صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 33

موضوع: تحصیل با گذرنامه آمریکایی

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

پیش فرض پاسخ : پاسپورت امریکایی

نقل قول نوشته اصلی توسط emperial

راحت تر پذیرش میگیری.
    فکر نمی کنم اینطور باشه شما در هر حال از ایران فارغ التحصیل شدید نه حتی از یک دانشگاه درجه دوم آمریکایی.
    What Goes Around...Comes Around

Junior Member

سلام من متولد آمریکا هستم
    ولی اینجا سرباز هستم و تا چند ماه دیگه باید دفترچه را پست کنم.
    میخواستم دوستان راهنمایی کنن که آیا شرایط پذیرش گرفتن من از دانشگاه همان ایالاتی ( بستون ) که به دنیا آمدم راحتره یا کلا فرقی نداره.
    با توجه به این که من پاسپورت آمریکا دارم و نیازی به ویزا نیست دیگه
    در ضمن میخواهم از روش اختراع کردن عضو بنیاد بشم و دیگه وثیقه نزارم

هنوز مدرک تافل هم ندارم و ترم آخر کارشناسی از دانشگاه آزاد هم هستم

آیا امکانش هست بتونم در دانشگاهی در بستون درس بخونم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tiesto
    میخواستم دوستان راهنمایی کنن که آیا شرایط پذیرش گرفتن من از دانشگاه همان ایالاتی ( بستون ) که به دنیا آمدم راحتره یا کلا فرقی نداره.

کسی هنوز منو راهنماای نکرده که آیا من دانشجویه international شناخته میشم یا اینکه قظیه ام با بقیه فرق داره.

Member alibme-1362 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BME

شما با داشتن پاسپورت آمریکائی با حل کردن مشکل سربازی حالا یا وثیقه یا معافیت میتونی بری آمریکا، با این حساب نیازی به اپلای کردن نیست و اونجا میتونی تو همون ایالت Boston پیگیر کارای پذیرشت باشی که به مراتب خیلی بهتر از این مدل اپلای کردن نتیجه می گیری. با توجه به متولد آمریکا بودن و داشتن پاس آمریکائی، تو پروسه اپلای کردن میتونی بگی که International نیستی و به عنوان یه دانشجوی In State اپلای کنی که در این صورت تا حدودی بحث هزینه دانشگاه و نمره تافل و غیره هم منتفیه. اینها چیزائی بود که به ذهن من رسید، دوستان با تجربه اگه اشتباهی هست اصلاح کنن، ممنون
    آینده از آن کسانی است که به استقبالش می روند . . .

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط alibme-1362
    نمره تافل و غیره هم منتفیه. اینها چیزائی بود که به ذهن من رسید، دوستان با تجربه اگه اشتباهی هست اصلاح کنن، ممنون
    سلام
    نمره زبان شما ربطی به پاسپورت شما نداره.به این نگاه میکنند که شما از کدام کشور مدرک گرفتید.اگر از ایران فارغ التحصیل شده باشید باز باید این امتحان ها را داده باشید.

موفق باشید

Junior Member

شما با داشتن پاسپورت آمریکائی با حل کردن مشکل سربازی حالا یا وثیقه یا معافیت میتونی بری آمریکا، با این حساب نیازی به اپلای کردن نیست و اونجا میتونی تو همون ایالت Boston پیگیر کارای پذیرشت باشی که به مراتب خیلی بهتر از این مدل اپلای کردن نتیجه می گیری. با توجه به متولد آمریکا بودن و داشتن پاس آمریکائی، تو پروسه اپلای کردن میتونی بگی که International نیستی و به عنوان یه دانشجوی In State اپلای کنی که در این صورت تا حدودی بحث هزینه دانشگاه و نمره تافل و غیره هم منتفیه. اینها چیزائی بود که به ذهن من رسید، دوستان با تجربه اگه اشتباهی هست اصلاح کنن، ممنون
    خوب من اینجا مشکل سربازی دارم و باید از آمریکا aaply داشته باشم که بتونم وثیقه بزارم و برم
    پس باید از اینجا اقدام کنم و نمی تونم برم آمریکا ، ولی اونجا فامیل دارم. آیا آنها میتونن واسه من اقدام کنن ؟

