صفحه 23 از 29 نخستنخست ... 1314151617181920212223242526272829 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 290

موضوع: انگیزه نامه برای ویزای سفارت آلمان

Member
    رشته و دانشگاه
    azad uni

پیش فرض پاسخ : انگیزه نامه برای ویزای سفارت آلمان

اسم این ویزایی که برای دانشجویی باید بگیریم دقیقا چیه؟
    ?National visa

Junior Member

سلام

من دوهفته دیگه وقت سفارت دارم. الان هم مشغول به کارم ولی اگه جایی که کار میکنم بگم که نامه اشتغال به کار برای سفارت میخوام تاثیر بدی رو کارم میذاره. از اونجایی که معلوم نیست ویزام اوکی بشه فعلاً قصد ندارم اطلاع بدم به محل کارم. از طرفی هم توی انگیزه نامه نمیدونم در مورد این مدت چی بنویسم. پیشنهادی ندارین؟

ممنون

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Behnoud نمایش پست ها
    سلام

من دوهفته دیگه وقت سفارت دارم. الان هم مشغول به کارم ولی اگه جایی که کار میکنم بگم که نامه اشتغال به کار برای سفارت میخوام تاثیر بدی رو کارم میذاره. از اونجایی که معلوم نیست ویزام اوکی بشه فعلاً قصد ندارم اطلاع بدم به محل کارم. از طرفی هم توی انگیزه نامه نمیدونم در مورد این مدت چی بنویسم. پیشنهادی ندارین؟

ممنون
    سر کار بگو برای بانک لازم داری.
    بگو میخوام وام بگیرم ! تو انگیزه نامه چی میخوای بنویسی ؟
    گواهی رو بگیر حتما، چون نگیری میشه گپ تحصیلی !
    چند سال گپ داری ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar_03 نمایش پست ها
    سر کار بگو برای بانک لازم داری.
    بگو میخوام وام بگیرم ! تو انگیزه نامه چی میخوای بنویسی ؟
    گواهی رو بگیر حتما، چون نگیری میشه گپ تحصیلی !
    چند سال گپ داری ؟
    پنج شش سال گپ دارم. تو انگیزه‌نامه فقط مینویسم فلانجا دارم کار میکنم. ایمیل محل کارم رو هم میدم بهشون. امکان گرفتن نامه کار برام فراهم نیست واقعاً. نمیدونم توضیح دادن وضعیتم و اینکه چرا نامه اشتغال به کار نیاوردم توی انگیزه‌نامه منطقی هست یا نه. ولی به عنوان یه گزینه دارم بهش فکر میکنم.
    یه راه دیگه م اینه که از سایت تامین اجتماعی سابقه بیمه م رو پرینت بگیرم ترجمه کنم.
    ویرایش توسط Behnoud : May 22nd, 2016 در ساعت 12:53 PM

Banned

پنج شش سال گپ دارم. تو انگیزه‌نامه فقط مینویسم فلانجا دارم کار میکنم. ایمیل محل کارم رو هم میدم بهشون. امکان گرفتن نامه کار برام فراهم نیست واقعاً. نمیدونم توضیح دادن وضعیتم و اینکه چرا نامه اشتغال به کار نیاوردم توی انگیزه‌نامه منطقی هست یا نه. ولی به عنوان یه گزینه دارم بهش فکر میکنم.
    یه راه دیگه م اینه که از سایت تامین اجتماعی سابقه بیمه م رو پرینت بگیرم ترجمه کنم.
    هر چی داری ببر، فقط مستند باشه.
    اون سابقه بیمه هم خوبه. نامه سابقه کار رو بگیر اگه تونستی.

Junior Member

سلام

ممنون
    سلام
    ممکنه این جواب برای شما یه خرده دیر باشه ولی شاید آیندگان استفاده کنن. من هم همین مشکل رو داشتم. چون نمی تونستم نامه سابقه کار همین طوری بگیرم!
    من چند تا راه برای این موضوع پیدا کردم.
    1. اگه رشته فنی هستید نامه بگیرید برای نظام مهندسی
    2. نامه بگیرید برای دانشگاهی که توی اون درس خوندید (جهت آزاد کردن مدرک!)

