صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 55

موضوع: همکاری برای نوشتن مقاله

پیش فرض پاسخ : همکاری برای نوشتن مقاله

نقل قول نوشته اصلی توسط sadeghi65 نمایش پست ها
    سلام من یک سری اطلاعات با متن فارسی مقاله و گرافهای مربوطه رو دارم که مربوط به یک آنزیم هستش
    اگه کسی توانایی و وقت تبدیلش به مقاله انگلیسی ISI هستش پیام بده
    نهایتش 2 نفر
    با تشکر
    سلام دوست عزیز ، بنده می تونم همکاری کنم و شما میتونید در صورت تمایل پیام خصوصی بفرستید.

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid51 نمایش پست ها
    با سلام ، من دانشجوی ارشد سلولی و مولکولی هستم ، آماده ی هر گونه همکاری در زمینه ی مقاله و ترجمه ی کتاب هستم
    سلام دوست عزیز بنده روی ترجمه یک کتاب در زمینه سلول های بنیادی نیاز به یک همکار دارم .اگر تمایل به همکاری دارید برا پیام خصوصی بفرستید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد بیوسیستماتیک جانوری دانشگاه شهید بهشتی

سلام من ارشد بیوسیستماتیک جانوری با تاکید بر فیلوژنی و تکامل میخونم. تصمیم دارم کاملا تکاملی کار کنم و برای این منظور نیاز دارم با تعدادی مقاله خوب برای دکترا بورس بشم. اگر کسی در این زمینه کار کرده لطفا من را راهنمایی کنید. باتشکر

سلام بنده در رشته بیوتکنولوژِی تحصیل میکنم فیلد تحقیقاتی cancer در حال نوشتن مقاله هستم همین طور اماده هر گونه همکاری در پروژه های سلولی مولوکولی می باشم رزومه بنده 1)همکار طرح در انستیتو پاستور به مدت یک سال 2)مدرس سلولی مولکولی و ژنتیک پایه به مدت سه سال 3)دارای مقاله isi دارای سطح زبانENG بسیار بالا

Junior Member FaezehKa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bachelor's degree in Microbiology from Azad Uni

با عرض سلام به همگی

من لیسانس بیولوژی سلولی مولکولی با گرایش میکروبیولوژی دارم و خیلی علاقه دارم مقاله ای ارائه بدم که رزومه قوی تری برای اپلای کردن داشته باشم.
    ممنون میشم اگر دوستان نیاز به همکار دارند، لطفاً به من هم پیام خصوصی بدین تا اگر شد با هم همکاری کنیم.

با سپاس

Junior Member

Salam
    I am a PhDstudent in Canada, I would like to collaborate in writing papers. Please let meknow if you have publishable data and results and I can help in writing thepaper.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط persian1664 نمایش پست ها
    سلام بنده در رشته بیوتکنولوژِی تحصیل میکنم فیلد تحقیقاتی cancer در حال نوشتن مقاله هستم همین طور اماده هر گونه همکاری در پروژه های سلولی مولوکولی می باشم رزومه بنده 1)همکار طرح در انستیتو پاستور به مدت یک سال 2)مدرس سلولی مولکولی و ژنتیک پایه به مدت سه سال 3)دارای مقاله isi دارای سطح زبانENG بسیار بالا
    سلام دوست عزیز.من ارشد بیوتکنولوژی خوندم.میخوام یه مقاله بنویسم و نیاز به کمک فوری دارم(البته مقاله پایان نامم هست )خوشحال میشم اگه بتونیم همکاری کنیم.

Banned

سلام دوستان. من در رشته ميکروبيولوژي و ايمونولوژي براي دوره دکترا پذيرش با بورس دارم. در طول سابقه کار تحقيقاتي من در فيلدهاي بساري از جمله خودايمني، آلرژي، سرطان، ميکرب شناسي، دارودرماني، بيوتکنولوژي و بيولوژي مولکولي داراي تجربه کار عملي و همچنين تجربه نوشتن مقاله هستم. خوشحال ميشم بتونم به دوستان کمک کنم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط persian1664 نمایش پست ها

سلام. من لیسانسه رشته سلولی مولکولی هستم. تمایل به نوشتن مقاله در زمینه ژنتیک و یا سرطان رو دارم. شما هنوز علاقه به نوشتن مقاله دارید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط anooshkashpel نمایش پست ها
    سلام دوستان. من در رشته ميکروبيولوژي و ايمونولوژي براي دوره دکترا پذيرش با بورس دارم. در طول سابقه کار تحقيقاتي من در فيلدهاي بساري از جمله خودايمني، آلرژي، سرطان، ميکرب شناسي، دارودرماني، بيوتکنولوژي و بيولوژي مولکولي داراي تجربه کار عملي و همچنين تجربه نوشتن مقاله هستم. خوشحال ميشم بتونم به دوستان کمک کنم.
    سلام. خیلی ممنون که تجربتون رو در اختیار دوستان قرار میدید. من علاقه مند به همکاری با شما هستم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)