صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 29

موضوع: خرید آنلاین بلیط هواپیمائی قطر ایرویز از طریق کارت شتاب ریالی برای ایرانیان !!!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : خرید آنلاین بلیط هواپیمائی قطر ایرویز از طریق کارت شتاب ریالی برای ایرانیان !!

نقل قول نوشته اصلی توسط ziggorat نمایش پست ها
    برای کنسل کردن 3 هفته بعد پول رو به حساب میریزن که فکر کنم خیای زمان خوبیه.
    هزینه کنسلی بستگی به کلاس پرواز داره که حدود 50 دلاره
    هزینه تغییر تاریخ پرواز بستگی به کلاس پرواز داره که حدود 30 دلاره
    من از پزوازاش بلیت گرفتم که هیچ مشکل خاصی نداره
    پروازهای داخل سایت رو باید از خود سایت با کردیت کارت ایرانی بگیرید و پروازای ما نرخش فرق داره و ارزون تره
    درواقع فکر نکنم ارزون تر از قطر گیر بیایرید
    دلیل اینه که واسه جام جهانی تو کلی هواپیما گرفتن بهترین فرصته
    من برای پرتلند امریکا 754 دلار گرفتم با کارت بانک ابرانی شد 2361 گرفتم
    ارزون ترین بعدی برای KLM بود که 794 دلار می داد
    تاره هواپیما های قطر نو هستن
    خیلی ممنون بابت اطلاعاتت. یه سؤال این سایت قطر با کارت شتاب پرداخت میکنیم دیگه، اون وقت در صورت کنسلی چطور برمیگردونه به حساب؟؟؟

Junior Member ziggorat آواتار ها

پیش فرض پاسخ : خرید آنلاین بلیط هواپیمائی قطر ایرویز از طریق کارت شتاب ریالی برای ایرانیان !!

نمیدونم. ولی تهران دفتر دارندو احتمالن یا به صورت چک یا به صورت واریز به حساب پرداخت میشه.
    فکر نمیکنم مشکل خاصی برای برگشت پول وجود داشته یاشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    atomic physics

نقل قول نوشته اصلی توسط Profession@l نمایش پست ها
    کلا برای کسی که کردیت کارت داره بهتره هتل و پروازشو خودش روزو کنه یا در صورتی که همون پرواز و هتل رو بخواد از آژانس بگیره فرقی از نظر هزینه های فرقی نمی کنه؟

چون میدونم آژانسو هم کارمزد خودشونو دارن هم دلارو یکم بالاتر حساب می کنن، ولی از طرفی چون مثلا چارتر میگیرن قیمت عمده از خرید تکی من کمتر در میاد؟
    دوست عزیز ما قیمت بلیت شیراز-شیکاگو رو توی سایت واسه دو نفر سرچ کردیم که توی تاریخ 27 دسامبر از همه کمتر بود و حدود 4650000 نوشته بود، اما وقتی رفتیم نمایندگی قطر ایر وی، همون بلیط رو 1000000 بالاتر از قیمت سایت به ما گفتند. در نتیجه بهتره که خودتون از سایت قطر بلیط بخرید و پول بی زبون رو به این آژانس ها ندید چون واقعا اونا کاری رو که خودتون میتونید انجام بدید رو انجام میدن و در عوض پول میگیرن که واسه یه پرواز معمولی مبلغ زیادی هست.

Member
    رشته و دانشگاه
    atomic physics

نقل قول نوشته اصلی توسط Armin65 نمایش پست ها
    گاها ایرلاین ها کلاسیفیکیشن های خاصی رو روی سایت اینترنت خودشون میذارن که آژانس ها میگن ما قابلیت فروش اونهارو نداریم و اگر میتونید برید با کردیت کارت! آنلاین بخرید
    اما یک قابلیت خیلی خوب رو قطر ایرویز گذاشته برای پرداخت آنلاین هزینه بلیط با کارت شتاب! که در شرایط کنونی، عالیه.... البته یک سری محدودیت زمانی داره برای خرید بلیط بشرح زیر:

• Sales period: 10th February to 10th March 2013
    • Travel period: All travel must be completed by 10th June 2013.

اینم
    لینک خبر از خود ایرلاین قطر

من بشخصه تصور میکنم تمدید این قابلیت و بازخورد مثبت اون، کاملا بستگی به استقبال و همت ماها داره...

همگی موفق باشید
    دوست عزیز برای این تاریخ به بعد هم همچین چیزی هست؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط royal65 نمایش پست ها
    دوست عزیز برای این تاریخ به بعد هم همچین چیزی هست؟
    من خودم امتحان نکردم
    اما شنیدم که هنوز برقراره
    میتونید تا صفحه خرید اینترنتی برید و امتحان کنید

Junior Member

آره برقراره....بسیار هم خوب و کارت شتاب ملت می تونید واریز کنید... استفاده کنید که بهترینه

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم‌افزار، امیرکبیر

منم بلیط سنگاپور با قیمت خیلی خوب ازشون اینترنتی خریدم. بدون دغدغه هم آخرش رفتم.

Junior Member ziggorat آواتار ها

من برای پرواز یه پرتلند با کارت شتاب ایرانی از قطر ایرویز گزفتم. خیلی عالی و بی دردسر. چند تا پرواز رو هم از آژانس هم از دفتر تهران قطری چک کردم. تو سایت ارزان ترین پیشنهاد (دیل) رو پیدا می کنید.
    خیلی با اطمینان پرواز قطری رو پیشنهاد می کنم.
    برای چام جهانی فوتبال 2022 که قطر میزبان است ناوگان هوایی رو نوسازی کردند و هواپیماهای عالی و نو با پذیرایی عالی ( هم غذا عالیه و هم نوشیدنی!!!!).
    قیمت ها هم اکثرا جز ارزان ترین ها هست.
    مهم ترین نکته همون خرید با کارت شتاب ایرانی هست.
    پشتبانی قوی هم در ایران و هم در هواپیما می کنند.
    می تونید از داخل خود سایت شماره صندلی رو رزرو کنید. اگر ته هواپیما بگیرید معنولن ردیف ها خالی هستند و یه جورایی پرواز دربست حساب میشه>
    الیته این چیزهایی که گفتم مربوط به پرواز 19 سپتامیر 2013 است.
    کلن از یارانه عرب ها برای جام جهانی بهره متد بشید.

Junior Member

کسی میدونه Frequent Flyer number چیه باید چی بزنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mhkt19 نمایش پست ها
    کسی میدونه Frequent Flyer number چیه باید چی بزنم؟
    شما اگه عضو هواپیمایی بشین، به ازای هر پرواز یا خرید داخل هواپیما امتیاز دریافت می کنید. وقتی امتیاز شما به یه حدی رسید اونوقت شما می تونین از امتیازتون برای خرید بلیط استفاده کنید و یه سری مزایای دیگر. بیشتر به درد افرادی می خوره که مسافرت زیاد می رن و معولا از یک هواپیمایی استفاده می کنن.
    شما هم اگه دوست داشتین عضو بشین (رایگان) و یه شماره عضویت بهتون می دن که اونجا وارد میکنین. در غیر اینصورت خالی بزارین.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)