نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: موقعیت‌های خالی در دانشگاه‌های خارج از کشور

ApplyAbroad Champion

پیش فرض موقعیت‌های خالی در دانشگاه‌های خارج از کشور

این موضوع به منظور اعلام موقعیت‌های خالی در گروه‌های تحقیقاتی خارج از کشور ایجاد شده است، تا استادهای دانشگاه‌های خارج از کشور یا سایر اعضایی که از این موقعیت‌ها اطلاع دارند، با اعلام آنها بتوانند دانشجویان مستعد ایرانی را جذب نمایند.

۱. لطفاً از این موضوع تنها برای اعلام موقعیت‌های موجود استفاده نمایید و از ارسال تقاضا برای دریافت کمک هزینه خودداری نمایید.
    ۲. لطفاً در متن آگهی به نام دانشگاه، کشور، نام رشته و عنوان پروژه اشاره نمایید.
    ۳. لطفاً شرایط مورد نظر برای دانشجویان علاقمند، مانند مقطع تحصیلی، معدل،‌ حد نصاب برای نمره‌ی امتحانات و ...، را در صورت وجود در متن آگهی اعلام فرمایید.
    ۴. لطفاً بهترین نحوه‌ی تماس با شما و آدرس وب‌سایت (در صورت وجود) را در متن آگهی بنویسید.
    ۵. به منظور جلوگیری از سو‌استفاده شرکت‌هایی که اقدام به ارسال دانشجو می‌کنند، آدرس ایمیل باید متعلق به یکی از دانشگاه‌های خارج از کشور باشد.

پیش فرض پاسخ : موقعیت‌های خالی در دانشگاه‌های خارج از کشور

گرفتن پذیرش برای فرصت مطالعاتی در گرایش فیزیولوژی ورزش, دوستان کسی میدونه چطور میشه از دانشگاههای اسکاندیناوی بالاخص سوئد و دانمارک پذیرش گرفت؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    physical education-tehran jonob

سلام من کارشناس فیزیولوژی ورزشی از دانشگاه ازادم با معدل 18.73 و7ماهه که فارغ التحصیل شدم قصد دارم برم المان شرایط پذیرشو مدرک زبان قابل قبول دانشگاه و اسم دانشگاههایی که منو پذیرش میکنن به من بگین ممنون میشم .یکی از دوستام به من گفته چون 7 ماهه فارغ التحصیل شدم و تو این مدت کار پیدا نکردم و اشتغال به تحصیلم ندارم پذیرشم نمی کنن این موضوع صحت داره؟

Junior Member

سلام دوستان
    من کارشناسی ارشد علوم ورزشی با معدل 16.98 بدون نمره پایان نامه هستم
    دوست دارم برای مقطع دکترا از دانشگاههای آمریکا پذیرش بگیرم
    کسی می تونه راهنماییم کنه
    مرسی از همه

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

Process engineer intern (Metrology) – ID 41882. Description: Work with cross-functional team in fast-paced R&D lab to perform concept and feasibility studies of using multiple measurement techniques to solving challenging process control applications. Measurement techniques will include – but not limited to – spectroscopic ellipsometry (SE), x-ray reflectometry (XRR), and x-ray fluorescence (XRF). Qualification: Current or recently graduated PhD in Chemistry, Chemical Engineering, Physics or related discipline. Experience with following techniques are highly desirable: SE, XRR, XRF, XRD. Work site: Tualatin, OR. Link:https://careers.lamresearch.com/job/...062/341739100/

Process Engineer intern (Metrology) – ID 41881. Description: Work with cross-functional team in fast-paced R&D lab to setup, test, calibrate, validate, collect and analyze data for CD-SAXS measurements. Learn and become proficient in existing CD-SAXS tools Learn and become proficient in analysis/modeling software. Work closely with Lam Metrology engineers to: Conduct experiments; Build models, analyze data, and present results. Current or recently graduated PhD in Chemistry, Chemical Engineering, Physics or related discipline. Experience LabView, computer/hardware interface, MATLAB, and with dimensional metrology techniques (ellipsometry, scatterometry, CDSEM) are highly desirable. US citizenship required. Work site: Fremont, CA. Link: https://careers.lamresearch.com/job/...538/341739000/
    هی آقای مجری هیچ وقت با خر درد دل نکنید
    از توصیه های فامیل دور به آقای مجری
    توجه: شرمنده دوستانم، ولی واقعا وقت ندارم زیاد به فروم سر بزنم، اگر جواب ندادم به پیام خصوصی هاتون، معذور دارید من را. با سپاس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Exercise Physiology, USM

سلام دوستان، من مایل به انجام یه تحقیق در خارج از ایرانم. مثلاً به عنوان پست داک و یا هر نوع اسیتنتی که میشه گرفت. کسی می تونه کمکم کنه ؟

با تشکر
    دکترای فیزیولوژی ورزشی از مالزی هستم.

Junior Member vidreneh آواتار ها

پذیرش گرایش های تربیت بدنی تو مقاطع ارشد و دکتری در کشورهای اروپایی و امریکا کانادا چطور هست؟
    ممنون میشم یکی راهنمایی کنه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)