صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 14

موضوع: من اپلاي كردم و منتظر جواب هستم، تو اين مدت چي كار ميتونم بكنم؟!

Member
    رشته و دانشگاه
    علم و صنعت ایران - مهندسی صنایع

پیش فرض من اپلاي كردم و منتظر جواب هستم، تو اين مدت چي كار ميتونم بكنم؟!

سلام

اول از همه، مثل هميشه بايد از مديراي اينجا خواهش كنم اگر جاي بهتري براي اين سوال ميشناسند من رو راهنمايي كنن.

من براي چند تا دانشگاه امريكايي و يدونه كانادايي اپلاي كردم، حالا منتظر جواب هستم، كسي ميتونه تو اين موارد اطلاعاتي رو باهام درميون بذاره؟

1- معمولا كي جواب ها مياد؟
    2- فرض كنيم قراره كه من دو تا پذيرش بگيرم،‌ از اونجايي كه هر دو تاش با هم نمياد، بعد از گرفتن اولي، بايد منتظر جواب همه دانشگاه ها شد؟ اگه اينطوره، امكان نداره فاصله اولين جواب با آخرين جواب خيلي طولاني باشه؟
    3- من از الان ميتونم از سفارت وقت بگيرم يا بايد منتظر I20 باشم؟
    4- I20 ها كي ميان؟ پست ميشن به خونه خودم يا ميرن سفارت؟
    5- چيز ديگه اي هست كه من يادم نيست بپرسم؟ شما راهنمايي كنين بيزحمت :-\

ممنون
    كيوان
    برای اینکه امضات از دو خط بیشتر نشه، فقط کافیه یکم سعی کنی  

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

پیش فرض پاسخ : من اپلاي كردم و منتظر جواب هستم، تو اين مدت چي كار ميتونم بكنم؟!

یه تاپیک مشابه دوستان پارسال ایجاد کرده بودند تا پیداش کنم این فعلا بازه ولی فکر می کنم تکراری هستش!

Senior Member

Waiting is very hard in this interval, the results are announced from now till end of march (it depends on the university and the program you have applied), I am myself so worried as I am just getting rejections once in a while.I think it is not logic to find a visit time for emmbasies as you must have your I20 for going to an embassy it is not predictable when you will receive if for now.
    I really like to know the experiences of other people in this time interval.

Member
    رشته و دانشگاه

آره اين مدت، مخصوصا بعد از دوندگي هايي كه تا حالا كردي خيلي سخت ميگذره، ييهو سرت خلوت ميشه.

كسي راجع به سوالايي كه بالا پرسيدم ايده اي داره؟ مخصوصا مورد 2 ! فرض كنيم همين فردا براي من يه پذيرش بياد، اگه زود برم باهاش درخواست ويزا كنم بهتره يا اينكه منتظر بشم همشون كه اومدن اون وقت تصميم بگيرم؟

كيوان

به نظر من، در هر صورت وقتی اقدام نکنید که سر سفارت خیلی شلوغه...خیلی دیر نباشه که با اوضاع کلیرنس دیر به دانشگاه برسید..... ترجیحا در اولین فرصت بعد از دریافت پذیرش دانشگاه مقصد را انتخاب کنید و به سفارت مراجعه کنید... خیلی هم تردید نداشته باشید ;D ... حتما دانشگاه خوب و مورد علاقه شما بوده که اپلای کردید...
    Life salutes you when you make others happy

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Asman
    یه تاپیک مشابه دوستان پارسال ایجاد کرده بودند تا پیداش کنم این فعلا بازه ولی فکر می کنم تکراری هستش!
    من این تاپیک رو پیدا کردم

http://www.applyabroad.org/forum/ind....html#msg84868

می تونید بقیه بحث هارو از اونجا ادامه بدید.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط farhan
    من این تاپیک رو پیدا کردم

http://www.applyabroad.org/forum/ind....html#msg84868

می تونید بقیه بحث هارو از اونجا ادامه بدید.
    این تاپیکی که شما لینکش رو دادی مربوط به کسایی بود که پارسال منتظر بودن تا کلیرنسشون بیاد و بعد برن آمریکا. فکر نمیکنم با شرایطی که دوستان تو این تاپیک دارن یکی باشه. کسایی که تازه مدارکشون رو فرستادن باید کارای دیگه ای انجام بدن مثل میل زدن به اساتید برای گرفتن فاند و میل زدن به دانشگاه برای اینکه ببینن مدارکشون رسیده یا نه و جور کردن پاسپورت (برای آقایانی که مشکل سربازی دارن) و گرفتن وقت سفارت و اینجور کارها.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

راست میگی. بببخشید. ولی خوب بعضی از پیشنهاداتی که تو اون تاپیک شده برای بچه هایی که الان وقت آزادشون یه ذره بیشتر شده بد نیست.

If You are serious to go abroad for studying...sooner or later you will...In each step you will find out what to do, so don't worry about all things at once!!...But it is better for you to do somethings else...If I were you in the rest of time I were in Iran....I would enjoy myself...would go out with my family...would eat lots of 'Dizi' and 'Kalle Pache' and would do what ever you can do only in Iran.. .Good Luck
    Keep calm...Time will solve any problem

Member
    رشته و دانشگاه

مرسي مجيد جان از توصيه هات. دقيقا متوجه هستم منظورت رو.

كسي ميتونه در مورد I20 من رو راهنمايي كنه؟ I20 كي مياد؟
    پست ميشه به خونه يا مستقيم ميره سفارتي كه من ميگم؟

كيوان

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)