نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: دریافت کارت از بانک های غیر ایرانی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشكي-علوم پزشكي مشهد

پیش فرض دریافت کارت از بانک های غیر ایرانی

هزينه سفر به تاجيكستان براي افتتاح حساب بانكي چقدره و آيا ايراني ها ميتونن حساب باز كنند؟
    آيا خدمات مستر كارت يا ويزا كارت رو به ايراني ها ميدن؟
    آيا بانكي در تاجيكستان هست كه خدمات اينترنت بانكينگ و بانكداري آنلاين به ايراني ها بده؟
    چرا...؟ فقط براي 60 سال زندگي كردن 60 سال زندگي ديگران رو تلخ ميكني...؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : PayPal پی پال

نقل قول نوشته اصلی توسط amiriz23 نمایش پست ها
    هزينه سفر به تاجيكستان براي افتتاح حساب بانكي چقدره و آيا ايراني ها ميتونن حساب باز كنند؟
    آيا خدمات مستر كارت يا ويزا كارت رو به ايراني ها ميدن؟
    آيا بانكي در تاجيكستان هست كه خدمات اينترنت بانكينگ و بانكداري آنلاين به ايراني ها بده؟
    کلا رو بانک های تاجیکستان حساب باز نکن دوست عزیز یه چیزی در حد همون ارمنستان و اذربایجان هستند
    من به بانک ایمیل زدم چند بار اصلا جواب ندادن! الان من کارت گرفتم از اورین بانک اینترنت بانکینگش برای قراقستان هست
    تازه من از طریق این شرکت های واسطه باز کردم الان مشکل خوردم طرف رو پیدا نمی کنم
    کلا تاجیکستان سه تا بانک داره خدمات ویزا رو کارتهاشون میدن اما خیلی ضعیف کار میکنن
    من با چندتا بانک گرجستان صحبت کردم سریع جواب ایمیل رو میدن خیلی قانونمند تر هست فقط مشکلی که داره
    نمیشه به پیپال اضافه کرد اما شما تو بانک های خودشون یعنی بانک های خارجی که اونجا هستند نه
    می تونید با پاس ایرانی حساب باز کنید به همراه حساب بانکی که سوئیفت هم داره به شما کارت ویزا میدن
    و می تونید همزمان حساب دلاری و یورویی و لاری داشته باشید
    با چند نفر که رفتند و حساب باز کردند صحبت کردم و مشکلی نداشتند و فقط پول نمی تونی به ایران انتقال بدی
    اگر هم می خوای فقط یه کارت بگیری که از اینجا شارژ کنی و باهاش پرداخت کنی و خارج از کشور برداشت کنی
    من یه شرکت بهت معرفی کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط alibati نمایش پست ها
    کلا رو بانک های تاجیکستان حساب باز نکن دوست عزیز یه چیزی در حد همون ارمنستان و اذربایجان هستند
    من به بانک ایمیل زدم چند بار اصلا جواب ندادن! الان من کارت گرفتم از اورین بانک اینترنت بانکینگش برای قراقستان هست
    تازه من از طریق این شرکت های واسطه باز کردم الان مشکل خوردم طرف رو پیدا نمی کنم
    کلا تاجیکستان سه تا بانک داره خدمات ویزا رو کارتهاشون میدن اما خیلی ضعیف کار میکنن
    من با چندتا بانک گرجستان صحبت کردم سریع جواب ایمیل رو میدن خیلی قانونمند تر هست فقط مشکلی که داره
    نمیشه به پیپال اضافه کرد اما شما تو بانک های خودشون یعنی بانک های خارجی که اونجا هستند نه
    می تونید با پاس ایرانی حساب باز کنید به همراه حساب بانکی که سوئیفت هم داره به شما کارت ویزا میدن
    و می تونید همزمان حساب دلاری و یورویی و لاری داشته باشید
    با چند نفر که رفتند و حساب باز کردند صحبت کردم و مشکلی نداشتند و فقط پول نمی تونی به ایران انتقال بدی
    اگر هم می خوای فقط یه کارت بگیری که از اینجا شارژ کنی و باهاش پرداخت کنی و خارج از کشور برداشت کنی
    من یه شرکت بهت معرفی کنم
    ارمنستان اصلا مثل آذربایجان نیست کارتاشم عالیه در حد کارت های کشورهای اروپایی همه جا کار میکنه نه مثل کارت های آذربایجان که با سلام و صلوات میزدی تو ATM بعد میگفت کارتی وارد نشده!!!!
    ولی چون آذربایجان و ارمنستان سر قره باغ مشکل دارن کارت های ارمنستان تو آذربایجان کار نمیکنه و کارت های آذربایجان هم تو ارمنستان کار نمیکنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ElectronicArts نمایش پست ها
    ارمنستان اصلا مثل آذربایجان نیست کارتاشم عالیه در حد کارت های کشورهای اروپایی همه جا کار میکنه نه مثل کارت های آذربایجان که با سلام و صلوات میزدی تو ATM بعد میگفت کارتی وارد نشده!!!!
    ولی چون آذربایجان و ارمنستان سر قره باغ مشکل دارن کارت های ارمنستان تو آذربایجان کار نمیکنه و کارت های آذربایجان هم تو ارمنستان کار نمیکنه
    اذربایجان که اصلا صحبتش رو نکن چون اصلا نمیشه روش حساب کرد
    ارمنستان رو من از چند نفر که حساب داشتن پرسیدم و صحبت کردم کلا کفه ترازو به سمت گرجستان متمایل هست دردسر بلاک شدن و اینها رو داره
    بعد شما حتی تو گرجستان با 200 دلار می تونید اقامت کاری بگیرید که یه زمانی کسی چیزی گفت بگید اقامت دارم و گیری بهتون ندن
    کسی که تو هر دو کشور حساب داشت به من گرجستان رو پیشنهاد کرد
    فقط ارمنستان امکان اضافه کردن پیپال رو داره اما گرجستان نداره البته خود پیپال به من گفت در اینده نزدیک قراره هست که اضافه کنه
    از این لینک می تونید بانک های طرف قرارداد ویزا رو تو هرکشور ببینید بعد باهاشون صحبت کنید ببینید برای ایرانی ها حساب باز میکنن یا نه

