صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 55

موضوع: همکاری برای نوشتن مقاله

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همکاری برای نوشتن مقاله

سلام كسي موضوع يا ايده اي كه بتونه به مقاله isi در زمينه ميكروبيولوژي منجر بشه داره؟ اگه تمايل داشتيين هزينه با من، كار از شما، با تشكر

دوستان عزیز سلام,

امروز این تاپیک را دیدم و متوجه شدم که دوستانی ابراز تمایل برای نوشتن مقاله کردن (مینا خانوم در زمینه بیوشیمی-بیوفیزیک یا ...) یا این دوستمون در آخرین کامنت به دنبال کسی هستند که ایده یا موضوع داشته باشه.

از اونجا که این زمینه یک زمینه آزمایشی یا experimental محسوب میشه (هرچند کار های statistic or informatics هم در زمینه های بیو انجام میشه), پیشنهاد همکاری دوستان برای نوشتن مقاله کمی مبهم و غیر گویا هست.

پیشنهاد میکنم دوستانی که ابراز علاقه کردند توضیحات بیشتری بدن تا موضوع مشخص تر باشه و زمینه همکاری احتمالی آینده فراهم بشه. مثلا آیا شما فقط قصد دارید در نگارش مقاله سهم داشته باشید؟ آیا شما با توجه به تخصص و تجربه ای که دارید پیشنهاد همفکری یا peer-review کردن مقالات نوشته شده توسط دیگران را دارید؟ یا اینکه بر اساس تجربه و تخصص در زمینه طراحی آزمایشها و پردازش فرضیه ها میتونید کمک کنید؟ آیا امکانات آزمایشگاهی در اختیارتون هست و قصد دارید در انجام آزمایش ها همکاری کنید؟

همکاری برای انجام پروژه یا چاپ مقاله بر اساس شناخت انجام میشه و به نظر من اگر اینجا دنبال همکاری هستید باید حداقل اطلاعات, تجربیات, تخصص ها و نیاز هاتون را بنویسید تا زمینه آشنایی های لازم بعدی فراهم بشه. در غیر این صورت فکر نمیکنم پست های این چنینی به همکاری منتهی بشه.

موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان
    بنده ارشد بیوتکنولوژی دارم. دوستانی که در حال کار کردن مقاله روی هرکدوم از شاخه های بیولوژی هستند و نیاز به همکاری دارند لطفا به بنده پیام بدید. من تحصیلاتم به زبان انگلیسی بوده و تسلط لازم رو زبان دارم و میتونم قسمت نوشتار رو انجام بدم.
    با تشکر

سلام من فوق لیسانس ژنتیک انسانی هستمم ممنون میشم اگر دوستان نیاز به همکار در زمینه مقاله دارند، لطفاً به من هم پیام خصوصی بدین تا اگر شد با هم همکاری کنیم.

ApplyAbroad Senior Veteran
    Apdentist آواتار ها

من هم در آمریکا مشغول دکتری هستم. برای نوشتم مقاله در بیولوژی مولکولی و نوروساینس آماده به همکاری هستم.
    با من تماس بگیرید

Junior Member

سلام دوستان من یه سوال دارم اما نمیدونم دقیقا کجا باید سوالم رو بپرسم خوشحال میشم اگر بتونید کمکم کنیید
    اینکه این کتابایی که چند تا دانشجو تحت نظر یه استاد با هم ترجمه و تالیف و گردآوری می کنن چقدر میتونه خارج از ایران معتبر باشه و به پروسه اپلای کمک کنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط NARJESI نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه سوال دارم اما نمیدونم دقیقا کجا باید سوالم رو بپرسم خوشحال میشم اگر بتونید کمکم کنیید
    اینکه این کتابایی که چند تا دانشجو تحت نظر یه استاد با هم ترجمه و تالیف و گردآوری می کنن چقدر میتونه خارج از ایران معتبر باشه و به پروسه اپلای کمک کنه؟

هیچ کمکی

فقط ای اس آی ایمپکت مناسب

Junior Member

سلام دوستان من دانشجو ترم يك ژنتيك هستم و علاقه زيادي به مقاله نوشتن دارم،ولي نميدونم بايد ازكجا و چجوري شروع كنم،يه جورايي نميدونم بايد مقاله نويسي از ابتداي ابتدا رو چجوري و از كجا يادبگيرم ممنون ميشم راهنماييم كنيد؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    بیوتکنولوژی- تربیت مدرس

سلام
    هر رزومه ای (حتی مقالات همایشی) مطمنا تاثیر مثبتی در رزومه شما خواهند داشت. اما در این بین مقالاتی که به زبان انگلیسی نوشته شدن که بهترین اونها مقالات منتشر شده در مجلات peer-reviewed هستند، تاثیر به سزایی خواهند داشت.

اما صرفا بخوایم بگیم ترجمه کتاب با هر چیز دیگری ارزشی نداره، به نظرم اشتباه هست!

Junior Member am8in آواتار ها

کسی در زمینه جانور شناسی مقاله ایی در حال اقدام نداره؟
    هم میتونم کمک کنم هم اینکه یک مقاله استارت زدم و نیاز به کمک

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)