اگه فکر کنید جاهای دیگه ای هم شاید بتونید پیدا کنید که به بهانه اونجا بخواهید نامه بگیرید.
    من خودم برای نظام مهندسی ساختمان گرفتم و ترجمه کردم و سفارت هم اصلا براش مهم نیست که نامه خطاب به چه کسی هست (حتی زیر نامه نوشته بود که این نامه تنها جهت نظام مهندسی صادر شده و ارزش دیگری ندارد!!! توی ترجمه هم این رو ترجمه کرده بود!). سفارت فقط براش مهمه که توش نوشته از کی تا کی شما در حال کار بودین. همین!
    موفق باشید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Elektrotechnik

سلام

ممنون
    سابقه بیمه تامین اجتماعی رو که راحت میتونید به اداره تامین اجتماعی مراجعه کنید و نامه ی رسمی که مهر تامین اجتماعی داشته باشه رو بگیرید . بعد هم دارالترجمه ترجمه رسمی میکنه واستون . همون سابقه بیمه خب خیلی مفیده برای گپ تحصیلی تون . به نظر من بیشتر از همه برای اونها مهمه که تو این مدت مشغول به کار بودید ، و اینکه کارتون چی بوده و چه تخصصی رو میشه تو زندگینامه بگید .
    اگر نمی ترسیدی چکار می کردی ؟ این سوالی است که باید همواره در لحظه ی انتخاب از خودتون بپرسید .
    آنچه که از آن می ترسید ، هرگز به آن بدی که تصور می کنید نیست !
    ترس را پشت سر بگذار تا بتوانی احساس آزادی کنی !

Junior Member

من نامید شدم بچه ها
    من 5 سال گپ تحصیلی دارم که فقط یک سالش رو کار کردم که چون تهش مشکل پیدا کردم با طرف اومدم بیرون، بهم نامه نمیده بیمه هم ندارم حالا من چی بنویسم

Member
    رشته و دانشگاه
    Elektrotechnik

نقل قول نوشته اصلی توسط rahi88l نمایش پست ها
    من نامید شدم بچه ها
    من 5 سال گپ تحصیلی دارم که فقط یک سالش رو کار کردم که چون تهش مشکل پیدا کردم با طرف اومدم بیرون، بهم نامه نمیده بیمه هم ندارم حالا من چی بنویسم
    خیلی ها بودن ۸ سال گپ داشتند و ویزا هم گرفتن ، به قسمت نتیجه های ویزا نگاه کنید خودتون متوجه میشید که اصلا وضعیتتون بد نیست . میتونید بگید زبان میخوندم ،‌یا برید یک دوره آموزشی فنی و حرفه ای شرکت کنید . یا تو یک شرکت برید توافق کنید و دوره ای کارورزی بگذرونید و وقتی گواهی خواستید بگیرید بخواین ازشون که تاریخشو بیشتر و تو دوره گپتون بنویسه . همه بالاخره تو آشنا و فامیل هاشون کسی رو دارند که با شرکتی آشنا باشن
    اگر نمی ترسیدی چکار می کردی ؟ این سوالی است که باید همواره در لحظه ی انتخاب از خودتون بپرسید .
    آنچه که از آن می ترسید ، هرگز به آن بدی که تصور می کنید نیست !
    ترس را پشت سر بگذار تا بتوانی احساس آزادی کنی !

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ab0ozar نمایش پست ها
    خیلی ها بودن ۸ سال گپ داشتند و ویزا هم گرفتن ، به قسمت نتیجه های ویزا نگاه کنید خودتون متوجه میشید که اصلا وضعیتتون بد نیست . میتونید بگید زبان میخوندم ،‌یا برید یک دوره آموزشی فنی و حرفه ای شرکت کنید . یا تو یک شرکت برید توافق کنید و دوره ای کارورزی بگذرونید و وقتی گواهی خواستید بگیرید بخواین ازشون که تاریخشو بیشتر و تو دوره گپتون بنویسه . همه بالاخره تو آشنا و فامیل هاشون کسی رو دارند که با شرکتی آشنا باشن
    از اون طریق نمیخوام گواهی کار بگیرم، من توی انگیزه نامه دانشگاه مستقیم اشاره کردم به کارم و اینکه تهش بخاطر سیستم پرداخت مشکل پیدا کردم و اومدم بیرون ولی نوشتم این تجربه به من کمک کرد تا با حقوق کارگر و کارفرما تو کشورم بیشتر آشنا بشم و برام ارزشمنده. حالا میخوام به همین ترتیب تو انگیزه نامه برای سفارت بنویسم، بنظرتون مشکلی پیش نمیاد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)