http://www.visacemea.com/wv/get_card...=19&submit.y=5
    بانک های ارمنستان اینها هستند

Member
    رشته و دانشگاه
    civil S.U.T

پیش فرض پاسخ : دریافت کارت از بانک های غیر ایرانی

اگر دردسر نميخواين داشته باشين، چرا گيفت كارت نميگيرين. در حدود 8 -9 درصد كارمزد براتون داره ولي نيازتون رو مرتفع ميكنه و مجبور نيستين برين كشور ديگه و بلاك شدن هم نداره و ...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alibati نمایش پست ها
    اذربایجان که اصلا صحبتش رو نکن چون اصلا نمیشه روش حساب کرد
    ارمنستان رو من از چند نفر که حساب داشتن پرسیدم و صحبت کردم کلا کفه ترازو به سمت گرجستان متمایل هست دردسر بلاک شدن و اینها رو داره
    بعد شما حتی تو گرجستان با 200 دلار می تونید اقامت کاری بگیرید که یه زمانی کسی چیزی گفت بگید اقامت دارم و گیری بهتون ندن
    کسی که تو هر دو کشور حساب داشت به من گرجستان رو پیشنهاد کرد
    فقط ارمنستان امکان اضافه کردن پیپال رو داره اما گرجستان نداره البته خود پیپال به من گفت در اینده نزدیک قراره هست که اضافه کنه
    از این لینک می تونید بانک های طرف قرارداد ویزا رو تو هرکشور ببینید بعد باهاشون صحبت کنید ببینید برای ایرانی ها حساب باز میکنن یا نه

http://www.visacemea.com/wv/get_card...=19&submit.y=5
    بانک های ارمنستان اینها هستند
    فرمودید بانک گرجستانی دردسر بلاک شدن رو داره ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)