صفحه 6 از 16 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 160

موضوع: همکاری برای نوشتن مقاله

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همکاری برای نوشتن مقاله

سلام دوستان من مایل به همکاری برای نوشتن مقاله هستم لطفا هرچه سریع تر پیام بدهید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری،دانشگاه زابل

نقل قول نوشته اصلی توسط mozhgan88 نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه مقاله isi دارم میخوام چاپش کنم اکسپت اومده برای هزینه چاپ به مشکل برخوردم اگر کسی مایل هست بگه تا با هم همکاری کنیم.البته عجله دارم فردا شب باید ok کنم
    سلام. موضوع مقاله و ژورنال کجا هست. من حاظرم باهاتون همکاری کنم. از طریق پیام خصوصی ایمیل تون رو برای من بفرستید.

سلام
    دوستان من آماده ی همکاری در مقاله با موضوعات معماری میباشم.
    تجربه مقاله دارم. در موضوع آکوستیک در معماری کار کردم.
    فقط باید موضوع برام جذاب باشه.
    من دانشجوی ترم آخر معماری، مقطع کارشناسی ام.

سلام دوستان
    من فارغ اتحصیل رشته تکنولوژی معماری از تهران هستم.کسی از دوستان اگر در رابطه با مقاله های علمی نیاز به کمک داشته باشه خوشحال می شم کمکی بهشون کنم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mdarling1991 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من فارغ اتحصیل رشته تکنولوژی معماری از تهران هستم.کسی از دوستان اگر در رابطه با مقاله های علمی نیاز به کمک داشته باشه خوشحال می شم کمکی بهشون کنم.
    سلام من ترم 8 معماری هستم دانشگاه آزاد قزوین سطح زبانم خوبه و میخوام مقاله کار کنم چون معدلمم به نسبت خوبه میخوام رزومه قوی داشته باشم اما نمیدونم تو رشته خودمون از کجا باید شروع کنم برای مقاله نوشتن استادا تو کارشناسی همکاری نمی کنن زیاد برای مقاله دادن ممکنه راهنمایی کنید لطفا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد معماری دانشگاه علوم و تحقیقات

مقاله خوبی در باب انرژی و پایداری نوشتم به کسی که زبانش خوبه نیاز دارم برای ترجمه و ویرایش و سابمیت به ژورنال...

Junior Member

سلام دوست عزیز من مایل به همکاری هستم . فقط یک چکیده از مقاله یا موضوع بگید که بدونیم نحوه همکاری ما در چه حیطه ای هست

Junior Member

با سلام من اکبرزاده از مشهد هستم . رشته ام معماریه اینجا کلاس مقاله نویسی ISI رفتم و دوره فارسی به انگلیسی را تمام کردیم و حالا به طور جدی وارد خود نوشتن مقاله شدیم . ازمون خواستم برای جلسه بعد با موضوع بیایم . من خیلی در این زمینه مشکل دارم و هر چی سرچ میکنم در این سایتهایی که دوستان معرفی می کنند اکثرا خارجی است و خوندن اونها زیاد وقتمو میگیره و با خودم میگم شاید اصلا این کارها درست نباشه که من انجام میدم اینهمه برم مقاله های خارجی دیگران رو ترجمه کنم که چی بشه ؟ فقط برای یک پیدا کردن یک موضوع این همه دردسر مگه داره....... اگر میتونیین کمکم کنین واقعا گیج شدم .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mdarling1991 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سلام من از مشهد هستم فارغ التحصیل دانشگاه آزاد مشهد . کلاس مقاله نویسی دارم میرم و باید برای جلسه بعد با موضوع مقاله ام برم . میخواستم کمکم کنید که موضوع خوبی بردارم .مثلا معماری سنتی خوبه ؟ حالا باید چیکار کنم .قدم بعدی چیه ؟ اگه ممکنه کمکم کنید . ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد معماری دانشگاه علوم و تحقیقات

درود
    مقاله ای با کیفیت در باب معماری پایدار و انرژی به زبان فارسی نوشته ایم به یک همکار مسلط به زبان انگلیسی(مترجم) و با تجربه در زمینه سابمیت مقالات ISI نیازمندیم...
    لطفا هر چه سریعتر با من در تماس باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)