صفحه 24 از 29 نخستنخست ... 14151617181920212223242526272829 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 290

موضوع: انگیزه نامه برای ویزای سفارت آلمان

Member
    رشته و دانشگاه
    Elektrotechnik

پیش فرض پاسخ : انگیزه نامه برای ویزای سفارت آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط rahi88l نمایش پست ها
    از اون طریق نمیخوام گواهی کار بگیرم، من توی انگیزه نامه دانشگاه مستقیم اشاره کردم به کارم و اینکه تهش بخاطر سیستم پرداخت مشکل پیدا کردم و اومدم بیرون ولی نوشتم این تجربه به من کمک کرد تا با حقوق کارگر و کارفرما تو کشورم بیشتر آشنا بشم و برام ارزشمنده. حالا میخوام به همین ترتیب تو انگیزه نامه برای سفارت بنویسم، بنظرتون مشکلی پیش نمیاد؟
    به نظر من که اصلا نیاز نیست ، حتی خیلی بد هم هست که بخوای اینجوری بنویسی ، شما داری برای تحصیل میری اونجا و فقط باید از انگیزه ی تحصیل و هر چی در مورد درس و تحصیلات بنویسی ، شما برای ویزای کاری نمیخوای بری که از کار و کارفرما بنویسی !!! من حتی میخواستم تو انگیزه نامه ام بنویسم که دلیل انتخابم از آلمان این بوده که کار دانشجوئي اونجا زیاده و با دانشجو ها محترمانه تر و دوستانه تر برخورد میکنن، اما کسی که خیلی خیلی تجربه داشت گفت که بی مورده این حرفا ، فقط و فقط از خودت و انگیزه و هدفت بگو ، در نهایت هم این رو بگم تا میتونی خلاصه و مفید بنویس ، آلمانی ها خیلی از داستان و زیاده گوئی بدشون میآد و اصلا حوصله ندارن .
    اگر نمی ترسیدی چکار می کردی ؟ این سوالی است که باید همواره در لحظه ی انتخاب از خودتون بپرسید .
    آنچه که از آن می ترسید ، هرگز به آن بدی که تصور می کنید نیست !
    ترس را پشت سر بگذار تا بتوانی احساس آزادی کنی !

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT-Parand Azad University

من یک مشکل عجیبی دارم، در مدرک لیسانسم(دانشگاه آزاد) تاریخ اخذ برج 10 سال 90 ثبت شده در صورتی که من دفاعم برج 6 سال 91 بوده و الان موندم چیکار کنم. اگر تاریخ اول رو بزنم پس گپی که وجود داره رو چه طور توضیح بدم! اگر هم تاریخ دوم رو بزنم جای سوال برای سفارت پیش میاد چون من هیچ مدرکی ندارم اثبات کنم!
    (من از برج 10 سال 91 شروع به کار کردم در شرکتی)
    ممنون میشم راهنماییم کنید.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط ciso نمایش پست ها
    من یک مشکل عجیبی دارم، در مدرک لیسانسم(دانشگاه آزاد) تاریخ اخذ برج 10 سال 90 ثبت شده در صورتی که من دفاعم برج 6 سال 91 بوده و الان موندم چیکار کنم. اگر تاریخ اول رو بزنم پس گپی که وجود داره رو چه طور توضیح بدم! اگر هم تاریخ دوم رو بزنم جای سوال برای سفارت پیش میاد چون من هیچ مدرکی ندارم اثبات کنم!
    (من از برج 10 سال 91 شروع به کار کردم در شرکتی)
    ممنون میشم راهنماییم کنید.
    اگه این مشکل تو مدرک اصلیتونه که خب باید به دانشگاه بگین درستش کنه. اگر هم تو ترجمه است که دارالترجمه وظیفه شه رایگان براتون تصحیحو انجام بده، چون خودش اشتباه کرده.
    اما اگه به هیچ شکلی نمی رسین این مشکلو درست کنین، به نظر من به دانشگاه بگین یه نامه ی انگلیسی بهتون بده که توش بگه شما تو فلان تاریخ فارغ التحصیل شدین. بعد تو یه برگه ی دیگه هم توضیحات بنویسین برای سفارت (چون مدارک ارسال میشه آلمان، حتی اگه شفاهی توضیح میدین، باز هم کتبی بنویسین براشون) که مدرک من اشتباه داشته، اما فرصت کافی برای تصحیحش نداشته دانشگاه و بنابراین به من یه نامه ی دیگه داده که توش تاریخ درست فارغ التحصیلی منو ذکر کرده.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

سلام دوستان.

