صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 18

موضوع: دانشگاه ییلدیز تکنیک ( Yıldız Teknik Üniversitesi ) و مسائل مرتبط

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تبریز مکانیک-ساخت و تولید

پیش فرض دانشگاه ییلدیز تکنیک ( Yıldız Teknik Üniversitesi ) و مسائل مرتبط

سلام این دانشگاه برا ارشد چه مدارکی رو میخواد؟مدرک زبان انگلیسی هم میخواد؟هزینه ی دانشگاه و اقامت چقدره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Environmental engineering-ITU

پیش فرض پاسخ : دانشگاه ییلدیز تکنیک ( Yıldız Teknik Üniversitesi ) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط babakturk نمایش پست ها
    سلام این دانشگاه برا ارشد چه مدارکی رو میخواد؟مدرک زبان انگلیسی هم میخواد؟هزینه ی دانشگاه و اقامت چقدره؟
    سلام دوستان، من به این دانشگاه برای مدارک ارشد ایمیل زدم و جوابها این بود:
    گفتن کپی 1-دیپلم 2-ریزنمرات 3-پاسپورت 4-مدرک جی آر ای 5- مدرک زبان و در نهایت عکس برامون بفرستید وما بعد از پذیرش برای ثبت نام بهتون خبر می دیم. در ضمن توضیح داده بود که اگه جی آر ای نداری تا پایان 2013 فرصت داری تهیه کنی و اگه مدرک زبان نداری می تونی اینجا 1 یا 2 ترم در کلاسهای زبانش باشی.
    حالا مینیمم ها چقدر بود؟ جی آر ای 610و زبان (تافل: ibt:72, pbt:531, آیلتس:5) شهریه دوره های ترک برای مستر با تز 2250 دلار و دوره های انگلیسی 2750. حالا اگه شما مدرک زبان ارائه نداده باشی 1000 دلار برای 6 ماه دوره زبان هم خواهید داد.
    اینا همه اطلاعاتی بود که گیر من اومد.
    اشکهایی که برای شکست میریزی، همان عرق هایی است که برای پیروزی نریختی

Member
    رشته و دانشگاه
    TOBB ETU & UPC

پیش فرض پاسخ : دانشگاه ییلدیز تکنیک ( Yıldız Teknik Üniversitesi ) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط shivakhoei نمایش پست ها
    سلام دوستان، من به این دانشگاه برای مدارک ارشد ایمیل زدم و جوابها این بود:
    گفتن کپی 1-دیپلم 2-ریزنمرات 3-پاسپورت 4-مدرک جی آر ای 5- مدرک زبان و در نهایت عکس برامون بفرستید وما بعد از پذیرش برای ثبت نام بهتون خبر می دیم. در ضمن توضیح داده بود که اگه جی آر ای نداری تا پایان 2013 فرصت داری تهیه کنی و اگه مدرک زبان نداری می تونی اینجا 1 یا 2 ترم در کلاسهای زبانش باشی.
    حالا مینیمم ها چقدر بود؟ جی آر ای 610و زبان (تافل: ibt:72, pbt:531, آیلتس:5) شهریه دوره های ترک برای مستر با تز 2250 دلار و دوره های انگلیسی 2750. حالا اگه شما مدرک زبان ارائه نداده باشی 1000 دلار برای 6 ماه دوره زبان هم خواهید داد.
    اینا همه اطلاعاتی بود که گیر من اومد.
    این هزینه شهریه که گفتین برای یک ترمه یا کلاً؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط arazwolf نمایش پست ها
    این هزینه شهریه که گفتین برای یک ترمه یا کلاً؟
    متاسفانه برای یک ترم هست. توی جدولی که برام فرستاده بودن بالاش نوشته بود شهریه برای هر ترم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

دوستان در مورد زمان پذیرش گفتن 13may-21july هستش.
    من ازشون در مورد امتحان زبان خود دانشگاه پرسیدم و گفتم که نیاز به دوره های زبان ندارم و فقط کافیه یه امتحان ورودی بدم که اونم گفتن در شروع ماه september خود دانشگاه یه امتحان زبان میگیره.
    در مورد خوابگاه هم که ندارن ولی گفتن خودمون برای پیدا کردن یک خونه مناسب نزدیک دانشگاه بر حسب امتیاز پذیرشتون کمک می کنیم.

Member
    رشته و دانشگاه
    TOBB ETU & UPC

این که خیلیه!خوب گزینه های دیگه ای هم هستند که هزینشون پائین تره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shivakhoei نمایش پست ها
    دوستان در مورد زمان پذیرش گفتن 13may-21july هستش.
    من ازشون در مورد امتحان زبان خود دانشگاه پرسیدم و گفتم که نیاز به دوره های زبان ندارم و فقط کافیه یه امتحان ورودی بدم که اونم گفتن در شروع ماه september خود دانشگاه یه امتحان زبان میگیره.
    در مورد خوابگاه هم که ندارن ولی گفتن خودمون برای پیدا کردن یک خونه مناسب نزدیک دانشگاه بر حسب امتیاز پذیرشتون کمک می کنیم.
    زمان پذیرش ارشد 13may-21july هست یا لیسانس ؟ آیا برای ارشد مصاحبه هم دارن؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hebrown نمایش پست ها
    زمان پذیرش ارشد 13may-21july هست یا لیسانس ؟ آیا برای ارشد مصاحبه هم دارن؟؟؟
    من که به شخصه در مورد ارشد پرسیده بودم ، من صفحه رشته ای که می خوام بخونم رو رفتم و یه آدرس ایمیل از اونجا پیدا کرده و براشون ایمیل زدم و سوالاتم رو پرسیدم. شما هم میتونید برای اطمینان از هر سوالی براشون ایمیل بزنین. در مورد مصاحبه راستش نمی دونم. من حتی با اینکه در اون فایل پی دی اف که برام فرستاده و هزینه ها توش بود هم شک دارم چون فکر کنم هزینه 2000 دلاری برای کل دوره هست نه یک ترم ولی روی جدولش نوشته بود هر ترم.

Junior Member

منم ایمیل زدم و گفت deadline for the admission is 20th of July هست و اون PDF رو فرستاد. تنها مشکل شهریه هست که زده 2750 $ که برای یک ترم واقعا زیاد هست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Bogazici University IE

دوستان زبان تدریس توی این دانشگاه چیه؟ همش ترکی هست؟ کدوم درسا به انگلیسی تدریس می شه؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)