صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: سفر توریستی به آمریکا بدون دعوت نامه

Junior Member

Question سفر توریستی به آمریکا بدون دعوت نامه

با سلام

آیا می توان برای ویزای توریستی آمریکا اقدام کرد بدون داشتن دعوت نامه و نداشتن دوست و آشنا در آمریکا؟

با تشکر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سفر توریستی به آمریکا بدون دعوت نامه

نقل قول نوشته اصلی توسط si14 نمایش پست ها
    با سلام

آیا می توان برای ویزای توریستی آمریکا اقدام کرد بدون داشتن دعوت نامه و نداشتن دوست و آشنا در آمریکا؟

با تشکر
    سلام ،بله میتونید با تور از طریق آژانسها برید البته با هزینه بالا ...

با سلام

با تشکر
    درخواست ويزا توريستی امريکا دعوت نامه نميخواد. و نياز به اژانس نيست خودتون اطلاعاتتون رو زياد کنيد و به تنهايی اقدام کنيد که اژانس ها پول مفت ميگيرن

Power Start

Junior Member

خیلی ممنون.
    زمان گرفتن ویزا تقریبا چقدر است؟ آیا نیاز به حضور شخص در سفارت برای گرفتن ویزا هست یا آژانس و دوستان هم می توانند بجای شخص پاسپورت را بدهند و ویزا را بگیرند؟
    با تشکر

خیلی ممنون.
    زمان گرفتن ویزا تقریبا چقدر است؟ آیا نیاز به حضور شخص در سفارت برای گرفتن ویزا هست یا آژانس و دوستان هم می توانند بجای شخص پاسپورت را بدهند و ویزا را بگیرند؟
    با تشکر
    زمان گرفتن ويزا بستگی به رأی افيسر داره ميتونه همون لحظه بهتون ويزا بده و يا ميتونه تا 1 سال ويزا گرفتن شما طول بکشه. 100% خودتون بايد در سفارت باشيد و مصاحبه کنيد و اثر انگشت بديد .

Power Start

Junior Member

من و همسرم میخواییم از دبی اقدام کنیم واسه ویزا توریستی و دایی همسرم هم میتونه واسمون دعوت نامه بفرسته کسی میدونه با دعوت نامه اقدام کنیم بهتره یا بدون اینکه بدونن فامیلی داریم بهتره?

نقل قول نوشته اصلی توسط rhr نمایش پست ها
    من و همسرم میخواییم از دبی اقدام کنیم واسه ویزا توریستی و دایی همسرم هم میتونه واسمون دعوت نامه بفرسته کسی میدونه با دعوت نامه اقدام کنیم بهتره یا بدون اینکه بدونن فامیلی داریم بهتره?
    تجربه ما كه ويزاي توريستي بدون دعوتنامه دريافت كرديم نشون ميده از أقوام مقيم امريكا خصوصا اونها كه نسبت دوري دارند و اعلام نكردنشون مشكلي إيجاد نميكنه دعوتنامه نداشته باشي بهتره ، ما به اين نتيجه رسيديم استدلال كنسول واسه إفرادي كه با دعوتنامه ميرن سفارت اينه كه اينها تو امريكا فردي رو دارن كه به محض رسيدن راه موندن رو نشون ميده بهشون و در نتيجه ويزا رو نميده و ريجكت ميشن، اين موضوع نظر شخصي اينجانب با توجه به مشاهدات خودم از موارد مختلف ويزا هاي توريستي بوده و أرزش قانوني ندارد

دوستان سلام.

بدون دعوت نامه میتونید و مثل من خودتون اقدام کنید و هیچ مشکلی هم نیست و نیاز هم نیست پول الکی بدید به آژانسی ها.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    decorazione/accademia belle arti

نقل قول نوشته اصلی توسط najiyedelha نمایش پست ها
    دوستان سلام.

بدون دعوت نامه میتونید و مثل من خودتون اقدام کنید و هیچ مشکلی هم نیست و نیاز هم نیست پول الکی بدید به آژانسی ها.

دوست عزیز لطف میکنید بگید تو فرم DS 160 قسمت US CONTACT INFORMATION چه اطلاعاتی رو وارد کردید؟
    آخه منم کسی رو آمریکا ندارم و خودم میخوام بدون دعوتنامه اقدام کنم برای ویزای توریستی
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط naghmeh63 نمایش پست ها
    دوست عزیز لطف میکنید بگید تو فرم DS 160 قسمت US CONTACT INFORMATION چه اطلاعاتی رو وارد کردید؟
    آخه منم کسی رو آمریکا ندارم و خودم میخوام بدون دعوتنامه اقدام کنم برای ویزای توریستی
    مرسی
    سلام

میتونید آدرس یه هتل رو وارد کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)