صفحه 1 از 40 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 398

موضوع: فرم امنیتی رشته های خاص (برای فیزیک، نانو، ارشد مجدد و ...)

Senior Member maryamf آواتار ها

پیش فرض فرم امنیتی رشته های خاص (برای فیزیک، نانو، ارشد مجدد و ...)

سلام دوستان،

تو سفارت از من رزومه خواستند که فردا صبح باید بدم..

حالا تو عنوان بعضی مقالاتم کلماتی مثل toxin، scorpion و از این دست هست. اگه اونا رو حذف کنم چیز زیادی نمی مونه و ممکنه بگن این فوق لیسانسش خروجیش کم بوده، از طرفی اگه باشه هم ممکنه بگن این موضاعاتی که کار کرده مشکل دارن و ویزا بهم ندن. چه کار کنم به نظرتون؟

پیشاپیش ممنون

پیش فرض پاسخ : وضعیت ویزای آلمان برای رشته ها و شرایط خاص ( فیزیک، نانو و ...)

والا من بعید میدونم اصلا به رزومه و این موارد حساسیت به خرج بدن!

Senior Member maryamf آواتار ها

امیدوارم که همینطور باشه که شما می گی.. یعنی شما می گی اصلا رزومه رو نمی خونند؟ خوب پس برای چی می خوان؟! البته پیش اومده از بعضیا هم هیچی نخواستن. پس چی میشه که به یکی ویزا می دن به یکی نمی دن؟! به چی نگاه می کنن؟!!

والا ایالت به ایالت فرق میکنه! بودن کسانیکه فرضا با پذیرش یک دانشگاه از ایالتی خاص رد شدن اما دفعه بعد با همون شرایط اما از یک ایالت و دانشگاه دیگه قبول شدن! خیلی واضح نیست معیارها! وسواس به خرج نده! ان شا الله که می گیری ویزا رو!

با توجه به وضعیت سیاسی کشور و تحریم های اخیر، وضعیت اخذ ویزای آلمان برای رشته های فیزیک و مرتبط با آن مثل مهندسی کوانتوم، ژئوفیزيک و تحقیقات هوا و فضا در حال حاضر به چه صورت است؟ دوستان اگه کسی میدونه راهنمایی کنه لطفا...
    Keep calm...Time will solve any problem

سلام
    من از سفارت وقت گرفتم. وقتی زنگ زدم پرسید برای چه رشته ای پذیرش داری و از کودو دانشگاه.!!! برام عجیب بود چرا اینو پرسید؟
    رشته من فیزیک بوده . حالا ممکنه به دلایل امنیتی گیر بدی؟ استاد برام یک ننامه نوشته با مهر دانشگاه که این رشته روی فیزیک هسته ای کار نمیکنیم در اون دانشگاه. آیا وقتی برای مصاحبه رفتم این نامه را هم با مدارک بدم ؟ فکر نمیکنین دادن این نامه پیشاپیش حساسیت ایجاد کنه خودش؟ یا کلا ضرری نداره؟
    دوستان گفتند اگر به رشته شک کنن یک فرم میدن میگن راجبش بنویسم. به نظرتون اگه ÷رسیدند و فرم رو دادن نامه را رو کنم یا کلا نامه که استاد توضیح داده راجب برنامه در اونجا . بدم بهشون؟
    میترسم این نام خودش بیشتر ÷یش بکشه این موضوع رو برای بهانه به اونها.
    لطفا نظر بدین.
    شب سردي است، و من افسرده. راه دوري است، و پايي خسته. تيرگي هست و چراغي مرده. مي کنم تنها از جاده عبور: دور ماندند ز من ادمها. سايه اي از سر ديوار گذشت، غمي افزود مرا بر غمها. فکر تاريکي و اين ويراني بي خبر آمد تا با دل من قصه ها ساز کند پنهاني. نيست رنگي تا بگويد با من اندکي صبر سحر نزديک است. هر دم

Junior Member

سلام

من خودو از آلمان در کیهانشناسی در مقطع دکتری پذیرش گرفتم و ویزام هم یک ماهه اومد. نزدیک هفت ماه پیش هم یکی از دوستام اگه اشتباه نکنم واسه نانوفیزیک ویزاش یک ماهه اومد. ولی یه سری از دوستام هم بیش از سه ماه منتظرن
    Alavirad

پیش فرض برگه حاوی سوالات امنیتی

سلام بچه ها
    توی این فایل pdf جدید که سفارت آلمان توی سایتش گذاشته، نوشته که یک برگه حاوی سوالات امنیتی به شخص متقاضی داده خواهد شد که اون رو پر کنه.
    از دوستانی که جدیدا به سفارت رفتن، خواهش می کنم در مورد سوالاتی که توی این برگه هست یه توضیحاتی بدن تا بچه ها با آمادگی به مصاحبه برن.

با تشکر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برگه حاوی سوالات امنیتی

سوال مهمی توش نیست. مثلا عضو گروه مسلحانه هستی یا تا حالا نقشه بدی کشیدی .....
    اگه خیلی استرس داری Pdf فایل ویزای شینگن رو از سایت سفارت دانلود کن صفحه 4 همه سوالات هست

5 ماه بیشتر شد و ویزای من نیامد ،مقطع دکترا

صفحه 1 از 40 1234567891011 ... آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)