صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 43

موضوع: همکاری برای نوشتن مقاله

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechatronic Eng

پیش فرض پاسخ : همکاری برای نوشتن مقاله

درود بر دوستان عزیز
    عزیزانی که تمایل به همکاری در زمینه کنترل غیر خطی و مقاوم ( مخصوصا انواع مد لغزشی) انواع سیستم های دینامیکی خطی و غیر خطی (کنترل ربات -کنترل موتورهای سنکرون مغناطیس دایم-کوادروترهاو...) دارند لطفا به بنده جهت همکاری و تعیین موضوع و ... پیام بدهند.
    telegram ID: @@@
    ویرایش توسط Mechatronic : June 7th, 2017 در ساعت 02:39 AM دلیل: آی دی تلگرام

Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

سلام دوستان. کسانی که علاقمند به همکاری در مقاله در زمینه ی رباتیک، مکاترونیک، و پردازش تصویر هستند لطفا به من پیام خصوصی بدهند و رزومه ی خود را هم اتچ نمایند.
    The difference between a successful person and others is not a lack of strength, not a lack of knowledge, but
    rather a lack of will

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechatronic Eng

درود لطفا در خصوص همکاری مشخصات تماس( ای دی تلگرام یا ایمیل) در پیام خصوصی برای بنده ارسال کنید

Junior Member

دوستان ببخشید ممکنه بحث به طور خاص مربوط به تاپیک نباشه اما چون هدف تحقیقات در زمینه مکاترونیک بود ارسال کردم

بنده کارشناسی مکانیک هستم
    امکان ادامه تحصیل در زمینه مکاترونیک در کارشناسی ارشد را دارم
    دوستانی که اطلاع دارند ممنون میشم اطلاعاتی در زمینه این رشته و تفاوت ان در ورود از مکانیک با برق یا کامپیوتر بفرمایید
    با تحقیقاتی که قبلا از طریق همین فروم و سایت های مرتبط کردم تا حدودی با درس ها آشنا شدم بیشتر جزئیات و
    بخصوص زمینه های تحقیقاتی و اغلب پایان نامه هایی که در این زمینه در مقطع ارشد انجام میشه با بگراند مکانیک میخواستم اطلاع داشته باشم
    علاقه شخصی به مباحث کامپوتر و پردازش تصاویر و... علاوه بر مباحث اصلی رشته مکانیک دارم ولی برق تا حالا تجربه آنچنان بخصوص رباتیک به طور خاص نداشتم
    بخصوص اینکه روباتیک احتمال بروز مشکل ویزا و تحقیقات آتی دارد.

در زمینه بیومکاترونیک و موضوعات آن خارج از البته مباحث روبوتیک ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی داشت بفرمایید
    باتشکر

Junior Member

سلام
    من رشته م الکترونیکه و توی ساختن مکانیک مشکلی ندارم و طرحایی کمی ندارم! اما الان می خوام در باره فروشگاه های تمام رباتیک دنبال همکار بگردم محتوا از من
    در واقع فکر کنم 2 یا 3 نفر لازم بشه .برای ایجاد طراحی فضا در نرم افزار های 3 بعدی .و نوشتن و مستند سازی
    ویرایش توسط hamid8051 : June 6th, 2018 در ساعت 10:56 AM

Junior Member

سلام
    در زمینه کشاورزی هم طراح ها وحتی محصول هم دارم فقط نمی دونم با توجه به فاصله ی علمی ما با اونا این خدمات کشاورزی اقبالی داره یا نه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    (Electrical Engineering (Control Systems

با سلام
    از دوستان محترم با توانمندی در پیاده سازی سیستم کنترل مرتبه کسری، مد لغزشی و یا فازی-لغزشی دعوت به همکاری جهت چاپ مقاله میشود.
    چهارچوب مقاله کاملا مشخص است و تجربه چاپ 3 مقاله ISI را دارم.
    با سپاس
    ویرایش توسط Mechatronic : September 7th, 2018 در ساعت 09:57 PM دلیل: درج کردن آدرس ایمیل ممنوع است.

Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering

سلام من مایل به همکاری در زمینه های رباتیک , کامپیوتر ویژن , کنترل , دیپ لرنینگ هستم. در صورت تمایل پ وی پیام بفرستید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechatronic Eng

بنده تجربه خودم میگم؛ تفاوت ورود به مکاترونیک از برق و یا مکانیک ؛
    اگه از برق بخوایید ورود پیدا کنید خوب با توجه به اینکه گفتید رشته قبلیتون مکانیک بوده با فرض اینکه پیشنیاز هارو پاس کنید تا بتونید کنکور قبول بشید ، بعد از ورود بستگی به تصمیم گیری گروه دانشکدتون داره که درس های کدوم گرایش رو ارائه بدن؛ یه چیزاییش تو سه گرایش مشترک؛ مثل ریاضیات مهندسی پیشرفته ، کنترل خودکار ، ولی خوب اگه دید گروه ،کنترلی باشه ؛ میرن سمت کنترل غیر خطی ، کنترل دیجیتال، شناسایی سیستم .اگه بخوان اتوماسیونی کار کنن؛ مکاترونیک ۱و ۲ که بیشتر روی هیدرولیک، پنوماتیک ، کلا اتوماسیون و plc، این چیزارو درس میدن اگرم رباتیکی بهش نیگاه کنن؛ روباتیک پیشرفته که واقعا یکی از بهترین و کاربردی ترین درس هاست و همینطور بینایی ماشین ، شبیه سازی کامپیوتری درس میدن ! ولی واسه ورود از مکانیک بنده تجربه ای ندارم فکر میکنم اونم بیشتر میره سمت درس های تخصصی تر رشته مکانیک و کمی کنترل کننده های مدرن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechatronic Eng

ایا موضوعی هم مد نظر دارید؟

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)