صفحه 8 از 16 نخستنخست 12345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 160

موضوع: همکاری برای نوشتن مقاله

پیش فرض پاسخ : همکاری برای نوشتن مقاله

سلام
    یک مقاله درمورد مدل سازی اطلاعات ساختمان دارم مینویسم. این مقاله رو میخوام برای همایش های بین المللی بفرستم ولی دنبال یک نفرم که بتونیم باهم تمومش کنیم. هر کدوماز دوستان تمایل به همکاری در این زمینه رو داره بهم خبر بدین. نیاز به تسلط خیلی زیادی نیست.ممنونم.
    این مقاله درهمایش IEEEایندکس میشه و موضوعش به رشته های صنایع، عمران و معماری و مدیریت ساخت هم مربوط میشه.

Junior Member

سلام دوستان؛
    من لیسانس معماری و ارشد طراحی شهری دارم. مایل به همکاری در زمینه نوشتن مقاله در ژورنالهای خارجی هستم. در هر دو حیطه هم میتونم همکاری کنم. کسی مایل بود پیغام بده

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD candidate of built environment - UTS

سلام به دوستان علاقه مند به کارهای پژوهشی و تحقیقاتی در زمینه های مدل سازی اطلاعات ساختمان (BIM), طراحی پارامتریک، معماری پایدار، مدیریت ساخت و مطالعات شبیه سازی و بهینه سازی انرژی:

من دانشجوی سال آخر دکترای معماری و ساخت در دانشگاه تکنولوژی سیدنی/استرالیا هستم و در پی تشکیل گروه پژوهشی قوی متشکل از بچه های با انگیزه و ترجیحا فارغ التحصیل ارشد که سابقه ای کم و بیش در کارهای پژوهشی داشته باشن، هستم. دوستان علاقه مند، لطفا پیغام بدن، ممنون.

لینک پروفایل Research Gate و Linkedin جهت آشنایی با زمینه های پژوهشی بنده:

https://www.researchgate.net/profile/Saeed_Banihashemi
    http://www.linkedin.com/profile/view...ve_tab_profile

Junior Member

سلام
    اگه کسی علاقمند به نوشتن و ارائه مقاله در زمینه های مرتبط با مدیریت پروژه و ساخت ، سیستمهای اطلاعات ساختمان، طراحی پایدار، شبیه سازی و آموزش معماری و ساخت برای ارائه در ژورنال یا کنفرانسهای مرتبط در آمریکا می باشد با من تماس بگیرد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sa1364 نمایش پست ها
    سلام به دوستان علاقه مند به کارهای پژوهشی و تحقیقاتی در زمینه های مدل سازی اطلاعات ساختمان (BIM), طراحی پارامتریک، معماری پایدار، مدیریت ساخت و مطالعات شبیه سازی و بهینه سازی انرژی:

من دانشجوی سال آخر دکترای معماری و ساخت در دانشگاه تکنولوژی سیدنی/استرالیا هستم و در پی تشکیل گروه پژوهشی قوی متشکل از بچه های با انگیزه و ترجیحا فارغ التحصیل ارشد که سابقه ای کم و بیش در کارهای پژوهشی داشته باشن، هستم. دوستان علاقه مند، لطفا پیغام بدن، ممنون.

لینک پروفایل Research Gate و Linkedin جهت آشنایی با زمینه های پژوهشی بنده:

https://www.researchgate.net/profile/Saeed_Banihashemi
    http://www.linkedin.com/profile/view...ve_tab_profile
    سلام جناب
    چطور میشه ارتباط برقرار کرد ؟

Junior Member

دوستان من سریعن نیاز به نگارش مقاله دارم در حدی که بشه اکسپتش کرد از ژورنالای معتبر، و چون واسه اخذ پذیرش میخام ترجیحن باید نویسنده اولش خودم باشم، اما اولین تجربمه زیاد وارد نیستم، اگر کسی مایل به همکاری هست ممنون میشم اطلاع بدید،
    معماری پایدار یا تکنولوژی یا فناوری های نوین ساختمانی ، نهایتن خود معماری هم باشه موضوعش ایرادی نداره

سلام
    من ارشد معماری هستم مایلم به همکاری نوشتن مقاله در زمبنه شهرسازی یا معماری که مرتبط با طراحی شهری باشد لطفا در صورت تمایل به من پیغام دهید.

Junior Member

سلام
    دوستان لیست مجلات ISI با سابمیت و چاپ رایگان برای رشته معماری را چطور میشه پیدا کرد؟

Junior Member

سلام به دوستان عزیز
    حاضر به همکاری هستم برای نوشتن مقاله و همکاری مادی در پرداخت هزینه‌های سابمیت. حدود موضوعات مورد نظر: روند طراحی، روانشناسی محیطی، رابطه معماری و طراحی صنعتی، المان‌های فضایی جدید در معماری.

با سلام،من هم فوق طراحی شهری هستم و آمادگی همکاری با شما را دارم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)