همکاری کنم. ممنون میشم با هاتون کار کنم.

Junior Member

سلام من رشتم معماری هست. در حال حاضر در حال انجام یک مقاله در ارتباط زنان و فضای شهری هستم در صورتی که مایل باشید میتونیم همکاری کنیم

سلام دوستان
    بنده تجربه ی سابمیت مقاله در ژورنال های با ضریب تاثیر بالا را داشته و علاقمند به همکاری برای چاپ مقاله در زمینه ی خانواده می باشم. در صورت نیاز پیام دهید

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)