صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 23

موضوع: فرستادن Bank Statement به دانشگاه برای صدور I20 ؟؟

پیش فرض فرستادن Bank Statement به دانشگاه برای صدور I20 ؟؟

یکی از دانشکاه های آمریکا(Portland state uni) برا من نوشته که Bank Statement برای هزینه یکسالم براشون بفرستم تا I20 صادر کنن. می خاستم بگم که همه دانشگاه های Us این جورین؟ خوب پس این وسط تکلیف کمک مالی و اینا که هنوز مشخص نشده چی میشه؟ آیا دوستانی که رفتن us هم قبل صدور I20 این کارو کرده بودن؟
    اینو بران نوشتن:
    IF YOU ARE ADMITTED, WE WILL NOT BE ABLE TO PROCESS YOUR I-20 FOR THE FOLLOWING REASON:WE HAVE NOT RECEIVED ANY FINANCIAL

DOCUMENTATION.
    Before we can issue your I-20, you must submit proof of financial
    support for at least your first year of study. The tuition and
    estimated living expenses will be US$27,876.00 for your first year of
    study
    وقتی که بزرگ شدم..میخام بشم، یه دکتر..
    اروپا رو بگردم نه با ماشین، با موتور

پیش فرض پاسخ : فرستادن Bank Statement به دانشگاه برای صدور I20 ؟؟

طبق قوانین صدور I-20 مستلزم مشخص بودن وضیعت مالی متقاضی برای حداقل یک سال حالا چه به صورت فاند یا به صورت BS است.

نقل قول نوشته اصلی توسط pooria_1365
    یکی از دانشکاه های آمریکا(Portland state uni) برا من نوشته که Bank Statement برای هزینه یکسالم براشون بفرستم تا I20 صادر کنن. می خاستم بگم که همه دانشگاه های Us این جورین؟ خوب پس این وسط تکلیف کمک مالی و اینا که هنوز مشخص نشده چی میشه؟ آیا دوستانی که رفتن us هم قبل صدور I20 این کارو کرده بودن؟
    اگه خود دانشگاه پشتیبانی مالی تون رو قبول نکنه همچین چیزی اجباریه، اما بعضی دانشگاه ها هستن که میگن حتما باید جزو مدارک ارسالیتون باشه، وگرنه application تون رو ناقص به حساب میارن.
    در مورد خود من، برای هیچ جا نفرستادم (البته اونایی که گفته بودن ضروریه رو ایمیل زدم، گفتن بعد از پذیرش هم میتونی بفرستی) و یکی از دانشگاهایی که بهم پذیرش داد گفت که اگه میخوای با پول خودت بیای، BS بفرست تا برات I-20 صادر کنیم.
    Weallshouldknowthatweknownothing.
    وای

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Water Resources, University of Idaho

سلام
    یعنی اگه فاند بگیری چه RA چه TA نیازی به BS نیست؟

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    polytechnic of tehran, mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط s0hrabi نمایش پست ها
    سلام
    یعنی اگه فاند بگیری چه RA چه TA نیازی به BS نیست؟
    درود، تا اونجایی که من میدونم نه لازم نیست. ولی این موضوع را هم مدنظر داشته باشید که بعضی مواقع برای بعضی هزینه هایی که ممکنه توسط TA کاور نشه از شما قبل از فرستادن همون I-20 و... درخواست کنند که این مسئله خیلی نادر هست. امیدورام به BS نیازی پیدا نکنید.
    I am back to AA.

