صفحه 12 از 16 نخستنخست ... 2345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 160

موضوع: همکاری برای نوشتن مقاله

پیش فرض پاسخ : همکاری برای نوشتن مقاله

نقل قول نوشته اصلی توسط sherizk نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    مقاله ای پژوهشی با موضوع "نقش راهکارهای مدیریتی بر نوسازی و بهسازی بافت های فرسوده" با مطالعه موردی یکی از مناطق تهران نگارش شده. هر کدام از دوستان که توانایی ترجمه و ویراستاری تخصصی مقاله رو داره برای چاپ در یک ژورنال isi اعلام آمادگی بکنه.
    با تشکر
    سلام،من رشته ام مهندسی صنایع هستش، خیلی مرتبط نیست ولی دانشجوی دکتری توی دانشگاه آمریکا هستم. می تونم برات ترجمه و ویراستاری کنم. اگه دوست داشتی خبر بده

Junior Member

سلام من دانشجوي ارشد معماري هستم و تمايل به داشتن مقاله. ISI معتبر هستم. ايا كسي از دوستان هست در زمينه معماري تمايل به همكاري داشته باشه؟ لطفا به من پيغام بده researchgate من https://www.researchgate.net/profile...ad_Khotbehsara
    ویرایش توسط elimehr91 : July 20th, 2017 در ساعت 10:40 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط H_Ajvand نمایش پست ها
    با سلام
    من در ضمینة معماری پایدار از طریق شبیه سازی ساختمان با نرم افزار دیزاین بیلدر کار می کنم
    خوشحال می شم در زمینه چاپ مقاله همکاری کنیم
    من تمايل به همكاري دارم لطفا به من پيغام بديد.

Junior Member

ايا كسي از دوستان هست تمايل به همكاري داشته باشه؟ من دانشجوي ارشد معماري هستم و علاقه منذ به داشتن مقاله ISI معتبر هستم

دوستان سلام من کارشناسی ارشد راهسازی دارم و در زمینه مدلسازی با داده های ازمایشگاهی و ترافیکی و روسازی میتونم با دوستانی که داده دارن برای نوشتن مقاله همکاری کنم و همچنین دستی هم بر ترجمه دارم. دوستانی که تمایل دارن پیام بدن جهت همکاری
    با تشکر

سلام
    من دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی گرایش بیوالکتریک هستم،خیلی علاقمندم که در مقاله یا پروژه ای در همین زمینه همکاری داشته باشم، چون هیچ تجربه ای نداشتم،لطفا اگر از دوستان کسی نیاز به همکاری داشت خوشحال میشم کمک کنم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری علامه محدث نوری

نقل قول نوشته اصلی توسط H_Ajvand نمایش پست ها
    با سلام
    من در ضمینة معماری پایدار از طریق شبیه سازی ساختمان با نرم افزار دیزاین بیلدر کار می کنم
    خوشحال می شم در زمینه چاپ مقاله همکاری کنیم
    سلام و خسته نباشید من فوق لیسانس معماری میخونم و امسال هم از امریکا پذیرش گرفتم خوشحال میشم با شما در زمینه نوشتن مقاله همکاری کنم.
    چند موضوع هم اماده کردم و برای ادامه دادان مقاله ها خوشحال میشم همکاری داشته باشیم با نرم افزار های معماری هم آشنایی دارم.
    منتظر پیغام شما هستم.

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

امادگی برای نوشتن مقاله در رشته شهزسازی در حوزه های زیر
    -توسعه هوشمند شهری
    -زیباسازی شهری
    -روانشناسی محیطی
    -پدافند غیر عامل شهری
    -شهرسازی اینده و توسعه های اتی شهری
    همراه با اشنایی با ژورنال های معتبر و قوانین مربوطه و بررسی زمان پذیرش-فقط برای ژورنالهای رایگان Q2,Q3- دوستانی شهرساز-طراح و معمار که تمایل به همکری دارن لطفا بصورت دایرکت پیام بدن
    با سپاس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    architecture

سلام.
    من دانشجوی ارشد یکی از دانشگاه های آلمانم و این ترم تزمو می نویسم. قبلا یه پست گذاشته بودم و دنبال پیدا کردن موضوع خوب واسه تز ارشد بودم. الان موضوعمو انتخاب کردم و فکر می کنم بشه تو اون زمینه کار پژوهشی انجام داد. اگر کسی قصد همکاری تو این زمینه یا حتی نظری داره خوشحال می شم بشنوم.
    موضوعم تو زمینه project development هست و در مورد تغییر کاربری یه پناهگاه زمان جنگ جهانیه به ساختمون مسکونی تجاری یا اداری و می خوام محاسبات هزینه ها و سوددهیشو انجام بدم که ببینم تخریب یا تغیرات هر کدوم چقدر سوددهی داره و راه حل مناسب چیه. اگر کسی تو این زمینه کار کرده لطفا یه پیام خصوصی بده.
    ممنون

Junior Member

سلام رشته ام شهرسازی هست و در حال حاضر دانشجوی دکتری هستم علاقمند به زمینه های مختلف رشته شهرسازی به خصوص حیطه طراحی شهری ..با ژورنال ها هم آشنایی دارم دوستانی که علاقمند هستند چهت نوشتن مقاله به صورت مشترک بمن پیام بدهند...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)