نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 110

موضوع: مشورت در مورد ازدواج صوری بخاطر کسب اسپانسر مالی

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

پیش فرض پاسخ : مشورت در مورد ازدواج صوری بخاطر کسب اسپانسر مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط motahhar نمایش پست ها
    این حداکثر حداکثر سه سال فرصت خوبیه که
    انگلیسی اش را قوی کنه و با محیط امریکا از نزدیک آشنا بشه و امتحانات لازم مثل GRE را بده و پرسه اپلای کردنو هم از من یاد بگیره
    خیلی ها که دنبال مهاجرت هستند این فرصت خوبیه
    .
    .
    حالا یا یک مقطع تحصیلی مثل کارشناسی ارشد یا دکترا

ایشون میخواهند سه سال یکی را قرض بگیره. دارند صراحتا اعلام میکنند که حداکثر حداکثر سه سال طرف را تحمل میکنند بعد هم تشرفیشو ببره بیرون از زندگی ایشون . مهم هم نیست کی باشه چی باشه اصلا حرف از ازدواج نیست یارو قرار نیست برا شریک یه عمرش این کارو بکنه که اینم خیلی ها زرنگ شدند دیگه گول نمیخورند.

"یک نفر با پول مکفی برای سه سال نیازمندیم" خلاصه و مفید حرفش اینه.

شما هم که خودت هم تو پست #9 این کار را یه جوری هایی ٬ بازی دادن دونستی !!!

این جمله شما در پست نه هست : از اونها خبر ندارم ولی لااقل مطمئنم دختر خانوم ایرونی اینطوری بازی نمی خوره

اخلاق نسبی نیست .اینجا بحث از تناقض نیست بحث از غیر اخلاقی بودن یک ایده است .

سه سال یارو را تو شناسنامه قرض بگیرند !!!!! عمرشو بده پولشم بده فرصتهاش هم از دست بده بعد برو به سلامت. به همین راحتی؟ ! ! ! شاید هم ما عقبیم از اخلاقیات.

یه دختر همین حرفو بیاد به شما بزنه چی میگی بهش ؟ چه اسمی روش میذاری ؟ چه حسی بهت دست میده
    درود
    دوست عزیزم،

من درصدد دفاع از ایشون برنیومدم. از دید اخلاقیات من این کار ایشون بازی دادنه. ولی تنها از دید اخلاقی من. دید اخلاقی من رو اگر بخواید بدونید، قانون مضجکی مثل پرداخت مهریه در قبال ازدواج رو خیلی غیر اخلاقی تر می دونه! مهریه یعنی اینکه " من و تو می خواهیم با هم ازدواج کنیم و زندگی مشترک و عاطفی خود را شروع کنیم. خب حالا مزنه (MAZENEH) چند؟ " یعنی دختر خانوم در قبال وارد زندگی مشترک شدن ( نه انجام کاری، حمایتی از شما و...) پول طلب می کند یا مرد می گوید اگر با همدیگر زندگی مشترک را آغاز کنیم به تو پول می دهم! البته این کارها در زر ورق و کادوی شیک تری انجام می گیرد!
    این از نوع ازدواج داخلی.

2- ازدواج در خارج از ایران: که در اون یکی از دو نفر هر آن در هر لحظه ای به هر بهونه ای یا هر دلیلی (حتی خیانت و علاقه خودش به مرد/زن دیگر) می تونه جدا بشه و نیمی از هست و نیست طرف مقابل رو بگیره (بدون اینکه واقعا منطقی در این امر باشه) و اتفاقا قانونی هم هست! رو هم غیر اخلاقی می دونم. ولی در چهارچوب اخلاقیات خودم. شمای نوعی در این نوع ازدواج می تونید با یک خانوم/ آقای پولدار ازدواج کنید، خوشی هاتون و استفاده هاتون رو انجام بدید و در نهایت از هر کس دیگری خوشتون اومد بگید دیگه نمی خوام ادامه بدم، نیمی از اموال ایشون رو هم بگیرید و ترکش کنید.

ببیند قضیه سر اینه که خیلی چیزها رو من غیر اخلاقی ممکنه بدونم که شما ندونید و بالعکس. از نوع پوشش گرفته تا گفتار و...
    ولی توهین، بی ادبی و بی احترامی من نمی بینم. چهارچوبهای اخلاقی الزاما بر هم دیگر تطابقی ندارند.
    ویرایش توسط shahrouz : February 21st, 2013 در ساعت 01:40 PM
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)