صفحه 29 از 29 نخستنخست ... 1920212223242526272829
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 290

موضوع: انگیزه نامه برای ویزای سفارت آلمان

پیش فرض پاسخ : انگیزه نامه برای ویزای سفارت آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadboloury نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز.
    چند تا سوال داشتم ممنون میشم اگه دقیق راهنمایی بفرمایین:
    1 تو پاراگراف اول راجب اینکه به موسیقی علاقه داشتم و فعالیتهای اجرای زنده هم کوتاه اشاره کنم یا خیر؟؟ و همچنین چند ترم اول نمره هام بد بودن و 2 ترم مشروطی داشتم که البته در ترمای آخر نمراتم خوب شدن و جبران کردم و معدل کلم متاسفانه خوب نشد 13.69 بودم. خواستم ببینم نیازی هست که توجیهشون کنم مثلا بگم در بازه ای کوتاه دچار یک مشکل شدم یا نه ؟؟ اگرم گفتم آیا لازمه بگم چی بوده یا نه؟؟
    2 اینکه مهندسی برق خوندم و 13 ماه کار مرتبط داشتم که گواهی بیمه رو میخوام ضمیمه ی رزومه کنم آیا لازمه تو موتیوشن هم بهش اشاره کنم یا خیر؟؟ و یک سال گپ تحصیلی بود که با زبان میتونم پرش کنم موردی نداره؟؟ اون یک سالو تو رزومه خالی بذارم یا نه؟؟
    3 و اینکه در کل اگه بشتر از 1 برگه آ4 بشه ایرادی نداره؟؟ یکی از دوستام که رفت 1.5 برگه موتیویشن داشت.
    با تشکر
    سلام

داشتن فعالیتهای غیرآکادمیک هم خیلی نقطه ی مثبتیه عنوانش که حتما توی سی وی آوردینش. به نظر من توی موتیویشن لتر هم بهش اشاره کنید بصورت کوتاه خوبه ولی نه در پاراگراف اول! به هرحال شما برای یک پوزیشن غیرمرتبط با هنر پذیرش گرفتین پس پاراگراف اول راجع به هدف اصلیتونه همیشه که چرا این رشته و این دانشگاه....
    دنبال توجیح کردن نمره بد نباشید بالاخره شما رو یک دانشگاهی خواسته که پذیرش داده... فقط توی موتیویشن لتر این خوبه که بصورت مثبت اشاره کنید در دوسال آخر نمراتتون پیشرفت چشمگیری داشته که کوشا بودن شما رو میرسونه.... در موتیویشن لتر جایی برای بیان مشکلات نیست فقط انگیزه ی شما و نقاط مثبتتون.

اینکه مشغول به کار بودید مهمه حتما اشاره کنید بهش.

خوندن زبان برای پر کردن گپ خوبه. مثلا اگر موسسه ای رفتین اون اسم رو توی سی ویتون بزارید که این یکسال رو فلان جا مشغول بودین. وگرنه فقط یک اشاره کوچیک بکنید که مشغول یادگیری زبان بودین و این مساله خیلی برای پیشرفتتون مهم بوده ....

معمولا یک برگه نباید بیشتر بشه ولی خوب حالا 1.5 هم بشه فکر نکنم مشکلی ایجاد کنه... میتونین سایز فونت رو calibri 11 بزارین و حاشیه بالا و پایین رو یکمی کمتر کنین اونوقت ممکنه همون یک صفحه شه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Nscience نمایش پست ها
    سلام

داشتن فعالیتهای غیرآکادمیک هم خیلی نقطه ی مثبتیه عنوانش که حتما توی سی وی آوردینش. به نظر من توی موتیویشن لتر هم بهش اشاره کنید بصورت کوتاه خوبه ولی نه در پاراگراف اول! به هرحال شما برای یک پوزیشن غیرمرتبط با هنر پذیرش گرفتین پس پاراگراف اول راجع به هدف اصلیتونه همیشه که چرا این رشته و این دانشگاه....
    دنبال توجیح کردن نمره بد نباشید بالاخره شما رو یک دانشگاهی خواسته که پذیرش داده... فقط توی موتیویشن لتر این خوبه که بصورت مثبت اشاره کنید در دوسال آخر نمراتتون پیشرفت چشمگیری داشته که کوشا بودن شما رو میرسونه.... در موتیویشن لتر جایی برای بیان مشکلات نیست فقط انگیزه ی شما و نقاط مثبتتون.