سلام.
    از من هم خواستن كه BS كه هزينه يك سالم را پوشش بده براشون بفرستم تا I-20 را برم بفرستن. اين يعني اينكه ديگه به من فاند نميدن؟؟؟
    به من كه گفتن درخواستت براي فاند را در نظر ميگيريم و شما توي waiting list هستي... و اينكه تكليف فاند تا 2 ماه ديگه نهايي ميشه...
    پس يعني اينكه I-20 اي كه الان ميفرستن توش خبري از فاند نيست؟؟؟ و بعد كه فاند دادن يه I-20 اي ديگه صادر مي كنن؟؟؟

Junior Member

سلام
    تا جايي كه من مي دونم BS خيلي به فاند داشتن يا نداشتن ربطي نداره. اكثر دانشگاهها بعد از دادن پذيرش BS رو مي خوان.

Junior Member amir7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Amirkabir Univ of Tech- Materials Engineering

سلام
    به منم امروز از يه دانشگاه هميچين ايميلي اومده و بايد در عرض ده روز بفرستم، ولي توضيحات زيادي نه تو سايت نه تو ميل نيست
    حالا ميل ميزنم ميپرسم ولي ازونجا كه شد دير جواب بدن من هم بايد زود بجنبم ميخواستم بدونم:
    ميدونيد كه BS بايد متناسب با estimated costs واسه يه سال باشه يا 2 سال كه طول دوره مستره؟؟
    حتما بايد حساب واسه پدر مادر باشه يا ميشه واسه دايي يا كسه ديگه اي باشه و ميشه كه از 2.3 تا حساب جداگونه گرفته شه يا بايد همش تو يه حساب باشه؟
    البته شايد قوانين دانشگاه ها با هم فرق داشته باشه، ولي ممنون ميشم جوابمو بدين اگه ميدونين

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    polytechnic of tehran, mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط amir7 نمایش پست ها
    سلام
    به منم امروز از يه دانشگاه هميچين ايميلي اومده و بايد در عرض ده روز بفرستم، ولي توضيحات زيادي نه تو سايت نه تو ميل نيست
    حالا ميل ميزنم ميپرسم ولي ازونجا كه شد دير جواب بدن من هم بايد زود بجنبم ميخواستم بدونم:
    ميدونيد كه BS بايد متناسب با estimated costs واسه يه سال باشه يا 2 سال كه طول دوره مستره؟؟
    حتما بايد حساب واسه پدر مادر باشه يا ميشه واسه دايي يا كسه ديگه اي باشه و ميشه كه از 2.3 تا حساب جداگونه گرفته شه يا بايد همش تو يه حساب باشه؟
    البته شايد قوانين دانشگاه ها با هم فرق داشته باشه، ولي ممنون ميشم جوابمو بدين اگه ميدونين
    درود، BS را باید برابر مجموع هزینه های زندگی و تحصیل و... برای کل مدت تحصیلتون (همون 2سال) فراهم کنید...
    بهتره برای خودتون باشه ولی اگر برای اراد دیگر هم بود اگر تونستید همه را به 1حساب بریزید تا راحت تر باشید... چون اکثر دانشگاه ها میگن letter of financial support from your sponsors و تا 3- تا جای خالی برای اسم افراد و امضای رضایت و تایید اونها تو فرمهاشون دارند... ولی یادتون باشه که برای سفارت حتما از این افراد رضایت نامه یا 1نامه ای مبنی بر تایید این موضوع اسپانسر بودن اونها ببرید.. خیلی هم زیادتر از مقدار مورد نیاز BS نبرید سفارت که شک برانگیز میشه اگر بانک خصوصی ببرید 2روزه میتونید BS انگلیسی بگیرید... راستی از هر کدوم 2-3 تا نسخه اضافی برای سفارت حتما بگیرید ... همون موقع که درخواست BS می کنید مثلا بگید 4نسخه میخواهید از هر کدوم....
    راستی داشت یادم میرفت : احتمالا این BS که شما برای دانشگاه می فرستید تو همون صفحه اول I-20 ذکر میشه اینو گفتم که سفارت هم اینو میبینه ...
    I am back to AA.

Junior Member

با سلام منهم مشکل شما را دارم لطفا در صورت دریافت پاسخ اطلاع دهید.
    با تشکر

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)