صفحه 3 از 16 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 160

موضوع: همکاری برای نوشتن مقاله

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همکاری برای نوشتن مقاله

سلام من اماده همکاری در زمینه معماری با شما میباشم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد معماری دانشگاه علوم و تحقیقات

نقل قول نوشته اصلی توسط sobhan amiri نمایش پست ها
    با سلام
    اگه کسی از دوستان نیاز به همکاری در نوشتن مقاله در زمینه معماری و شهرسازی داره با بنده میتونه تماس بگیره.
    بنده دارای یک کتاب، یک مقاله علمی پژوهشی و 3 مقاله ISI و چندین مقاله و چکیده پذیرفته شده در کنفرانس های داخلی و بین المللی هستم.

با سلام
    دو مقاله نگارش کرده ام برای ارائه پایانی نیازمند یک همکار هستم ...
    اگر مایلید همکاری می کنیم ...

Junior Member

سلام، لطفا طریقه تماس بفرمایید یا با ایمیل golarch@gmail.com مکاتبه کنید تا همکاری را شروع کنیم. سپاس

سلام
    من مایل به کار در زمینه معماری پایدار، بومی، و اسایش اقلیمی فضای باز هستم و تا الان هم یک ISI، و 4 کنفرانس بین المللی مقاله داشتم. زبانم قویه و صرفا مقاله انگلیسی کار میکنم. اگه مایل به همکاری هستین خبر بدین.

سلام
    دوستانی که نیاز به کمک در ارائه و به ویژه ترجمه سریع مقاله معماری در محدودیت های زمانی دارن، خوشحال میشم که بتونم همکاری کنم. البته لازم به ذکره که فقط مقاله های انگلیسی و کنفرانس یا ژورنال بین المللی.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد معماری دانشگاه علوم و تحقیقات

نقل قول نوشته اصلی توسط sanaz_deldar نمایش پست ها
    سلام
    من مایل به کار در زمینه معماری پایدار، بومی، و اسایش اقلیمی فضای باز هستم و تا الان هم یک ISI، و 4 کنفرانس بین المللی مقاله داشتم. زبانم قویه و صرفا مقاله انگلیسی کار میکنم. اگه مایل به همکاری هستین خبر بدین.
    سلام
    من آماده همکاری هستم
    فقط نمیدانم نوشتن ایمیل در اینجا مغایر مقررات هست یا خیر؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شهرسازی

سلام خدمت دوستان عزیز
    لطفا اگر کسی تمایل به دادن مقاله ISI در رشته شهرسازی داره، خوشحال می شم همکاری کنم، خودم در ISI هیچ تجربه ای ندارم ولی رو 2 تا مقاله داخلی دارم کار می کنم، لطفا در صورت تمایل به من اطلاع بدید با تشکر ......

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sobhan amiri نمایش پست ها
    با سلام
    اگه کسی از دوستان نیاز به همکاری در نوشتن مقاله در زمینه معماری و شهرسازی داره با بنده میتونه تماس بگیره.
    بنده دارای یک کتاب، یک مقاله علمی پژوهشی و 3 مقاله ISI و چندین مقاله و چکیده پذیرفته شده در کنفرانس های داخلی و بین المللی هستم.
    سلام
    من برای نوشتم مقاله نیاز به همکاری دارم
    شما می تونید کمکم کنید؟

من هم میخوام مقاله isi یا علمی پژوهشی بنویسم اما خیلی وارد نیستم و نتونستم مقالاتم رو نشریه ای کنم . در 10 تا کنفرانس داخلی و بین المللی مقاله دارم.لطفا بفرمایید چه کنم ؟ همکاری هم میکنم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط omidtabrizi نمایش پست ها
    من هم میخوام مقاله isi یا علمی پژوهشی بنویسم اما خیلی وارد نیستم و نتونستم مقالاتم رو نشریه ای کنم . در 10 تا کنفرانس داخلی و بین المللی مقاله دارم.لطفا بفرمایید چه کنم ؟ همکاری هم میکنم.
    سلام.. من رشته ام معماری نیست اما تجربه زیادی در چاپ مقالات خارجی آی اس آی و غیر آی اس آی دارم. خودم 3 مقاله دارم. برای کمک به شما بگم که شما 2 کار اولیه باید انجام بدید : 1. ترجمه مقاله با کیفیت بالا 2. پیدا کردن ژورنالی که کاملا منطبق با موضوع مقاله شما باشه تا زمان داوری و اکسپت مقاله کمتر بشه. بعد هم که بررسی فرمت استاندارد ژورنال که باید مقاله تون را بر اون اساس بچینید.. مثلا جداول ، رفرنس ها و غیره را چطور باید اماده کنید. در نهایت هم که ارسال مقاله برای ژورنال که به صورت آن لاین است .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)