صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 43

موضوع: همکاری برای نوشتن مقاله

پیش فرض پاسخ : همکاری برای نوشتن مقاله

سلام
    تمایل به همکاری در نوشتن مقاله در زمینه ی پردازش تصویر, یادگیری ماشین در حوزه ی رباتیک.
    فارغ التحصیل ارشد رباتیک هستم.
    ایمیل من @@@
    ویرایش توسط Mechatronic : January 19th, 2016 در ساعت 01:54 PM دلیل: درج کردن آدرس ایمیل، مغایر قوانین است.

سلام دوستان
    من در زمینه مکاترونیک در حوزه پردازش تصویر نیاز با کیفیت عالی هستم چیزی که بشه در مجله ای با ای افه دو چاپش کرد یه مقاله نصفه نیمه هم نوشتم که میشه تکمیلش کرد. چون این مقاله رو برای اکسپت می خوام هزینه هم می تونم بکنم ممنون می شم اگر کسی بتونه در این زمینه با هام همکاری کنه

Member
    رشته و دانشگاه
    Philippines

سلام
    دوستان عزیزی که مقاله آماده یا در حال تکمیل در زمینه کنترل و یا رباتیک دارند بنده حاضر به انجام هر نوع همکاری هستم پیام خصوصی بدهید لطفا

Member
    رشته و دانشگاه
    Philippines

دوستان عزیزی که مقاله آماده یا در حال تکمیل در زمینه کنترل و یا رباتیک دارند بنده حاضر به انجام هر نوع همکاری برای اضافه شدن اسمم هستم پیام خصوصی بدهید لطفا

Member
    رشته و دانشگاه
    Philippines

دوستان عزیزی که در زمینه برق-کنترل .رباتیک و یا شبکه های عصبی مقاله آماده دارن بنده بشدت علاقمند به هر نوع همکاری برای اضافه شدن اسم هستم لطفا خصوصی پیام بدهید

Member padisah آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Czech Rep, Computer Science, VSB-TUO

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidjoon نمایش پست ها
    دوستان عزیزی که در زمینه برق-کنترل .رباتیک و یا شبکه های عصبی مقاله آماده دارن بنده بشدت علاقمند به هر نوع همکاری برای اضافه شدن اسم هستم لطفا خصوصی پیام بدهید

متوجه نشدم در مقاله آماده شما چه چیزی رو می خواهید همکاری کنید؟

Member padisah آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Czech Rep, Computer Science, VSB-TUO

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrzad_gh87 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من در زمینه مکاترونیک در حوزه پردازش تصویر نیاز با کیفیت عالی هستم چیزی که بشه در مجله ای با ای افه دو چاپش کرد یه مقاله نصفه نیمه هم نوشتم که میشه تکمیلش کرد. چون این مقاله رو برای اکسپت می خوام هزینه هم می تونم بکنم ممنون می شم اگر کسی بتونه در این زمینه با هام همکاری کنه
    مقاله نصف و نیمه در چه موردی هست دقیقا؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Engineer

سلام دوستان فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد مهندسی مواد هستم، در مورد موضوع الکتروشیمی حاضر به همکاری هستم

Junior Member

هر کس در زمینه condition monitoring و signal processing میخواد مقاله بده بنده در خدمتش هستم. همچنین mathematical modelling و bifurcation.
    هر کس نرم افزار المان محدود مثل انسیس - آباکوس و ... حرفه ای بلده بیاد جلو. یک یاتاقان کف گرد معیوب رو عددی با maple پایش وضعیت کردم درجه آزادیش هم زیاده حالا یک نفر بیاد شبیه سازیش رو انجام بده. ضمنا موضوع کاملا جدیده. مقالات قبلی در مورد یاتاقان محوری بودن.
    خوراک کسی هست که میخواد بره استرالیا.

سلام دوستان عزیز
    بنده در حال تحقیق بر روی موضوعی هستم که بخشی از شبیه سازی اون نیازمند یک سیستم پر سرعت هست (بالای 10 گیگ رم میخواد، سی پی یو هم باید بالا باشه)
    اکثر کار مقاله و شبیه سازی ها هم انجام شده.
    میدونم همه مشغول تحقیق و پروسه اپلای هستین ولی اگر همکاری بفرمائید از کمک شما در بخش Acknowledgments تمام کارهایی که با استفاده از این شبیه سازی در کنفرانس ها و ژورنالهای معتبر IEEE منتشر خواهم کرد قدردانی خواهد شد
    اگر undergraduate هستین و رزومه تون رو میخواهید قوی کنید فرصت خوبی است تا اساتید رو تحت تاثیر قرار بدید میتونید در زیر مقالات بخشی با نام technical acknowledgments ایجاد کنید و این مقالات رو ذکر کنید،
    در مورد دوستانی هم که مقاله و کار پژوهشی به اندازه کافی دارند میتونند موقع توصیف فعالیت عملی و تحقیقاتی خود در آخر به این همکاری تحقیقاتی اشاره بکنند.
    مثلا بگن I have engaged in other collaborative research works like......

خیلی ممنون

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)