کسی میدونه آیا به جز انگیزه نامه باید متن دیگه ای هم به عنوان زندگی نامه داشته باشیم یا زندگینامه همون رزومه هست که باید به صورت لیست نوشته شده باشه؟
    اگه 1 سال گپ تحصیلی داریم باید تو انگیزه نامه بهش اشاره بشه؟

مرسی.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir_Ahmd نمایش پست ها
    سلام دوستان.

کسی میدونه آیا به جز انگیزه نامه باید متن دیگه ای هم به عنوان زندگی نامه داشته باشیم یا زندگینامه همون رزومه هست که باید به صورت لیست نوشته شده باشه؟
    اگه 1 سال گپ تحصیلی داریم باید تو انگیزه نامه بهش اشاره بشه؟

مرسی.
    سلام
    زندگینامه، همون رزومه است و نیازی به متن دیگه ای نیست.
    گپ تحصیلی یه سال چیز خاصی نیست و اگه تو رزومه تون شفافه، لازم نیست حتما راجع بهش تو انگیزه نامه تون صحبت کنین.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

دوستان واسه کسی که مستر اولش هست و میخواد تو المان ادامه بده ایا تو انگیزه نامه ذکر کنه که بعدها میخواد PHD بخونه خوبه یا نه؟اگه نه بنویسیم که میخوایم کار کنیم که فک کنم خیلی بده و یا بنویسیم برگردیم ایران کلیشه ای میشه! منظورم در کل اینه که بگیم میخوایم دکتری بخونیم بعد مستر در این صورت احتمال اینکه فرم امنیتی بهمون بدن بالا نمیره؟(مثلا چند روز بعد زنگ بزنن بگن بیا پر کن)

نقل قول نوشته اصلی توسط mrtrevenge نمایش پست ها
    دوستان واسه کسی که مستر اولش هست و میخواد تو المان ادامه بده ایا تو انگیزه نامه ذکر کنه که بعدها میخواد PHD بخونه خوبه یا نه؟اگه نه بنویسیم که میخوایم کار کنیم که فک کنم خیلی بده و یا بنویسیم برگردیم ایران کلیشه ای میشه! منظورم در کل اینه که بگیم میخوایم دکتری بخونیم بعد مستر در این صورت احتمال اینکه فرم امنیتی بهمون بدن بالا نمیره؟(مثلا چند روز بعد زنگ بزنن بگن بیا پر کن)
    من نوشته بودم میخوام بعدش تو اون زمینه خاص به ریسرچم ادامه بدم. اصلا اشاره ای به اینکه میخوام دکتری بخونم یا بمونم اونجا یا برگردم نکرده بودم و مشکلی هم پیش نیومد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر نرم افزار شیراز - فوق وب ساینس کبلنز آل

نقل قول نوشته اصلی توسط mrtrevenge نمایش پست ها
    کلیشه ای بودن اصلا فاکتور مهمی نیست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    university of konstanz-sports science

دوستان اگه هر پاراگراف رو با این جمله i choos germany becuase , i choos this city becuase ها شروع کنیم برای توضیح سوالا ایا اشکال داره ب نظرتون ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر نرم افزار شیراز - فوق وب ساینس کبلنز آل

نقل قول نوشته اصلی توسط skymind نمایش پست ها
    دوستان اگه هر پاراگراف رو با این جمله i choos germany becuase , i choos this city becuase ها شروع کنیم برای توضیح سوالا ایا اشکال داره ب نظرتون ؟
    سلام
    در کل نظرایی که این جا من یا بقیه میدن مکنه هیج ربطی نداشته باشه و مهم اون کسی که داره بررسی می کنه. ولی خب به نظر من، نه ایرادی نداره این هم روشی هست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)