اینکه مشغول به کار بودید مهمه حتما اشاره کنید بهش.

خوندن زبان برای پر کردن گپ خوبه. مثلا اگر موسسه ای رفتین اون اسم رو توی سی ویتون بزارید که این یکسال رو فلان جا مشغول بودین. وگرنه فقط یک اشاره کوچیک بکنید که مشغول یادگیری زبان بودین و این مساله خیلی برای پیشرفتتون مهم بوده ....

معمولا یک برگه نباید بیشتر بشه ولی خوب حالا 1.5 هم بشه فکر نکنم مشکلی ایجاد کنه... میتونین سایز فونت رو calibri 11 بزارین و حاشیه بالا و پایین رو یکمی کمتر کنین اونوقت ممکنه همون یک صفحه شه.
    خیلی ممنونم از راهنماییتون واقعا.
    بله سال 95 که عصرا زیاد وقت داشتم یکی از دوستام بهم درس میداد. عید به بعد اومدم تهران موسسه گوته و کیهان زبان خوندم تا آخر B2. پس اینجوری میتونم توجیهش کنم. خیلی ممنونم.

با سلام خدمت دوستان

از مطالب و راهنمایی های شما استفاده کردم، ازتون ممنونم.

در خصوص نگارش انگیزه نامه سفارت، مطلب زیر را مطالعه کردم. مطالعه آنرا به دوستانی که برای ویزای دانشجویی دارند اپلای می کنند پیشنهاد می کنم.

نگارش انگیزه نامه سفارت آلمان: ۶ نکته کلیدی برای موفقیت https://www.itrans24.com/نگارش-انگیز...کته-کلی/.

پاینده باشید

سلام روز بخیر. من به راهنمایی برای نوشتن موتیواسیون سفارت نیاز دارم. کسی هست که بتونه کمکم کنه؟

Junior Member

من رشته انگلیسی اقدام کردم و از من آیلتس و زبان انگلیسی میخوان. میخوام بدونم انگیزه نامم رو المانی بنویسم، امتیاز مثبتیه؟

Junior Member

سلام دوستان.

بعد از مدت ها در این فروم سوالی داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید.

آیا لازمه ابتدای انگیزه نامه آدرس سفارت و آدرس خودمون نوشته بشه؟ چون در آلمان برای انگیزه نامه های دانشگاه یا کاری این کارو می کنن برام این سوال پیش اومده. حتی بالای نامه پذیرش دانشگاه ها هم این اطلاعات است.

Junior Member

سلام دوستان
    در تهران کسی محلی برای آماده سازی موتیویشن لتر سراغ داره ؟ یا مرجعی، سایتی، ...
    چون نمونه نامه خیلی کمه مخصوصا برای کسایی که میخوان ویزای جستجوی کار بگیرن. من با کلی زحمت نامه رو به زبان انگلیسی آماده کردم ولی دانش زبان آلمانیم اونقدری نیست که به آلمانی درست ترجمه کنم.
    ممنون اگه کسی اطلاعات داره کمک کنه.

سلام دوستان
    در سایت سفارت نوشته شده برای دانشجویان دکترا انگیزه نامه و رزومه باید به زبان المانی باشد در صورتی من پذیرش برای دکترا به زبان انگلیسی گرفتم. اگر بیام انگیزه نامه و رزومه رو انگلیسی بنویسم مشکلی پیش میاد؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrabipour73 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    در سایت سفارت نوشته شده برای دانشجویان دکترا انگیزه نامه و رزومه باید به زبان المانی باشد در صورتی من پذیرش برای دکترا به زبان انگلیسی گرفتم. اگر بیام انگیزه نامه و رزومه رو انگلیسی بنویسم مشکلی پیش میاد؟
    خیر .
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

سلام دوستان، وقت بخیر

من از کارشناسی ارشد خودم تو ایران انصراف دادم و ارشد آلمان قبول شدم. به همین دلیل 2 سال ارشد که خوندم و اگه ذکر نکنم گپ محسوب میشه. به نظرتون بگم که انصراف دادم یا گپ دو ساله رو با چیزی پر کنم؟

ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)