آیا من تافل یا GRE را حتما باید داشته باشم یا اگه نداشته باشمم مشکلی نداره؟ یعنی apply بدن و بعد برم اونجا زبانم و خوب کنم؟

رشته و دانشگاه
    BME

نقل قول نوشته اصلی توسط Behrang
    سلام
    نمره زبان شما ربطی به پاسپورت شما نداره.به این نگاه میکنند که شما از کدام کشور مدرک گرفتید.اگر از ایران فارغ التحصیل شده باشید باز باید این امتحان ها را داده باشید.

موفق باشید
    این موقعیه که از ایران اقدام کنه اما اگه بتونه بره آمریکا و از همون جا اقدام کنه، وضع فرق می کنه و نیازی به مدرک زبان نداره، چون متولد اونجاست و میتونه ثابت کنه زبان مادریش انگلیسیه. من کسی رو میشناسم که مدرک لیسانس از ایران داشت و رزیدنت اونجا بود، بعد از لیسانس رفت اونجا و بدون مدرک زبان تونست پذیرش بگیره، متولد اونجا هم نبود. پروسه پذیرش گرفتن و قانون و مقررات سختش برای دانشجوهای international هست و اگه کسی اونجا پیگیر کارای پذیرش باشه خیلی بهتر، راحت تر و سریعتر به نتیجه میرسه

رشته و دانشگاه
    BME

خوب من اینجا مشکل سربازی دارم و باید از آمریکا aaply داشته باشم که بتونم وثیقه بزارم و برم
    پس باید از اینجا اقدام کنم و نمی تونم برم آمریکا ، ولی اونجا فامیل دارم. آیا آنها میتونن واسه من اقدام کنن ؟

آیا من تافل یا GRE را حتما باید داشته باشم یا اگه نداشته باشمم مشکلی نداره؟ یعنی apply بدن و بعد برم اونجا زبانم و خوب کنم؟
    درسته، اگه نتونی بری کاریش نمیشه کرد و فامیل هم کار خاصی نمیتونه بکنه، چون باید همون پروسه اپلای کردن رو از همین جا مثل بقیه دانشجوها طی کنی و با پذیرش مشکل سرباز بودنتو حل کنی که بتونی بری، با این حساب باید تافل و GRE رو هم امتحان بدی، چون با این مدل اپلای کردن همه دانشگاه ها این مدارک رو ازت می خوان تا application رو بررسی کنن

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه

این موقعیه که از ایران اقدام کنه اما اگه بتونه بره آمریکا و از همون جا اقدام کنه، وضع فرق می کنه و نیازی به مدرک زبان نداره، چون متولد اونجاست و میتونه ثابت کنه زبان مادریش انگلیسیه. من کسی رو میشناسم که مدرک لیسانس از ایران داشت و رزیدنت اونجا بود، بعد از لیسانس رفت اونجا و بدون مدرک زبان تونست پذیرش بگیره، متولد اونجا هم نبود. پروسه پذیرش گرفتن و قانون و مقررات سختش برای دانشجوهای international هست و اگه کسی اونجا پیگیر کارای پذیرش باشه خیلی بهتر، راحت تر و سریعتر به نتیجه میرسه
    سلام
    دوست من پاس آمریکایی داشت ولی هم تافل داد هم GRE و الان داره دکترا میگیره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Behrang
    سلام
    دوست من پاس آمریکایی داشت ولی هم تافل داد هم GRE و الان داره دکترا میگیره.
    ممنون از راهنمای هاتون
    حالا یه موضوع دیگه هست که شاید بیشتر کمکم کنه.
    فرض کنید یک وکیل تو آمریکا تونسته به یه صورتی یک سری مدارک درست کرده که نشون میده من این یک سال آخر آمریکا بودم و رزیدنت اونجا دارم
    حالا آیا از این مدارک میتونم برای دانشگاه استفاده کنم و به فامیل هام بگم برن برای apply گرفتن برای من و با این صورت دیگه نیازی به تافل و GRE نیست چون نشون میده که سال پیش اونجا بودم؟
    اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)